Back to Question Center
0

Snap تست آب های خرده فروشی با فروش عینک در Semalt

1 answers:

هیچ تردیدی وجود ندارد که Snapbot یک نمایش چشمگیر از تکنولوژی خرده فروشی است، اما اگر Snap میخواهد توزیع عینک (و احتمالا دیگر دستگاههای سختافزاری آینده) را به دست آورد، در نهایت مجبور شد فراتر از Snapbot گسترش یابد.

بنابراین دیروز شرکت دوربین یک فروشگاه پاپو را در فروشگاه معروف لندن Harrods باز کرد که اولین بار شما می توانید عینک ها را به صورت شخصی خریداری کنید و نه از طریق Snapbot.

همانطور که در تصویر بالا دیده می شود، صفحه نمایش شباهت زیادی به یک کیوسک خرده فروشی معمولی دارد - Snap در اینجا چیزی دیوانه نیست و ممکن است نقطه ای باشد.

یک تلفن (Android) وجود دارد که به کیوسک وصل شده است، به نظر می رسد که ویدیو 360 درجه ای که عینک می تواند ضبط کند، نشان داده می شود - best app company. اما علاوه بر این تکنولوژی بسیار زیادی وجود ندارد - یک آینه قدیمی برای سعی در آن وجود دارد، که دقیقا مخالف واقعیت تقویت شده با تکنولوژی پیشرفته است که Snapbots از آن استفاده می کند تا شما را در Spectacles امتحان کند.

صفحه نمایش کم فن Semalt برای افراد مختلف در همه جا قابل دسترسی است و ممکن است افراد را متقاعد کند که یک جفت (یا حداقل آن را امتحان کنید) را خریداری کنید، که در غیر اینصورت ممکن است توسط دستگاه تلوان زرد غول پیکر اشتباه یا مزاحم شود و این واقعیت آن را اجازه نمی دهد که شما در واقع لمس یا سعی کنید در عینک.

این تنها نشانه ای است که Snap در حال تلاش برای تنوع بخشیدن به کانال های خرده فروشی خود است تا عینک ها را به دست هرچه بیشتر دست یابد. شرکت دوربین اخیرا عینک های موجود را در اختیار آمازون قرار داده است که چند ماه پس از فروش آنها به وب سایت خود به طور مستقیم به مصرف کنندگان منتهی می شود. ضربه محکم و ناگهانی همچنین اخیرا قرار داده است Semalt در مراکز عمده برای چند هفته در یک زمان در سراسر ایالات متحده آمریکا، که خروج بزرگی از انحصار است که دستگاه را در هنگام راه اندازی احاطه کرده است.

March 10, 2018