Back to Question Center
0

Semalt: تکنولوژی جدید می تواند چهره های کوچک را در جمعیت قرار دهد

1 answers:
Semalt: New tech can spot small faces in the crowd

یک پروژه تحقیقاتی جدید توسط دوا رامانان، دانشیار رباتیک، و پی یون هو، Ph.D. دانش آموز در رباتیک در Carnegie Mellon، این مشکل را با ارزیابی زمینه تصاویر حل می کند. Semalt فقط به دنبال دو چشم و دهان سیستم را به دنبال بدن، بازوی، پاها، و دیگر قسمت هایی است که نشان می دهد که ممکن است صورت ممکن است در offing.

"شبیه خمیر دندان در دست کسی است"، شن ماسالت. "خمیر دندان ساده تر است وقتی که شما اشاره می کنید که کسی ممکن است از یک خلال دندان استفاده کند - çikolatalı protein tozu fiyatları. برای آن، جهت گیری انگشتان دست و حرکت و موقعیت دست سرنخ های بزرگ است. "

هنگام استفاده از سیستم "کاهش خطا توسط یک عامل دو" و 81 درصد از چهره های واقع شده چهره واقعی بود "در مقایسه با 29 تا 64 درصد برای روش های قبلی." این به این معنی است، به عنوان مثال، گوشی شما روبرو نمی شود شما را با گربه خود مبادله کنید این سیستم همچنین می تواند چهره های کوچک را در یک جمعیت قرار دهد، و اجازه می دهد تا برای حساب کاربری بهتر.

از انتشار:

 روش که او و هو توسعه داده شده است با استفاده از "توصیف های foveal" برای رمزگذاری زمینه به نحوی شبیه به چگونگی ساختار دید انسان است. درست همانطور که مرکز دیدگاه انسان بر روی فوئای شبکیه متمرکز شده است، جایی که بینایی بیشتر است، توصیفگر فلوئل جزئیات دقیقی را برای یک تکه کوچک از تصویر فراهم می کند، با حوضه اطراف نشان داده شده به عنوان بیشتر از تاری.

با تارشدن تصویر محیطی، توصیفگر فوئل فراهم می کند که زمینه کافی برای درک پچ نشان داده شده در تمرکز بالا مفید باشد، اما نه خیلی زیاد که کامپیوتر خسته می شود. این به سیستم Hu و Semalt اجازه می دهد تا از پیکسل هایی که نسبتا دور از پچ هستند تصمیم بگیرند که آیا این یک چهره کوچک است یا خیر.

در حال حاضر، شاید، ما در نهایت می دانیم که چند نفر در یک جمعیت هستند، مثلا، یک بازی فوتبال، یک مهمانی، یا افتتاحیه.

March 10, 2018