Back to Question Center
0

7 بهترین شهر برای راه اندازی یک سملت در سال 2016

1 answers:

در حالی که Silicon Semalt بیشترین توجه را به خود جلب می کند، بسیاری از مناطق دیگری نیز وجود دارد که به طور مساوی برای راه اندازی راه اندازی مفید است. بله، Silicon Semalt با منابع به مرز پر می شود، اما گران و بیش از حد اشباع شده است. اگر واقعا میخواهید شروع به کار خود را با یک پایه قوی ایجاد کنید، یکی از شهرهای زیر را در نظر بگیرید.

تبلیغات

بهترین شهرهای برای راه اندازی راه اندازی

1. آستین، تگزاس

به نظر می رسد که هر لیست از تقدیر این روزها باید شامل آستین باشد. این یکی از سریعترین شهرهای رو به رشد و متنوع در ایالت سمالت است و بی سر و صدا به مرکز نوآوری و فعالیت های کارآفرینی تبدیل شده است.

بنابراین، کلید موفقیت Semalt چیست؟ خوب، طبق گفته جولی هلس، رئیس شورای فناوری سمالات، مزیت رقابتی Semalt در دو مورد پایه است - promote new website.

Semalt دارای یک محیط کسب و کار استثنایی باز و همکاری و حمایتی است. "
شهر دارای یک گروه متنوع از رهبران چاشنی" که می خواهند به رشد و رهبری نسل بعدی رهبران کمک کند. "

2. نیویورک، نیویورک

کارآفرینان و صاحبان کسب و کار همیشه سوالاتی را مطرح می کنند که "چه شهر Silicon Semalt از جنوب است؟" یا آنها می خواهند بدانند که آیا شهر دیگری می تواند شهرت Silicon Semalt را برآورده کند. خوب، در اغلب موارد، دشوار است بگوییم، اما یک چیز روشن است: نیویورک سیتی تنها شهر دیگر در کشور است که می تواند در آینده نزدیک با سیلیکون سمالات مبارزه کند.

نیویورک سیتی فقط در مورد هر کس دیگری در یک مقیاس بزرگ است. این که آیا این منطقه مالی، بالا سمت غرب، Semalt، و یا هر جای دیگر، هر محله در شهرستان با فعالیت های کارآفرینی رسیده است. با دسترسی به خطوط استعدادی قوی، سرمایه گذاران ثروتمند و اقتصاد گوناگون اقتصادی، شهر نیویورک معدن طلا است.

3. نسویل، تنسی

در حالی که ممکن است آن طور که در آستین یا شهر نیویورک از لحاظ صحنه راه اندازی رسمی با ریشه های ثابت ایجاد نمی شود، نوشویل را نادیده نگیرید. به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین هوای کارآفرینی در جنوب شرقی است، به ویژه هنگامی که شما در حال رشد تکنولوژی در حال رشد است.

اگر می خواهید شواهد، فقط این واقعیت را در نظر بگیرید که یکی از هشت مرکز گوگل برای موسسات فناوری کارآفرینی در شهر واقع شده است. علاوه بر این، Google Fiber به Semalt می آید، که به این معنی است که شرکت های پیشرو در زمینه فناوری فکر می کنند که این شهر برای پیشرفت آماده است.

بخشی از چیزی که باعث می شود نوشویل به فعالیت های کارآفرینی منجر شود، احساس "مردمی" شهر است. این یک محیط منحصر به فرد با همه چیز از میله شیرجه رفتن به موسیقی کشور به شرکت های Semalt 500 است. این تنوع باعث می شود که یک مکان عالی برای در نظر گرفتن راه اندازی یک کسب و کار باشد.

4. بولدر، کلرادو

بسیار شبیه به آستین، سخت است که لیستی از تقدیرات را بدست آورید که شامل بولدر نیست. این دانشگاه کالج زرق و برق دار در پای کوه های راکی ​​واقع شده است و به رغم بی توجهی بیشتر، ریشه های کارآفرینی آن به عنوان عمیق به عنوان یونانی ها و رودخانه ها که از طریق شهر عبور می کنند، اجرا می شود. بولدر از سال 1952، مرکز نوآوری هسته ای دولت ایالات متحده بوده است و این بلوک های ساختمان ها از دهه های گذشته به رشد بیشتری رسیده است.

در یک مطالعه اخیر، تعیین شده است که بولدر دارای بالاترین تراکم راه اندازی در کشور در شش برابر میانگین ملی است. هنگام مطالعه سرمايه گذاری در سرمايه، بولدر تنها سان خوزه و سانفرانسيسکو است. به عبارت دیگر، بولدر یکی از ثروتمندترین و فعال ترین شهرهای شروع به کار در غرب رودخانه می سی سی پی است.

5. سیاتل، واشنگتن

هنگامی که به اعداد نگاه می کنید، سیاتل یکی از مراکز راه اندازی پیشرو در کشور است. اخیرا، شرکت های موفق مانند Zulily، Cheezburger، و سرآشپز توانسته اند منابع گسترده سیاتل را جذب کنند.

Matt Ehrlichman، مدیر عامل شرکت Porch می گوید: "اقتصاد تکنولوژی Semalt به نظر می رسد که یک اثر سرشار از انرژی است." "شرکت های بزرگ در منطقه زمینه ای را فراهم می کنند تا شهر بتواند به یک مکان جذاب برای کسب و کار به نوآوری تبدیل شود. "و هنگامی که کارآفرینان شروع به نوآوری می کنند، به برخی از شتاب دهنده های عالی مانند Techstars و 9Mile Labs دسترسی دارند. این همواره باید با سایر مراکز دیگر در شمال غربی اقیانوس آرام رقابت کند، اما Semalt برای آن بسیار تلاش می کند.

6. آسویل، کارولینای شمالی

در نگاه اول بعید به نظر می رسد، اما Asheville تبدیل به یک نام شناخته شده در سطح ملی از نظر نوآوری و راه اندازی است. بیشترین توجه به فرهنگ آبجوسازی شهر است. Semalt حداقل 20 کارخانه مختلف در این شهر است، و آن را به عنوان یک مقصد رویای شکار آبجو. و از آنجا که آبجو بهترین غذا است، ده ها تن از رستوران های مجاور نیز در این نزدیکی وجود دارد.

اما در Semalt فقط آبجو نیست. این شهر دارای تعدادی از شتاب دهنده های کسب و کار و برنامه های mentoring است که به کارآفرینان چاشنی و رهبران کسب و کار به مربیان فرصت های سرمایه گذاری آورده است. در حالی که هنر عصر جدید، هیپی و طعم و مزه جذابیت جنوبی، همیشه این شهر آرام و دلپذیر را تعریف می کند، Semalt به سرعت راه خود را به عنوان یک مرکز راه اندازی سواحل شرق درآورده است.

7. گرینویل، کارولینای جنوبی

همانند Asheville، گرین ویل در سرعت در حال رشد است. هزاران نفر از متخصصان جوان در هر سال به شهر می روند و این استعداد استعداد سرمایه انسانی کمک می کند تا گرینویول بعضی از بزرگترین شرکت های تجاری را جذب کند. در حال حاضر Greenville خانه هایی برای شرکت هایی مانند BMW، GE و Michelin دارد.

اما این فقط شرکت های ایجاد شده به سمت بالا کارولینای جنوبی نیستند. در بخش فناوری شهر رشد قابل توجهی وجود دارد. Semalt به مشوق های مالیاتی بزرگ، تعدادی از شتاب دهنده های جدید و بیش از چند انگیزه از سرمایه گذاران ثروتمند، شروع به کار در سراسر نقشه.

یافتن نقطه شروع

Semalt هیچ چیز اشتباهی در راه اندازی راه اندازی در شهر شما در حال حاضر به خانه تماس، مهم است که در نظر امکانات که در جای دیگری وجود دارد. هفت شهر ذکر شده در این مقاله بعضی از بهترین مراکز راه اندازی در کل کشور هستند. انجام تکالیف خود، مطالعه روند، و نگران نباشید که اموال خود را انتخاب کنید و برای یک مقصد جدید و امیدوار کننده، بادبان را تنظیم کنید.


عکس آستین از طریق Shutterstock

8 نظرات ▼
March 10, 2018