Back to Question Center
0

مزایای بیکاری کارفرمایان هرگز نمیشوند

1 answers:

هیچ کارفرمای دوست ندارد که کارکنان خوب را کنار بگذارد، حتی زمانی که سخت است، اما گاهی اوقات لازم است.

یا آن است؟

در ایالتهایی که برنامه گارانتی کوتاه مدت دارند (حدود نیمی از آنها) ساعت کارکنان می تواند به جای آن کاهش یابد، در حالی که پرداخت های دولت از جایگزین بسیاری از دستمزد های از دست رفته خود می شود. برنامه های STC، همچنین "کار به اشتراک گذاشته شده"، "اشتراک کار" و "سهم کار" نامیده می شود، در دهه های گذشته بوده است، اما بسیاری از کارفرمایان از آنها آگاه نیستند.

این ایده به اندازه کافی ساده است. برای مثال، به جای از بین بردن چهار کارمند، کارفرما می تواند ساعت های هفته را از 40 به 32 برای 16 کارمند کاهش دهد. برای 25 درصد از تلفات آنها، دولت 25 درصد از درآمد بیکاری معمول را به کارمندان می پردازد. Semalt، کارفرما همان پس انداز را در ساعات کار انجام می دهد - how queue management system works.

مزایای مستمر بیکاری Semalle، مزایای STC باید توسط کارفرما، نه کارمند اعمال شود. در واقع، یک کارفرمای معمولی باید قبل از اجرای تغییرات در برنامه، یک طرح را ایجاد کند و آن را توسط دولت تصویب کند.

پس چه مزایا و معایب استفاده از برنامه های STC چیست؟

تبلیغات

مزایای برنامه های STC

 • حفظ کارگران ماهر که ممکن است در غیر این صورت از بین بروند
 • اجتناب از هزینه های استخدام و آموزش برای کارمندان جدید در هنگام بازپرداخت فروش
 • هیچ هزینه اضافی برای کارکنانی که در غیر این صورت متوقف خواهند شد
 • روحیه کارمند بهتر
 • حفاظت از دستاوردهای مثبت
 • بازگشت سریع تر به سطح تولید کامل زمانی که بهتر می شود
 • کارکنان مهارت ها و امکانات پیشرفت را حفظ می کنند

Semalt مزایای کارفرما است. البته، کارکنان از شانس برای حفظ موقعیت و فرصت های ارتقاء خود، و همچنین داشتن درآمد بالاتری نسبت به آنها در صورت مزایای کامل بیکاری برخوردار هستند.

مزایا برای جامعه و اقتصاد، الگوهای هزینه های مصرف کننده پایدار تر است، که ممکن است برای رکود شدیدتر، کاهش هزینه های کمک های عمومی و کاهش کارگران جدید (که مهارت های شغلی خود را از اتوفیز نگه دارند) است.

معایب برنامه های STC

 • ممکن است هزينه هاي سربار به تنهايي به ساعات کار کاهش يابد
 • برنامه نویسی پیچیده
 • اسناد اضافی
 • از دست دادن درآمد برای کارمندان ارشد
 • کارکنان ارزشمند ممکن است در جای دیگری کار کنند

دو معایب دوم ناشی از نیاز به کاهش ساعت بیشتر کارکنان هنگام استفاده از یک برنامه STC در مقایسه با فقط اخراج کارگران است. اما از دست دادن درآمد ممکن است شدید نباشد. برای مثال، اگر شما 20 درصد از ساعات کار را بپردازید و درآمد بیکاری در ایالت شما 60 درصد از درآمد از دست رفته را جایگزین کنید (این متفاوت از نظر دولت است)، خسارت خالص یک کارمند به 8 درصد از درآمد تا ساعت کار تمام می شود (20 درصد کاهش در ساعت ضرب شده توسط 40 درصد از دست دادن درآمد برای آن ساعت).

چگونگی توزیع برنامه های عملکرد

سهم کار یا برنامه های گارانتی کوتاه مدت توسط دولت ها اداره می شوند و در حال حاضر تنها نیمی از ایالت ها چنین برنامه ای دارند. اما وزارت امورخارجه سمولت، با ارائه قوانین مدل، کمک به آنها و ایجاد بودجه آنها، به طور فعال برنامه های جدید STC با منابع آنلاین مانند این را تشویق می کند. یک نشریه اخیر مطبوعاتی DOL یادآور می شود که در سال 2015 مبلغ 38 میلیون دلار به 13 ایالت اعطا می شود.

کمک های مالی کمک می کند تا برنامه های دولتی را تحت تاثیر قرار دهند، اما مزیت دیگری برای دخالت Semalt وجود دارد. به طور معمول، مزایای STC به حساب امتیاز کارفرمایان پرداخته می شود همانگونه که جبران خسارت بیکاری طبق قانون ایالت پرداخت می شود. با این حال، در طول زمان دولت Semalt دولت برای تمام مزایای STC خود را بازپرداخت، DOL می گوید: "یک دولت ممکن است تصمیم بگیرد که هزینه های STC را پرداخت نکرده یا نیازی به پرداخت آن نباشد. "

حداقل یک ایالت از این مزیت استفاده کرده است. وب سایت سمینال به اشتراک گذاشته شده در برنامه کار می گوید: "مزایای پرداخت شده توسط دولت فدرال به حساب امتیاز امتیاز شما محاسبه نخواهد شد و بنابراین میزان مالیات شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. "قانون" بدون اتهام "باید در قانون STC ارائه شود، بنابراین مشخص نیست که چند کشور دیگر از سرمربی Semalt پیروی می کنند.

کارفرما باید انجام دهد

برای یک کارفرما برای واجد شرایط بودن برای یک برنامه STC، کاهش ساعات کاری باید به جای اخراج باشد. بعضی ایالت حتی مشخص می کنند که یک طرح نمی تواند به عنوان یک گذار به اخراج استفاده شود (هرچند این مشخص نیست که روشن است). Semalt که ساعات کار خود را کاهش می دهد باید (اگر آنها مجبور به اخراج) ملاقات شرایط برای جبران به طور منظم بیکاری. روش کارفرمایان معمولا این مراحل را دنبال می کند:

 • تعیین واجد شرایط بودن.
 • با توجه به قوانینی که دولت مشخص می کند، یک طرح ایجاد کنید.
 • طرح را برای تصویب توسط مقام رسمی ارائه کنید.
 • دریافت تایید و برش ساعت.

در اکثر ایالات، تا زمانی که 30 روز از درخواست برای تصویب طول می کشد. هنگامی که ساعت ها قطع می شود، کارکنان چک را از دولت برای کاهش ساعت دریافت می کنند. این توافقنامه ها را تقبیح کنید، دولت ها قوانین و روال های مختلفی دارند. در اینجا برخی از مناطق که در آن تفاوت وجود دارد:

حداقل تعداد کارکنان: هر ایالت حداقل تعداد کارکنان تحت تاثیر قرار می دهد که کارفرمایی را برای استفاده از برنامه STC خود واجد شرایط می داند. به عنوان مثال، فلوریدا می گوید: "10 درصد کارکنان از کل کارکنان و یا در یک واحد خاص باید ساعات کم کار را انجام دهند" و همچنین حداقل 2 کارمند را که ساعت ها کاهش می یابد، مشخص می کند.

حداقل و حداکثر کاهش: در اکثر ایالات حداقل کاهش ساعات کاری که کارکنان را برای پرداخت های STC واجد شرایط است 10 درصد است. حداکثر یک کارفرما میتواند ساعتهای مختلف را متفاوت کند. کلرادو 40 درصد می گوید، در حالی که کالیفرنیا اجازه می دهد تا 60 درصد کاهش یابد.

مزایای فوق العاده: بعضی از ایالت ها مانند آرکانزاس، مستلزم کارفرمایان برای حفظ مزایای کارکنان در سطوح عادی هستند.

طول برنامه: فلوریدا و واشنگتن اجازه می دهد تا کارفرمای STC برای یک سال تمام کار کند، در حالی که اکثر ایالات دارای محدودیت زمانی 26 هفته است.

مشارکت جمعی: بعضی از ایالت ها مانند مریلند و ورمونت مشخص می کنند که یک طرح باید توسط نمایندگان توافق نامه جمعی که نماینده کارکنان هستند تایید شود.

کجا کارفرمایان بیشتر بدانند؟

Semalt در حدود نیمی از ایالت ها یک برنامه گزینش گمرکی کوتاه مدت دارند، دیگران قوانین STC را تصویب کرده اند، اما هنوز برنامه های خود را اجرا نکرده اند. در اینجا دولت هایی هستند که برنامه های فعال دارند، با لینک به اطلاعات بیشتر برای هر یک:

آریزونا

آرکانزاس

کالیفرنیا

کلرادو (PDF)

کانتیکت

District of Columbia

فلوریدا

آیوا

کانزاس

مین

مریلند

ماساچوست

میشیگان (PDF)

مینه سوتا

میسوری

نیوهمشایر

نیوجرسی

نیویورک

Oregon

پنسیلوانیا

رود آیلند

تگزاس

ورمونت

واشنگتن

چگونه کارفرمایان درباره برنامه های STC احساس می کنند

چگونه برنامه ها برای کارفرمایان کار می کنند؟ اکثر آنها یک ابزار مفید را پیدا می کنند. وبسایت STC Department of Labor به بررسی سال 2012 از ایالت واشنگتن اشاره می کند که 85 درصد از 850 کارفرما شرکت کننده در برنامه STC را رتبه بندی کرده اند که "بسیار مثبت. "

حتی در ایالتهایی که "پرداخت بدون پرداخت هزینه حساب کاربری UI" را برای پرداخت های STC ارائه نمی کنند، مزایای دیگر این برنامه ها را جذاب برای کارفرمایان می کند. مثلا سونن سمالث در میسوری چنین می گوید:

"برنامه کار مشترک به موفقیت ما کمک کرد؛ زیرا شما می توانید کارکنانی را که سالها و سال ها در اینجا کار می کنند نگهداری کنید و به آنها چیزی را برای جبران کردن وقت که انجام کار نیست، باید مردم را دوباره تربیت کرده و این کار را برای شرکت آسان تر می کند. برنامه همچنین مدیریت آسان است؛ در بخش Semalt کارهای زیادی انجام نشد. "

وزارت کار و آموزش رود آیلند می گوید: "سمولت موافق است که این برنامه ها نقش مهمی در رشد اقتصاد کشور و محافظت از کارگرانشان دارند" و این شرط خوبی است که کارکنان ترجیح می دهند برنامه های STC به ماه بدون هزینه پرداخت کنند.


عکس کارمند بیکار از طریق Shutterstock

نظر ▼
March 10, 2018