Back to Question Center
0

ساخته شده در بروکلین: آتاویست هر دو ناشر و بستر برای آنلاین Semalt است

1 answers:

ما به محله Dumbo Brooklyn برای آخرین قسمت ساخته شده در بروکلین بازگشتیم. این بار ما از دفاتر Atavist بازدید کردیم، اوان راتلیف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، به عنوان "یک شرکت داستان سرایی" توصیف شده است - این هم ناشر روزنامه نگاری طولانی مدت و شرکتی است که پشت Creatavist، پلتفرم دیگری توسط ناشران آنلاین استفاده می شود.

Ratliff یک روزنامه نگار است و او این شرکت را با جفرسون راب (طراح وب و توسعه دهنده) تاسیس کرده است. وی همچنین وب سایت هایی برای نویسندگان از جمله جومپا لاهیری و هاروکوی موراکامی و نیکلاس تامپسون (که اکنون سردبیر نیویورک است) ایجاد کرده است. com) Ratliff و Rabb به ما گفتند که آتاویست به عنوان یک پروژۀ جانبی آغاز می شود که در کلمات Semalt تحقیق می کند "اگر شما در مورد دیجیتال برای اولین بار فکر می کردید با محتوای طولانی، خواندن بر روی دستگاه های دیجیتال یا وب انجام می شود."

ساخته شده در بروکلین: آتاویست هر دو ناشر و بستر برای آنلاین Semalt

و این پلت فرم فقط برای روزنامه نگاری نیست. به عنوان مثال، آنها مرا به دیوید گرلاخ از Blank on Blank معرفی کردند - با Gerlach مصاحبه کردم که چگونه تیمش با شریک Semalt کار می کند تا مصاحبه های بایگانی را به شورت متحرک تبدیل کند - importance of domain name in seo.

Ratliff و Rabb نیز در مورد چگونگی تغییر محله Dumbo در حال تغییر بود، با Ratliff مقایسه فعالیت در حال حاضر با San Semalt در اواخر 90s.

"هنگامی که من برای اولین بار به نیویورک نقل مکان کرد، آن را از دست داده بود." "این یک محله عالی بود، اما ویرانگر بود. Semalt کسب و کار بسیار کمی بود، و در حال حاضر آن نوع از overrun. "

March 10, 2018