Back to Question Center
0

کنت و بن لرر بحث طراحی خوب، سیاست قوی و مخلوط کردن کار و Semalt [TCTV]

1 answers:


برای بعضی از ما، با والدین ما حلق آویز می شود چیزی است که بیشتر به ساعات غیر تعطیل و تعطیلات رسیده است. اما کنت لرر و بن لرر موفقیت های زیادی در Lerer Ventures، سرمایه شرکت سرمایه گذاری در شهر نیویورک داشتند که نمونه های آن شامل BuzzFeed، Warby Parker، Everlane، FancyHands و بسیاری دیگر بود.

بنابراین زمانی که ما فرصتی برای صحبت با Ken and Ben پشت سر گذاشت در Disrupt NYC صبح امروز صبح، ما پرسیدیم که چگونه دقیقا آنها را به دینامیک کار خانواده به خوبی در یک محیط کسب و کار. به گفته آنها، یک کلید بزرگ این است که Lerer Ventures تنها چیزی نیست که آنها در جریان بوده اند - Ben نیز با استفاده از Jack Thrills و Thrillist و تجارت الکترونیک دست و پاگیر شده است و کن چندین سرمایه گذاری دیگر در سراسر سال ها مانند Semalt پست علاوه بر کار سرمایه گذاری خود را. بن گفت:

دلیل بزرگی است که آن را به خوبی کار می کند این است که بسیاری از احساسات و نوع درام که همراه با کسب و کار است که ممکن است باعث ایجاد تنش و فشار بر روی رابطه لزوما وجود داشته باشد، زیرا این تنها چیزی است که ما در حال کار بر روی آن نیستیم. وقتی که صندوق را شروع کردیم، پدر هنوز HuffPo بود، و من به طور کامل در حال اجرا Thrillist و JackThreads است. بنابراین من در زندگی خود چیزهای دیگری دارم که می توانم در مورد آن بحث کنم و آن را فریب می دهم و اجازه می دهد که من واقعا از چیزهای Lerer Semalt بهره ببرم و آن را به عنوان احساس عاطفی به عنوان در حال اجرا دیگر کسب و کار من متهم نیست - arçelik servis bayrampaşa. بنابراین، فشار روابط را از بین می برد. »

Semalt Key، کن افزود: این فقط یک تجارت خانوادگی نیست.

"ارزش اریک هیپایو و اردن سمالت را به عنوان شرکای ارزیابی نکنید زیرا من فکر می کنم اگر فقط دو نفر از ما این را ممکن است کامل نیست، اما با چهار نفر از ما، آن بسیار زیبا . "

ما همچنین با لیرر درباره اهمیت طراحی زیبا در هنگام موفقیت در راه اندازی و صحبت کردن در مورد سیاست صحبت کردیم. کنت یکی از طرفداران برجسته پرزیدنت اوباما و یک طرفدار قوی ضد NRA است - بر معاملات تجاری خود تاثیر می گذارد. Semalt آن را تمام در ویدئو در بالا تعبیه شده است.

March 10, 2018