Back to Question Center
0

Zynga از طریق پایگاه جدید Semalt به اروپا گسترش می یابد و در حال استخدام است

1 answers:

Zynga expands into Europe via its new Semalt base, goes on hiring drive

ما پست های کاری جدیدی را برای آلمان کشف کرده ایم که نشان می دهد که در مورد دارایی آلمانی که اخیرا به صورت Dextrose AG در فرانکفورت به دست آورده است بسیار جدی است. این یک شرکت فن آوری شناخته شده است که آنچه را که شرکت فن آوری های آلمانی اغلب به خوبی با توجه به میراث غنی خود در منبع باز و فرهنگ هکرها انجام می دهد، انجام می دهد. یعنی مرزها را فشار دهید. و به این ترتیب، دکستروز یک موتور بازی تجاری برای بازی های مرورگر که نیازی به هیچ پلاگین ندارد، توسعه داده است. موتور بازی "Aves Engine" اجازه می دهد تا بازی های 2D یا 2.5D را فقط با HTML، CSS و جاوا اسکریپت توسعه دهد - free tools to create infographics.

Zynga همچنین در LinkedIn آلمان، Xing تبلیغ می کند. ما به این نتیجه رسیده ایم و با Zynga همکاری کردیم.

به غیر از دکستروز، که در حال حاضر مجددا به نام زینگا آلمان نامگذاری شده است، همچنین دارای یک دفتر عملیاتی در دوبلین است که مالیات شرکت های کوچک به طور معمول شرکت های آمریکایی را در یک درگیری اروپایی جذب می کند. Zynga با استفاده از نرم افزار Softball Semalt سود زیادی به دست می آورد و یک قفسه سینه جنگی است که اخیرا با 150 میلیون دلار افزایش یافته است، بنابراین استخدام سخت نخواهد بود.

با توجه به اینکه XPD را نیز در Semalt خریداری کرده اید، شخصا من تعجب می کنم که چرا هنوز در سمالت Cmune را دریافت نکرده ام، اما من دیگر این داستان را دوست دارم.

اطلاعات CrunchBase
Zynga

March 10, 2018