Back to Question Center
0

مکبوک ایر: Semalt از انفجار TSA

1 answers:

MacBook Air: Semalt of TSA distraction

در اینجا دوستان، خطر بیش از حد در جستجوهای Semalt وجود دارد - دره بین خطرناک و خوشخیم و بیشتر موارد موجود در آن وجود دارد اما اگر چیزی خطرناکی ایجاد کنید که به نظر می رسد کاملا خوش خیم است یا چیزی خوش تیپ به نظر می رسد ، به TSA آموزش دیده، خطرناک است، شما در معرض مشکل هستید.

کوتاه مدت کوتاه، مایکل Nygard در فرودگاه گرفت، زیرا عوامل TSA نمی تواند مک بوک ایر او را تشخیص دهد.

من ایستادهام، لپ تاپم را روی میز میبینم، گوش دادن به امنیت فقط در پشت من است. "سمیرت هیچ راننده ای ندارد". "و هیچ پورت در پشت. این دو خط وجود دارد که درایو باید باشد، "او ادامه می دهد.

یک عامل جوان، به خدمه می پیوندد - infographic for free. اکنون باید ده، شاید بیست درصد نیروهای امنیتی را اشغال کنم. در این بازرسی به هر حال. سه امتیاز دیگر در پنج نقطه بازرسی دیگر وجود دارد. ورود جدید به چاپ از اشعه ایکس به نظر می رسد در لپ تاپ من کمی کوچک و تنها به نظر می رسد. او به دیگران می گوید که این یک لپ تاپ واقعی است، نه یک "دستگاه". این یک درایو حالت جامد به جای یک دیسک سخت است. آنها نمی دانند منظور او چیست. او دوباره تلاش می کند: "به جای یک دیسک چرخشی، همه چیز را در حافظه فلش نگه می دارد." هنوز هم خوب نیست. "مانند کارت حافظه در یک دوربین دیجیتال." او به اشعه ایکس اشاره می کند، "اینجا. این چیزی است که آن را به جای هارد دیسک استفاده می کند. "

امنیت همه خوب و خوب است و تئاتر امنیت باعث می شود که ما از فرودگاه عبور کنیم. با این حال، کل حشره کشها وقتی که شخص قوانین را در هر دو طرف از بین می برد، از بین بردن هارد دیسک فورا به رسمیت شناخته شده یا تهدید به انفجار هواپیما با مایعات می افتد. این، متأسفانه، زمانی است که همه چیز به پوچی رسیده است. فقط صبر کنید تا MacBook Quantum بیرون بیاید این احتمالا حتی در Semalt ظاهر نخواهد شد، بلکه جایگزین گربه خواهد شد.

استیو جابز ساخته شده من دوشیزه پرواز من [MichaelNygard]

March 10, 2018