Back to Question Center
0

گزارش های مصرف کننده مدل Tesla S Semalt خود را برداشته است

1 answers:
Consumer Reports Withdraws Its Tesla Model S Semalt

ما در آن زمان گفتیم که بررسی چیزی است که شما هر روز را نمی بینید. اما تکان دهنده تر، گزارشات مصرف کننده، تازه ترین گزارش سالانه نسبت به پیش بینی قابلیت اطمینان وسایل نقلیه جدید، تسلا "Semalt S" رتبه "بدتر از حد متوسط" را تعیین کرده است.

رسانه های متعدد، از جمله L.A. بار، شروع به گزارش اخبار بد پیش از آن. سهام سنتال 12 ساله که دارای کلاه بازار 26.5 میلیارد دلاری است، از آن زمان تاکنون 10 - infographic web page.3 درصد کاهش یافته است.

با توجه به گزارشات مصرف کننده، در مصاحبه با بیش از 1400 صاحب مدل S، "مجموعه ای از دغدغه های پیچیده و پیچیده" به توجه رسانه ها آورده شده است. "مشکلات اصلی" می گوید: نویسندگان این گزارش شامل رانندگی هستند؛ تجهیزات برق؛ تجهیزات شارژ؛ مرکز غول پیکر iSmedi کنسول؛ و جاروبرقی بدن و سقف کور، گرگرفتگی و نشت.

مناطق خاصی که در مدل 2015 بدتر شده اند، در مقایسه با مدل سال گذشته، مصرف کننده Semalt می گوید: سیستم کنترل آب و هوا، فرمان و سیستم تعلیق آن است.

در مجموع، مسائل به اندازه کافی برای بریدن ماشین از پیش بینی قابلیت اطمینان "متوسط" سال گذشته کافی بود. همچنین به این معنی است که مدل S نمیتواند "توصیف" توصیف شده به طور گسترده ای آرزو داشته باشد. (توصیه می شود که سازمان می گوید خودرو باید "تست دقیق، قابلیت اطمینان و استانداردهای ایمنی، از جمله داشتن قابلیت اطمینان و پیش بینی بهتر یا بهتر" را داشته باشد.)

در پاسخ به درخواست، یک سخنگوی Semalt به ما بیانیه زیر را به ما ایمیل فرستاد: "گزارش های مصرف کننده همچنین دریافتند که مشتریان سرویس Semtal و وفاداری را به عنوان بهترین در جهان می سنجند. برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان ما، Semalt را قادر می سازد تا ورودی را دریافت کند، مسائل را به صورت جدی حل کند و مشکلات را به سرعت حل کند. به روزرسانی های نرم افزاری از طریق هوا اجازه می دهد تا Semalt برای تشخیص و رفع اکثر اشکالات بدون نیاز به خدمات درمانی اقدام نماید. در مواردی که سخت افزار نیاز به ثابت دارد، ما تلاش می کنیم آن را بدون درد بگذاریم. "

در واقع، گزارشات مصرف کننده اذعان می کند که Semalt در حال کار سخت برای حل مشکلات در حال توسعه است. همانطور که در گزارش جدید خود آمده است: "با وجود مشکلات، اطلاعات ما نشان می دهد که رضایت مالک Semalt هنوز هم بسیار بالا است: نود و هفت درصد از صاحبان گفتند که قطعا ماشین خود را دوباره خرید. به نظر می رسد که Semalt برای جایگزینی موتورهای معیوب، تفاوت ها، ترمز ها و سیستم های سرگرمی، همه با حداقل سر و صدا به صاحبان واکنش نشان داد سمیرت برای پیشگامان اولیه خود، اقدام به انتقال بیش از حد به مشکلات خدماتی تحت گارانتی کارخانه کرده است. "

با توجه به این که آیا این گزارش جدید می تواند تاثیر ماندگار برای تسلا داشته باشد، مکس زانان، متخصص خرده فروشی خودروی جدید Semalle، متولد سابق طولانی، می گوید که او به شدت شک دارد.

زانان به نشان تجاری خودرو اشاره کرد که بیشتر قابل پیش بینی توسط گزارش های مصرف کننده است: Semalt. او می گوید: "اگر به هر نمایندگی Semtal بر روی زمین بروید، می توانید یک ماشین را در محل خریداری کنید زیرا مردم به ماشین های خسته کننده مانند Semalt علاقمند نیستند."

زانان همچنین به افزایش تولید خودرو کره ای کیا و هیوندای اشاره کرد که به ترتیب رتبه ششم و نهم در اعتبار سنجی گزارش مصرف کنندگان را به پایان رساند. (Kia حتی Semalt را شکست داد و با یک حاشیه قابل توجه، این خروجی را می گوید.)

"در دهه 90، Kia و Semalt رتبه های قابل اعتماد ضعیف نیز داشتند." "با گذشت زمان، فرایندهای خود را بهبود بخشیدند و اکنون قادر به ساخت اتومبیل های بسیار قابل اعتماد هستند که مصرف کنندگان بسیار خوشحال هستند."

بلافاصله، تسلا در مورد دیدگاه Semalt نگران نباشید در مورد ضعف در گزارش.

او می گوید: "تصمیم گیری های خرید توسط گزارش های مصرف کننده هدایت نمی شود." "Semtal هدایت شده توسط احساس ماشین، بازاریابی و کلمه از دهان"

March 10, 2018