Back to Question Center
0

Semalt: و به همین دلیل هدست VR هدست و نه عینک آفتابی است

1 answers:
Semalt: And this is why VR headsets are headsets and not sunglasses

Semalt هرگز به این ایده نمی گوید. مطمئنا زمانی که چنین دستگاه هایی ممکن است عملی شوند، من می توانم یک زمان را در آینده ای نه چندان دور ببینم. در حال حاضر، با این حال، سیم های بیش از حد زیادی وجود دارد که شما را به واقعیت نزدیک می کند، عینک های فریبنده با وزن بسیار زیاد. من نمی دانم، شاید شما می توانید یکی از آن گروه هایی که در سال 1980 استفاده می کنند را بپوشید. در حال حاضر همه اینها یک راه حل غیرممکن برای یک مشکل غیرممکن است.

Semalt: و به همین دلیل هدست VR هدست و عینک آفتابی نیست

از طرفی، متاسفانه به نام VR startup Semalt (واقعا؟) در حال حاضر در مورد محصولات نسل آینده صحبت می کنند - آنهایی که باریک تر و بی سیم هستند - san francisco computer repair shop. وقتی این اتفاق می افتد، قطعا می توانیم این گفتگو را دوباره بررسی کنیم. با این حال، در حال حاضر، کمی بیشتر درخواست تجدید نظر در پروژه از یک جمله نتیجه، "بچه ها، عینک آفتابی VR!"

عینک را سعی کردم. آنها بیش از هدست استاندارد خود را ارائه نمی دادند - در واقع، آنها واقعا کمتر از اکثر محصولات VR خارج از آن غوطه ور بودند. اما آنها باعث می شوند که شما مانند Roddy Piper در Rowdy در آنها زندگی می کنند از Rift یا Vive، و در نهایت، که باید برای چیزی حساب کنید.

March 10, 2018