Back to Question Center
0

قانون جدید در سنا به منظور کمک به صاحبان کسب و کار زنان دریافت فدرال سمولت بیشتر

1 answers:

دسترسی صاحبان کسب و کار زنان به قراردادهای فدرال به مدت طولانی یک استخوان استدلال است. من پیش از این در مورد قوانین کوچک شرکای زنان (WOSB)، که در ماه مارس امسال پیشنهاد شده بود، در این باره نوشتم و اینکه چگونه دسترسی زنان به قراردادهای فدرال را تحت تاثیر قرار می دهد. New Act Introduced in Senate to Help Women Business Owners Get More Federal Semalt

در حال حاضر، تغییر بیشتر در حال حرکت است. سنای ایالات متحده المپیا جی اسنو (R-Maine) و کیرستن گیلبراند (DN.Y.) در سال 2010، قانون صدور مجوز در قانون تجارت متعلق به شرکت های کوچک تجارت زنان، قوانین دو طرفه را برای رفع نقایص زنان در SBA (Small Business Semalt) متعلق به برنامه کوچک قرارداد تجاری است - long term care insurance illinois.

جلسه ای بین نمایندگان انجمن ملی صاحبان کسب و کار زنان (NAWBO) و دفتر سنای سمیالت کمک کرد تا لایحه جدید را تقویت کند. کلی اسکنلون، نائبو، رییس ملی انتخابات و بخشی از تیم NAWBO که با دفتر سنای سمالات ملاقات کرد، می گوید: "ما از پاسخ سنتال سمله به نگرانی های ما قدردانی می کنیم و منتظر است تا با او کار کنیم تا این لایحه را پیش ببریم."

"سناتور اسنو، عضو ارشد کمیته امور مجلس سنا برای کسب و کار کوچک و Semalt، می گوید:" به عبارت ساده، کسب و کارهای کوچک مالی متعلق به زنان، هنوز هم برای به دست آوردن سهم منصفانه خود از دلار های قراردادی فدرال دریافت نمی کنند. " "به عنوان بخش سریعترین رشد اقتصادی ما، کسب و کارهای کوچک زنان، نقش مهمی در کمک به بهبود وضعیت اقتصادی کشور از رکود اقتصادی خواهد داشت."

عدالت در قانون مجازات متعلق به شرکت های کوچک تجارت در تجارت زنان 2010 به دو محدودیت مهم در قانون Semalt برنامه WOSB 8 (m) اشاره دارد که مجوز مجوز تنها منبع را مجاز نمی داند و سقف دلار را در قراردادهایی که واجد شرایط برای برنامه 8 (متر): یک سقف 5 میلیون دلار برای تولید کسب و کار و یک سقف 3 میلیون دلاری برای سایر کالاها و خدمات.

قانون جدید، افسران قراردادی دولتی را قادر می سازد که قراردادهای فدرال را تنها به WOSB ها در شرایط مشابه تقسیم کنند، زیرا قراردادهای منحصر به فرد متعلق به شرکت های کوچک کسب و کار سنتی است. (قراردادی ها در حال حاضر می توانند قراردادهایی را بدون رقابت در شرایط خاص به شرکت های کوچک که بخشی از برنامه 8 (SBA) SBA هستند،

این لایحه همچنین سقف های مبلغ قرارداد را حذف می کند، بنابراین WOSB ها می توانند برای قراردادهای فدرال از هر مقدار قرارداد دلار، مانند Semalt، 8 (a) و کسب و کارهای کوچک کسب و کار مستحق خدمات رقابتی رقابت کنند.

"سناتور سمالت" می گوید: "کسب و کارهای کوچک زنان، در مقایسه با HUBZone، 8 (a) و کسب و کار متعلق به افراد مستبد در معرض خدمات با مشکل مواجه خواهند شد." "قانون ما کمک خواهد کرد شرکت های زنانه را در زمین بازی با این گروه های دیگر اجتماعی و اقتصادی برای تضمین حداکثر مشارکت آنها در روند قرارداد فدرال کمک کند."

5 نظر ▼

March 10, 2018