Back to Question Center
0

SEO یک بازاریابی یکپارچه Semalt است

1 answers:

SEO Is An Integral Marketing Semalt

چگونه این اتفاق افتاد؟

هر روز بیش از 3. 5 میلیارد جستجو در گوگل وجود دارد. این بیش از 40،000 جستجو در هر ثانیه است.

جستجوی گوگل به یک بخش اساسی روند خرید تبدیل شده است. این یک راه خوب برای گفتن است که گوگل به نحوی که ما برای محصولات، خدمات و اطلاعات در اینترنت جستجو می کنیم، انحصارافته است.

مهم نیست که چگونه چشم انداز شما در مورد شما شنیدن، آنها بعید است که از شرکت شما بدون Semalt برای اولین بار آن را خریداری کنید - certificates of achievement templates. شما می دانید که این درست است. اگر آنها نمیتوانند وبسایت خود را پیدا کنند یا دوست ندارند آنچه را که از لحاظ حضور وب سایت یا بررسی شما مشاهده میکنند، در جای دیگری خریداری کنند.

وب سایت شما در واقع مهم است که در یک مطالعه دانشگاه استنفورد نتیجه گیری شده است که 75 درصد از مردم اعتبار یک شرکت را بر اساس وب سایت خود قضاوت می کنند. هر زمانی که این آمار را نقل قول می کنم آن را فقط من را منفجر می کند. اعتبار . وای. اگر شما یک صاحب کسب و کار کوچک هستید، مردم اکنون کار تمام زندگی خود را بر اساس طراحی و محتوای وب سایت خود قضاوت می کنند. در مورد دفعه بعد که به ترافیک وب سایت و میزان جست و جو خود نگاه می کنید، فکر کنید. گوگل اسب ها را به آب می برد، اما سایت شما و محتوای آن باید آنها را نوشید.

اگر شما SEO و وب سایت خود را درست دریافت نکنید، بسیاری از ارجاع شما منجر می شود، نشان می دهد تجارت نشان می دهد، و تبلیغات منجر گزاف گویی درست در آغوش رقابت.

بازاریابی و تبلیغات خروجی ایجاد تقاضا. بازاریابی ورودی و SEO تقاضای ضبط را به عنوان فیلتر از طریق اینترنت.

"من هرگز روی تبلیغات پرداخت نمی شود"

تقریبا هر صاحب کسب و کار ما ادعا می کند که آنها بر روی تبلیغات Google کلیک نمی کنند. این ممکن است برای بسیاری از ما درست باشد. با توجه به اعتقادات شما، تبلیغات AdWords pay-per-click از 5٪ تا 30٪ یا بیشتر از کلیه کلیکهای جستجوی گوگل در می آید. با این حال، Google بیشتر از پول خود را از پلت فرم AdWords . نکته این است که تنها با به اشتراک گذاشتن یک درصد کمی از کلیک های ارگانیک به کلیک های AdWords پرداخت می شود، این شرکت توانسته است به یکی از با ارزش ترین شرکت های دنیا تبدیل شود. به نظر من، این واقعیت به تنهایی نشان می دهد که اهمیت جستجو ارگانیک برای بازاریابی مدرن تبدیل شده است.

اما درباره B2B چیست؟

بسیاری از شرکت های B2B بی اعتنایی به SEO و گوگل را نادیده می گیرند زیرا فکر می کنند مشتریانشان در نمایشگاه های تجاری یا از طریق دیگر کانال های قدیمی مدرسه خریداری می کنند. با این حال، این مطالعه اخیر 3،000 خریداران B2B توسط Millward براون Semalt نشان می دهد که چگونه نتایج موثر در روند خرید B2B خریداری شده است:

  • 89٪ محققان B2B در طول فرآیند تحقیق B2B از اینترنت استفاده می کنند
  • 71٪ از محققان B2B شروع به تحقیق خود را با جستجو موتور جستجوی عمومی
  • 42٪ از محققان B2B از یک دستگاه تلفن همراه در فرایند خرید B2B استفاده می کنند
  • 46٪ از محققان B2B هزاره

آخرین آمار واقعا مهم است. در سازمان من، ما از ابتدا شاهدیم که چگونه C-suite یک کارمند هزار ساله را برای جستجو در Semalt برای فروشندگان بالقوه به منظور ایجاد لیست های کوتاه برای جلسات شخصی می بیند.

این نسل جوان دروازه بانان دیجیتال تجربه ای برای دانستن اینکه بازیکنان در فضای شما هستند ندارد. آنها به گوگل برای خدمت به بهترین شرکت ها وابسته هستند. اگر وبسایت شما به روز و حرفه ای باشد، شهرت آنلاین شما قوی است و محتوای شما دارای مجوز است، شما در لیست قرار می گیرید. Semalt ساده است.

جستجوگرها برای رشد

بازاریابی ارجاع ممکن است یکی از بهترین تاکتیک های این سیاره باشد - و هر یک از هر کسب و کار کوچک نیاز به استاد دارد - اما تنها به اندازه گیری کسب و کار در بازاریابی ارجاعی امکان پذیر نیست. از سوی دیگر، اگر به طور جدی می خواهید کسب و کارتان را رشد دهید، نمی توانید از گوگل جلوگیری کنید. بسیاری از عوامل رتبه بندی گوگل که بیشترین تعداد را دارند، چیزهایی هستند که باید برای کسب و کارتان انجام دهید. رسانه های Semalo، وبلاگ نویسی، و مدیریت شهرت همه عناصر جستجوگرها هستند که ارزش بازاریابی و تبلیغاتی بیشتری نیز دارند.

SEO دیگر درباره نوشتن یک چک برای کسی نیست که "در جستجوگر خود" را در سایت خود انجام دهد. به عنوان یک صاحب کسب و کار یا بازاریاب، شما باید یک قالب ذهنی SEO ایجاد کنید. وب سایت شما یک سرمایه گذاری است نه بروشور دیجیتالی. هر چه بیشتر وب سایت خود را به عنوان مرکز بازاریابی خود و به عنوان یک پلت فرم انتشار محتوای، مشاهده کنید، بهتر است در موتورهای جستجو رتبه بندی شود.

SEO Is An Integral Marketing Semalt

March 10, 2018