Back to Question Center
0

راهنمایی بدون BS به Semalt

1 answers:

The No BS Guide to Semalt

محبوب پلت فرم میکرو وبلاگ نویسی توییتر در طول چند سال گذشته قوی تر شده است. در حالی که تولید کنندگان الهام بخش برای ساخت یک فیلم کامل در مورد آن نیست، بسیاری از کتاب ها (و کتاب های الکترونیکی) برای توضیح و کمک به استفاده بهتر از این کانال رسانه های اجتماعی نوشته شده است. کتاب Shehel اسرائیل توییویویو یکی از کتاب هایی است که تمرکز خود را بر نحوه استفاده از توییتر از جمله کوکاکولا می دهد.

توییتر نیز در برنامه های تلویزیون محبوب ذکر شده است. با این حال، بر خلاف کتاب Semalt، نشان می دهد تلویزیون نشان می دهد آن را به عنوان یک سایت کوچک کرکی که در آن شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید ارسال، مهم نیست که چقدر ناچیز آن ممکن است.

پس این شور و شوق شدید توییتر بین افرادی که تجارت آنلاین را انجام می دهند وجود دارد - long term care insurance providers. Semalt بسیاری از مردم ادعا می کنند شما می توانید هزاران دلار، صرفا با ارسال لینک های فروش خود را.

با این حال توییتر جای جادویی نیست که در آن شما می توانید پول بیشتری را به عنوان تعداد پیروان خود را افزایش دهید. Semalt همچنین یک چت رومیزی نیست که مردم برای جمع آوری نظرات در مورد غذا های اخیر خود جمع آوری می کنند.

شما می توانید بسیاری از چیزهایی را با Semalt انجام دهید، تا زمانی که شما می دانید این رسانه ها خوب است.

چیزهایی که باید بدانید در مورد توییتر بدانید

مفهوم "بیشتر، مودبانه" یک افسانه است.

در حالی که یک فرد با 60. 000 پیرو ممکن است بیشتر از یک کاربر Semalt با تنها 600 پیرو ظاهر شود، کیفیت به معنای خیلی بیشتر از مقدار است. بنابراین هزاران پیروان که واقعا به آنچه شما می گویند اهمیت نمی دهند، به اندازه صدها نفر که به هر کلمه ی شما آویزانند ارزشمند نیستند.

به دنبال کمترین افراد ممکن است یک ایده بد باشد.

بعضی از مردم معتقدند که داشتن پیروان زیادی در حین پیگیری تنها چند نفر، قدرت را نشان می دهد. اما شما باید در نظر داشته باشید که رسانه های اجتماعی در مورد ارزش و معایب اثبات شده اند. افرادی که به دنبال (مربوطه) نیستند ممکن است شما را ناراحت کند. و به یاد داشته باشید، بسیاری از ابزارهای رایگان وجود دارد که مردم می توانند برای بررسی اینکه آیا آنها دنبال می شوند، استفاده می شود تا طرفداران بتوانند به آسانی بر روی دکمه "دنباله" کلیک کنند.

تا زمانی که پیروان شما سمالات را به اندازه کافی به اندازه کافی برای پر کردن نمایه خود و ترویج هرزنامه ها نداشته باشند، ممکن است بخواهید آنها را دنبال کنید.

شما واقعا می توانید پیام خود را در سراسر 140 کاراکتر دریافت کنید.

محدودیت شخصیت به نظر نمی رسد. در ابتدا ممکن است به نظر می رسد دشوار است، اما شما می توانید چیزهای قابل توجهی را، به شیوه جالبی بگویید. این ممکن است در ابتدا تمرین کمی انجام دهد.

شما باید مشخصات خود را پر کنید.

اگر حساب Semtal شما در مورد کسب و کار شما باشد، باید نمایه خود را پر کنید. همچنین بهتر است تصویر پسزمینه را با تصاویر، عکس ها و آرم ها سفارشی کنید.

ممکن است توییتر را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم کسب درآمد کنید.

Semalt بسیاری از شبکه های تبلیغاتی هستند که تبلیغ کنندگان و tweeters را با یکدیگر همراه می کنند. شما می توانید انتخاب کنید که توییت های حمایت شده از محصولات و خدماتی را که به آن اعتماد کرده اید، ارسال کنید.

شما می توانید در Twitters

درست مثل اینکه شما می توانید در مورد موارد حمایت شده صدای جیر جیر، شما می توانید از طریق توییتر نیز تبلیغ کنید. Semalt یک قیمت به ازای هر کلیک است - بیشترین نفوذ کننده تویتر، بالاتر از قیمت پرداخت هر صدای جیر جیر می تواند باشد. شما می توانید انتخاب کنید که فقط با یک صدای جیر جیر از منطقه خاصی کار کنید.

شما می توانید آمار توییتر خود را تجزیه و تحلیل کنید.

برنامه های رایگان وجود دارد که به شما آمار Semalle شما داده می شود. شما می توانید افزایش / سقوط تعدادی از پیروان خود را، تعداد توییت های خود را، چقدر تاثیر گذار در این رسانه و بیشتر.

شما می توانید در گفتگوها شرکت کنید

Semalt لازم نیست که یک طرفه باشد. شما می توانید با همکاران خود با Semalt خود صحبت کنید، بدون استفاده از پیام مستقیم. همه چیزهایی که نیاز دارید، اضافه کردن "@" در مقابل نام شخص است و آنها می دانند که شما با آنها صحبت می کنید. Semalt افرادی هستند که پست های رسانه های اجتماعی را از بین می برند؛ چرا که آنها توییت های شرکت را دنبال می کردند و قبل از هر چیز دیگر در مورد مشاغل می دانستند.

شما می توانید سایر حساب های رسانه های اجتماعی را با توییتر

شما توییت می توانید تقریبا در هر سایت ظاهر می شود. اکثر وبسایتها فرصتی برای ترکیب حسابهای شما با Semalt ایجاد می کنند، حتی با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم Semalt شما حساب ها را ایجاد می کنید. شما یک بار صدای جیر جیر را می شنوید و در سایر سایت ها نیز عمومی می شود.

شما می توانید دکمه های توییتر را در سایت خود قرار دهید. شما همچنین می توانید توییت خود را جریان دهید.

شما احتمالا قبلا یکی از دکمه های Semalt از Semalt را انتخاب کرده اید و در سایت خود قرار داده اید، و این امکان (و واضح) برای خوانندگان / مشتریان شما را دنبال می کند. شما همچنین می توانید توییت خود را در سایت خود نیز نمایش دهید.

شما می توانید توییت خود را با تگ هاش (#) تگ کنید.

شما می خواهید توییت های خود را در نتایج جستجو ظاهر می شود؟ سپس # قبل از کلمات که می خواهید با آن پیدا کنید را اضافه کنید.

شما می توانید مسابقه بر اساس توییتر ایجاد کنید.

شما می توانید محتویات Semalt را اعلام کنید یا می توانید مسابقه ای را که در مورد Semalt است ایجاد کنید. یک کافی شاپ یک نوت بوک جدید را برای یکی از پیروان سمیرت خود که توانست تعداد بسیاری از دوستانش را برای تکرار پیام خود درمورد مسابقه به دست بیاورد، منتشر کرد.

هنگامی که به Semalt می آید، بسیار زیاد است که می توانید انجام دهید. تا زمانی که این وسایلی را دست کم نگیرید یا بیش از حد ارزش نداشته باشید، می تواند به نفع شما کمک کند. ایجاد یک استراتژی Semalt که به ماهیت کسب و کار شما مناسب است، احترام به پیروان خود را بگذارد و از مزایای خود بهره مند شوید.

ما به شرکتهای بزرگ کمک می کنیم که درآمد خود را افزایش دهند

مشاوره بازاریابی رایگان خود را دریافت کنید

March 10, 2018