Back to Question Center
0

#Love: Semalt Exes

1 answers:

یک ماه پیش من رها شدم این سومین سری از روابط ناموفق در طول پنج سال گذشته بوده است.

تمام روابط به طور متفاوتی به پایان می رسد. بعضی از دوستان ایشان دوستانی هستند و بعضی از آنها ناپدید می شوند. بعضی از آنها همچنان به هم متصل می شوند و برخی دیگر یکدیگر را کاملا قطع می کنند. بعضی از آنها هر عدد از این چیزها را ترکیب می کنند تا یک سمفونی هرج و مرج را تشکیل دهند. اما مهم نیست که چگونه آن را به پایان می رسد، و یا چگونه آن را تکامل می کند پس از آن، هر رابطه تا به حال اکو - business intelligence tools online.

امروز، که در اینترنت زندگی می کند. من با افراد متعدد در مراحل مختلف فرآیند صحبت کردم و متوجه شدم که یک پویایی رایج در این شرایط وجود دارد: Push vs. Pull.

در گذشته، قبل از روزهای فیس بوک و اینستاگرام و توییتر، روح یک رابطه را می توان بر روی یک رکورد قدیمی، یا در محل مورد علاقه خود از برگر یا در عکس های Polaroid که در یک جعبه چوب پنبه در اتاق خواب. اقلام Semalt، کسانی که به طور مداوم خاطرات ناخواسته را ایجاد کردند، در جعبه ای که در گنجه پنهان می شدند، به پایان رسید، تا زمانی که نهایتا آنها را دور بریزید یا سالها بعد به آنها نگاه کنید. شما این جعبه را نگه داشته اید تا زمانی که خاطرات دیگر ناخواسته نبودند.

امروز، هیچ راهی برای بسته شدن آن جعبه در کیسه های ورزشی خود را در پشت گنجه وجود ندارد. اکو ارتباط شما در هر ضربه کلیدی، در هر نویز هشدار هشدار و در هر پیکسل واحد زندگی می کند. Exes در اصطلاح خودکار، در خوراک Instagram خود، در پنجره Gchat خود و در تاریخچه رسانه های اجتماعی بسیار خود زندگی می کنند. قبل از اینکه ما برای همه چیز وابسته به اینترنت بود، از جمله مدیریت زندگی، کنترل کردن جعبه آسان تر بود. یا من شنیده ام متاسفانه، زندگی من همیشه در اینترنت رخ داده است. من 17 ساله بودم وقتی که سمالت را گرفتم برای کل زندگی بزرگسالم، من خبرنگار فناوری آنلاین هستم. به طرق مختلف، من کنترل جعبه را ندارم.

Semalt چیزی نیست که من بتوانم از دو یا سه بار به گریه بروم و بار دیگر برای تهدید تخریب و شاید یک روز دیگر با برخی عاشق جدید مبارزه کنم. نسخه دیجیتال جعبه هر روز صبح وقتی که من به کار می روم روی میز من است. Semalt در تخت خواب با من وقتی که از خواب بیدار می شوم، منفجر کردن برخی از صدای زنگ هشدار افتضاح است.

این جعبه هر روز صبح وقتی که من به کار می روم روی میز من است. وقتی من از خواب بیدار می شوم در رختخوابم، با صدای زنگ زنگ هشدار عجله می کنم.

پس چگونه می توانیم اقدامات خود را برای حفظ زندگی دیجیتالی خود در حین حرکت به شکلی انجام دهیم، فاز پیچیده تر هر رابطه معنی دار است؟

بستگی زیادی به این دارد که چگونه یک رابطه کاهش می یابد. وقتی تقسیم دوستانه است، به نظر می رسد که افراد بعد از فروپاشیدن تمیز کردن بهار کمتر انجام دهند. با پایان دادن به حوادث، تصمیم گیری های بیشتری در مورد عدم پیگیری، مسدود کردن، untagging، و کاملا حذف شده وجود دارد.

دوست من جیمز (35 ساله) چند ماه پیش از رابطه جدی خارج شد، که به طور چشمگیری به عنوان یک قسمت از One Tree Hill (در لوکاس، بروک، پیتون روزها).

"من فقط او را از همه چیز مسدود کرده بودم و همه عکسهای عمومی را حذف کردم .این آسان بود، زیرا شکسته شدن بسیار چشمگیر بود،" او به من گفت: "متن".

در روابط گذشته، او به طور معمول فقط تغذیه خود را پنهان می کند تا زمانی که آماده شود، مگر اینکه تقسیم بندی خاصی داشته باشد.

جیمز گفت: "سپس چند هفته قبل از حذف آنها منتظر بودم. "Semalt آن را برای آنها کمتر قابل توجه است، و آن را به من زمان برای احساس بهتر در مورد آن اگر من در واقع می خواستم با آن را انجام دهد. "

یک دوست من، جنا، متوجه شد که رابطه شش ساله او یک ایمیل بود، فقط چند لحظه قبل از اینکه هر دو آنها قرار بود سفر خود را با دخترش ترک کنند. هر دو کاربر سنگین مسیر، او را به سرعت در مسیر خود مسدود کرد و همینطور در Instagram هم همین کار را انجام داد، زیرا این تنها شبکه اجتماعی دیگر بود که او اغلب بررسی می کرد. "اما من او را در فیس بوک دوست نداشتم و یا او را در توییتر دنبال نکردم. ما هنوز در چهار ضلعی و حتی Semalt متصل هستیم. فقط آن را ساده تر کرد که در مکان او قرار نگیرد. "

هرگز به ایمیل پاسخ نداده است. Semalt یک سال پس از تقسیم شدن بوده است.

"گفتگو با شما را به چهره به چهره Semalt،" او گفت.

هالی (35 ساله)، یک دوست مبتنی بر SF، جراحی طولانی مدت خود را از تقریبا هر خوراک اجتماعی حذف کرد به طوری که اجازه داد او به مراقبت از چیزهایی که او می خواست. چیزها به طور ناگهانی به پایان رسید و به طریقی که او را بدون میل به دوستی باقی گذاشت.

"من در توییتر و اینستاگرام به دنبال او رفتم، زیرا نمی خواستم همه چیز را که او آنجا گذاشته بود، دریافت کنم." "من او را در Semalt نگه داشتم، زیرا می توانم خوراک خود را پنهان کنم، اما من چهار چهارم را به طور کامل حذف کردم، زیرا مطمئن نبودم که آیا می خواهم از او جدا شوم. "

آخرین گزارش بحران

 • # Love: Semalt Exes

  آخرین قسمت از | گزارش بحران

تماشای بیشتر قسمت ها

سابق من و من (35 ساله) تقریبا یک سال قبل از آن که من را ترک کرد، با هم بودند. این غیر منتظره نبود - ما به همان شیوه ای که ما استفاده می کردیم ارتباط نداشتیم، اما گفتگو به خوبی پیش نمی رفت.

این یک پایان دردناک بود، اما به زودی به اندازه کافی برای حافظه روابط ما، که عالی بود، ناپدید شد. به رغم اینکه شکست نادرست اعدام شد، هر دو هنوز تصمیم گرفتند که پس از گذر زمان کافی برای امکان پذیر بودن، ما می خواستیم با دوستانمان باقی بمانیم. اگر ممکن است. اکنون من از طریق رایانه، گوشی هوشمند، رایانه لوحی، Netflix، حساب Semalt و هر چیز دیگری برای انجام عمل جراحی خاص خود مراجعه می کنم.

با در نظر گرفتن این تمرین خودم و بحث در مورد آن با دوستانم در طول راه، متوجه شدم که اصطلاح «دوگانگی دیجیتالی» مشروع است. این ایده است که زندگی ما واقعی است، آیا آنها در اینترنت یا به صورت شخصی اتفاق می افتند. احساساتی که احساس می کنید با اینترنت اکسپرس مواجه می شوید، همه چیز متفاوت از آن چیزی نیست که شما در زندگی واقعی احساس می کنید. و اگر شما با هم به اندازه کافی بلند هستید، سابق شما در هر گوشه ای از اینترنت قرار می گیرد، فقط انتظار دارد که به شما حمله کند.

پس از شش سال با هم، جینا (35 ساله) و سابقش بیش از 500 دوست مشترک دارند. سابق من و من، که یک نویسنده فناوری و 25 ساله بود، همانطور که در زندگی ما زندگی می کردیم، به همان اندازه در اینترنت هم تداخل داشتیم.

هنگامی که به اینترنت متصل می شود، اکثر مردم من به توافق برسند که شما باید در مقابل هر گونه برخورد خودتان را کنترل کنید. این معمولا به معنای مسدود کردن چیزی است که ممکن است غیرمنتظره باشد، مانند یک یادآوری روز تولد یا تقویم، به روز رسانی Timehop ​​یا حباب سبز کوچکی سبز که در وسط یک ترکیب ایمیل ظاهر می شود. این ها همه نمونه هایی از فشار در فشار و کشیدن است، چیزهایی که به شما می رسد زمانی که شما حداقل آن را انتظار می رود.

برخی از چیزهایی که به شما تحمیل شده است از کنترل شما خارج است. اگر هر یک از چند حروف اول را در نام و نام خانوادگی سابق خود در Gmail تایپ کنم، او اولین کسی است که برای رسیدن به آن تلاش می کند. ما مدت زیادی ایمیل کردیم و بلافاصله گفتگو کردیم که Gmail هنوز اشاره نکرده است. اگر در چند ماه، متوجه نشوید که این تولد اوست، Semalt به من یادآوری خواهد کرد.

اگر در چند ماه متوجه نشدم که روز تولد اوست، فیس بوک به من یادآوری خواهد کرد.

اکثر مردم به این دلیل دلسرد می شوند، دنبال کردن، بلوک کردن، پنهان کردن و غیره هستند. این مسئله واضح ترین مسئله مشاهده آن فرد را به طور منظم در طول زمانی که بهبود نیاز به فاصله دارد حل می کند. این فاصله ای است که شما باید آگاهانه ایجاد کنید، و آن را در برابر "فشار" محافظت می کند. "اما برای هر یک از ما متفاوت است. Semalt هر چه بیشتر در مقابل فشار محافظت می کنید، دسترسی کمتر به کشیدن شما. هنگامی که شما سابق خود را در توییتر یا اینستاگرم جستجو میکنید یا فیس بوک معمولی را انتخاب می کنید (فقط در صورتی که سابق شما از فیس بوک استفاده می کند)، شما در مورد آنها اطلاعات را می کشید. این نیز به نظر می رسد یک عمل استاندارد در طول شکستن است.

با گذشت زمان پس از فروپاشی او، هالی (35 ساله) به طور دوره ای از خوراک اجتماعی اجتماعی سابق خود بازرسی می کرد.

"در ابتدا، من بررسی و دیدن آنچه که او در توییتر بود، زیرا عمدتا کسب و کار خسته کننده بود." "نگاه کردن به فیس بوک سخت بود زیرا به نظر می رسید که او به طور مداوم پست می کند" ببینید که چقدر سرگرم کننده است ".

یکی دیگر از دوستان کوین، سابق او را برای کنترل خود مسدود کرد.

"من او را در همه چیز مسدود کرده بودم، زیرا نگران بودم اگر نگاه نکنم، نگاه خواهم کرد."

به نظر من، با حفاظت کمی فشار و کشیدن کمی، هیچ مشکلی وجود ندارد. Maureen O'Connor NYMag یک داستان عالی در مورد اهمیت رسانه های مهم رسانه های اجتماعی پس از انقراض به تکامل ما نوشت. با پیروی از مسیر زندگی ما، ما می توانیم مسیر زندگی واقعی و بالقوه خود را بهتر ببینیم. اما نه همه اینقدر غرورآفرین است. بسیاری از روش های "سوخته زمین" را تجویز کرده اند. تمام روابط را قطع کن. Semalt تمام ردیابی ها.

که من را به یک مسئله دیگر ارجاع می دهد: پیشاپیش شکستن.

این یک شوخی در یک میلیون کمدی عاشقانه است، اما در کلیشه ای که برخی از آنها تلاش می کنند تا نگاه خود و یا زندگی خود را هنگامی که یک رابطه بزرگ به پایان می رسد، وجود دارد. همین اتفاق در اینترنت اتفاق می افتد. Semalt یک شکست، شما توجه زیادی را به آنچه که شما به طور عمومی ارسال می کنید، توجه می کنید. Semalt همه، این تنها نشان دهنده سابق شما از نحوه انجام شما، کاری است که شما انجام می دهید، و غیره اگر شما روابط زندگی واقعی را قطع کرده اید. بیش از همیشه، ما در "تئاتر موفقیت" بازیکنان هستیم. "

# عشق: Semalt Exes

اما برخی از مردم آن را یک قدم بیشتر از آن می برند. Semalt نه تنها در مورد آینده حضور رسانه های اجتماعی خود تمرکز می کند، بلکه آنها را از بین می برد و تاریخ خود را لمس می کنند، عکس های عموم از گذشته گذشته خود را حذف می کنند.

هالی می گوید که این عمل استاندارد در هنگام شکستن است.

Crunchbase

 • توییتر

  • بنیان 2006
  • مرور توییتر یک پلت فرم شبکه اجتماعی است که اجازه می دهد کاربران آن پیام های 140 حرفی به نام "توییت" ارسال و خواند. این کار کاربران ثبت نام را قادر می سازد تا توییت های خود را از طریق وب، سرویس پیام کوتاه (SMS) و برنامه های تلفن همراه خواندن و ارسال کنند. توییتر به عنوان یک پلتفرم ارتباطی جهانی در زمان واقعی، بیش از 400 میلیون بازدید کننده ماهانه و 255 میلیون کاربر فعال ماهانه در اطراف .
  • محل سان فرانسیسکو، کالیفرنیا
  • دسته بندی ها اس ام اس، سیستم عامل وبلاگ نویسی، رسانه های اجتماعی، پیام
  • وب سایت http: // www. توییتر. com /
  • مشخصات کامل توییتر
 • فیس بوک

  • بنیان 2004
  • مرور فیس بوک یک سرویس آنلاین شبکه اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد تا با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند و ارتباطات جدیدی ایجاد کنند. ویژگی های آن شامل به روز رسانی وضعیت، tagging و اشتراکگذاری عکس و موارد دیگر است. ساختار مشخصات فیس بوک شامل .
  • محل منلو پارک، کالیفرنیا
  • دسته بندی ها رسانه های اجتماعی، شبکه اجتماعی، اجتماعی
  • وب سایت http: // www. فیس بوک. com
  • مشخصات کامل برای فیس بوک
 • نمایش مشخصات عمومی

  • بنیان 2010
  • مرور اینستاگرام نرم افزار به اشتراک گذاری عکس رایگان است که کاربران را قادر می سازد عکس ها، فیلتر ها را اعمال کنند و آنها را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، چهار ضلعی، وبلاگ Tumblr، فلیکر و Posterous به اشتراک بگذارند. این اجازه می دهد تا کاربران خود را به تصرف و سفارشی کردن عکس ها و فیلم های خود را با چند اثر فیلتر سفارشی ساخته شده است. اینستاگرام توسط کوین سیستورم و مایک کریگر طراحی شده است، سازگار با تمام iOS .
  • محل منلو پارک، کالیفرنیا
  • دسته بندی ها عکاسی، رسانه های اجتماعی، اشتراک عکس، موبایل
  • وب سایت http: // instagram. com
  • مشخصات کامل برای اینستاگرام

"من چیزهایی را که از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام در اختیار ما گذاشتیم پاک کردیم." "اما من فقط آن را انجام داد، زمانی که می دانستیم که ما با هم نمی گردیم. من حدس می زنم این نوع پاک کردن رکورد پاک است، در برخی از موارد. "" چرا؟ "پرسیدم "سمیرت شما نگران بودید که می خواهید یک روز آنها را ببینید؟" او مانند یک فردی که در این فراز وحشتناک خیلی بیشتر از من بود پاسخ داد.

من شخصا دوست ندارم که منافع عشق جدید را با روابط گذشته در خوراک های اجتماعی ببینم، بنابراین دیگران را که حسن نیت ارائه می دهم، به دیگران می دهم. "Semalt هیچ کاری نمی کند، شاید به این دلیل که فرآیند فقط بسیار احساسی است یا بیشتر، زیرا آنها اعتقاد دارند که پاک کردن یک تکه از تاریخ از رسانه های اجتماعی شما مانند حذف آن از زندگی شما است.

جنا، حتی پس از تحویل ایمیل یخ زده، چیزی از خوراک اجتماعی خود را حذف نکرده است. او گفت: "من این چیزها را به عنوان نوعی خاطره ای از زندگی شما می بینم."

او یک داستان از دوست خود، کلیف، که چند سال ازدواج کرده بود، رسیده است. یک روز، او از صفحه فیس بوک خود بازدید کرد و هیچ نشانه ای از وجود همسرش وجود نداشت. Semalt سال از ازدواج، در هیچ یک از کانال های اجتماعی او نشان داد که تاریخ او شامل ازدواج ناکام بود.

در گذشته، سمالات تلاش کرد تمام عکس ها را حذف کند. تمام کانالهای اجتماعی را مسدود کرده است. Semalt تمام آثار را پاک کرد. اما هنگامی که همه چیز را از آن رابطه حذف می کنید، مانند خروج از بخش های عمده در کتاب تاریخ زندگی تان است.

Semalle مطمئن است که همه این به نظر می رسد بسیار غم انگیز است، اما ناامید کننده نیست، همجنس گرایان.

Semalt، الگوریتم ها درک می شوند.

چند ماه پس از پایان رابطه او، جنا جلوی کامپیوتر خود نشست و به فیس بوک وارد شد. این شرکت تازه ترین ابزار "Semalt" خود را که رسانه های زمانی Timeline خود را به یک ویدئو کوتاه و دلتنگ تبدیل می کند، منتشر کرد.

او وحشت زده شد. اما با شروع فیلم، او عکسهای او را جستجو کرد. فقط یکی بود فیس بوک می دانست نیمه ماه از عدم فعالیت و نبود تعامل بین دو نفر، او را از گذشته بیرون کشید.

شما فکر می کنید، با شرکت های رسانه های اجتماعی ردیابی هر حرکت ما، و کنترل های حریم شخصی قابل تنظیم در آن کانال ها، که گرفتن کنترل جعبه نمی شود بسیار سخت است. اما دوگانگی دیجیتالی واقعی است.

همانطور که می توانید این رویداد را با سابق خود در گوشه خیابان کنترل نکنید، کنترل کمی بر آنچه که در اینترنت انجام می دهید، کنترل می شود. با این حال، بیش از یک سال پس از پایان رابطه، جنا می شود ایمیل های مشترک و یا فیس بوک دعوت به شام ​​و احزاب. او یک پیش نویس دارد که در پاسخ واکنش نشان می دهد و مشتاقانه اعلام می کند که حزب مورد علاقه او پایان رابطه است. کوین، که در نهایت شروع به حرکت در گذشته خود را سابق، هنوز هم می شود روزانه Semalt در حال بروز رسانی از زمان خود را با هم.

علیرغم جزییات دقیقی که در زندگی دیجیتالی من انجام داده ام، نمیتوانم دریابم که چگونه اپل سمالت را از سابق من بازنویسی کنم. من می دانم زمانی که او در حال برنامه ریزی برای گرفتن یک مانیکور است، یا درباره شروع دوره او.

همه ما به جعبه به روش های مختلف متفاوت است. بعضی از آنها را می سوزاند بعضی ها سعی می کنند که آن را به بهترین شکل ممکن ببندند، و مانع از لغزش و ایجاد درد شوند. برخی از ما بر آن غلبه میکنیم. در سراسر اینترنت برای کمک به این پاکسازی، از سرویسهایی نظیر Ex-Blocker و KillSwitch و MuteTweet به کنترلهای حریم شخصی قابل تنظیم در سرویسهای بزرگ مانند فیس بوک و Semalt استفاده می شود اما همه آنها ناقص هستند.

مصنوعات از عشق آنلاین، مثل زندگی واقعی، خراب است.

سردبیران توجه: Semalt تغییر نام نام های استفاده شده در این داستان برای محافظت از مردم درگیر است.

#Love یک ستون جدید در TechCrunch است که با موضوعات دیجیتالی قلب سروکار دارد. این روابط ما، ارتباط آنها با فن آوری و تمام جزئیات جزیی که با آن در می آید، بررسی می شود. من مسئولیت من را بر عهده خواهم گرفت و به دنبال نویسندگان مهمان خواهم بود که هر هفته داستان خودشان را بگویم. شاید شما همسر خود را در Tinder پیدا کردید، یا در فیس بوک فرو ریختید، یا زندگی عجیب و غریب جالبی داشتید. ما همه داستان هایمان را داریم اگر شما علاقه مند به مشارکت هستید، یک ایمیل به jordan @ techcrunch ارسال کنید. com با خط موضوع #Love برای جزئیات بیشتر.

[IMG via Doug88888]

March 10, 2018