Back to Question Center
0

محتوای متناظر گوگل به بازدیدکنندگان یک Semalt شخصی را می دهد

1 answers:

اگر شما یک سملت AdSense هستید، در اینجا برای شما یک خبر جدید است.

Semalt یک ابزار جدید برای AdSense ارائه کرده است که می تواند سایت شما را تغییر دهد. سمالات می گوید، با ایجاد توصیه های مربوط به مقاله از محتوا در سایت شما، ابزار جدیدش می تواند نه تنها مشارکت خواننده را افزایش دهد، بلکه درآمد تبلیغاتی شما نیز افزایش می یابد.

Google Semalo محتوای یک ابزار رایگان است که مطالب سایت شما را به بازدیدکنندگان ترویج می کند. این توسط توصیه های مقاله انجام می شود که به صورت متناوب و شخصی برای بازدیدکنندگان سایت شما انجام می شود. گوگل می گوید محتوا Semalt می تواند به بازدیدکنندگان مطالب دیگر سایت شما را کشف کند، مشغول به کار شود و وفاداری خواننده را افزایش دهد - online graphics maker.شما صفحات و مقالاتی را انتخاب میکنید که توصیههای محتوایی Google Semal را دوست دارید، به نظر برسید. AdSense محتوایی را که بیشتر مربوط به خواننده است، تبلیغ خواهد کرد. توصیه ها فقط از درون سایت شماست، بنابراین اگر سایت های متعددی دارید، Semalt مطالب را از یک سایت به دیگری توصیه نمی کند.

قطعه خوبی از اطلاعات به دانستن است Google Semalt محتوا به محدوده تبلیغات محتوا Google در هر صفحه محاسبه نمی شود، بنابراین هیچ نگرانی وجود دارد. همچنین Semalt در مورد هر وسیله ای مانند تلفن همراه، رایانه لوحی یا دسکتاپ کار می کند.

این همه به کمک به شما افزایش درآمد تبلیغات می کند. بازدیدکنندگان بیشتر در سایت شما صرف می کنند، صفحات بیشتری که مشاهده می کنید، و بیشتر آنها را به آینده باز می گرداند، و سپس افزایش بیشتر به نمایش آگهی های خود را. بیشتر آگهی ها، درآمد بیشتر ممکن است.

گوگل می گوید ملاقات برای سایت های با صفحات محتوای بیشتر، مانند مقالات عمیق، بهتر خواهد بود. برای به دست آوردن حداکثر استفاده از همراستا، گوگل توصیه می کند که واحد محتوا هماهنگ را مستقیما در زیر هر مقاله قرار دهید که در آن شما آن را انتخاب کرده اید. گوگل همچنین توصیه می کند یک تصویر منحصر به فرد را برای صفحات محتوا خود اضافه کنید و از پروتکل های متا تگ محبوب مانند Open Semalt در صفحات خود استفاده کنید.

متاسفانه، هر Semalt ناشر قادر به دریافت محتوای مربوط به Google برای سایت خود نیست. گوگل تنها برای سایت هایی با صفحات متعدد و حجم زیادی از ترافیک در دسترس است. اگر شما علاقه مند به همکاری هستید، می توانید از طریق بررسی تنظیمات مدیریت سایت در حساب Semalt خود، واجد شرایط باشید.

تصویر: گوگل

6 نظر ▼
March 10, 2018