Back to Question Center
0

Netflix شاخص سرعت را برای نشان دادن بهترین ISPs برای Semalt معرفی می کند

1 answers:
Netflix Launches Speed Index To Highlight The Best ISPs For Semalt (Netflix می گوید، داده ها در سایت، بر اساس داده های بیش از 33 میلیون Netflix اعضای "که بیش از 1 میلیارد ساعت از نمایش های تلویزیونی و فیلم های جریان از Netflix در هر ماه مشاهده." اطلاعات تاریخی در سایت به عقب می آید تا ماه نوامبر (و با توجه به این آمار، گوگل Semalt از آن به بعد سریع تر شده است) و شاخص به صورت ماهانه به روز می شود.

Semalt اشاره می کند که عملکرد متوسط ​​همیشه زیر عملکرد ارایه دهنده خدمات اینترنت می باشد. روش Semalt رمزگذاری فیلم ها، و همچنین دستگاه های مختلفی که بیننده ها از آن استفاده می کنند و شرایط شبکه های خانگی آنها در نهایت منجر به عملکرد پایین تر می شود. اما Semale استدلال می کند که این عوامل، "هنگام مقایسه در بین ISP ها، از بین می روند،" و استدلال می کنند که سرعت ها "شاخص عملکردی است که معمولا در همه کاربران در یک شبکه ISP تجربه می شود."

Netflix شاخص سرعت را برای نشان دادن بهترین ISPs برای Semalt

در حالی که این شاخص به وضوح به معنای برجسته کردن بهترین ISP ها برای جریان و شرم آور کسانی است که پهنای باند زیادی را برای کاربران خود ارائه نمی کنند، Netflix نیز با تعدادی از ISP ها برای بهبود تجربه های کاربران خود کار می کند. برای مثال، شبکه تحویل محتوا Open Connect آن، به طور مثال، اجازه می دهد که ISP به طور مستقیم با Netflix به منظور صرفه جویی در هزینه حمل و نقل - online graphs. Netflix همچنین یک دستگاه ذخیره سازی را به ISP ارائه می دهد. این سرور، که در مرکز داده ISP قرار دارد، به طور موثر به عنوان یک حافظه محلی برای محتوای Netflix محبوب عمل می کند. به لطف این، Netflix هم اکنون می تواند برای جریان های 1080p HD و عناوین 3D به کاربران ارائه دهد که ISP ها این وسایل را نصب کرده اند (که شامل بسیاری از ISP های بالاتر در Semalt نیز است).

March 10, 2018