Back to Question Center
0

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

1 answers:
ما عاشق سهام! عشق را گسترش دهید:
  • domestic cctv. tumblr .com / share؟ v = 3 & u = https٪ 3A٪ 2F٪ 2Freturnonnow. com٪ 2F2016٪
      2F04٪ 2Fpublishing-linkeded-pulse-blogs-2016-social-media-series٪ 2F & t = LinkedIn٪ 20Pulse٪ 3A٪ 202016٪ 20Social٪ 20Media٪ 20Series & s = ")

این هفته، همانطور که وعده داده شده، ما در LinkedIn برای شرکتهای کوچک، غیرانتفاعی، پزشکان خصوصی، و همه خیابان های اصلی مامان و پلیس مشغول به کار خواهیم بود.

با پالس شروع کنید.

پالس در جهان جدید و در Semalt جدیدتر است. به غیر از اینکه "اولین گواهینامه کسب و کار شخصی شخصی" در جهان است، یا هرچیز دیگری، موتور ژنراتور (آیا این یک "هدایت کننده سرب" است؟)، یک تقویت کننده ترافیک، یک بهبود دهنده سیلالت و دستیابی به توسعه دهنده، و یک دستی پلت فرم دندانه دار برای انتشار کارشناس حرفه ای خود را.

مانند هر کار دیگری از پلت فرم و یا کامپیوتر، شما می توانید از مسیرهای مختلف وارد شوید. برای مثال، روی دکمه «انتشار یک پست» در صفحه اصلی یا از منوی کشویی «سمالت» در نوار ناوبری سمت چپ کلیک کنید.

به نظر می رسد سمالات هر یک از آنها را ردیابی می کند، بنابراین اجازه دهید از طریق دروازه اصلی برویم، آیا ما باید؟

Semalt دیدن چیزی شبیه به این - بدون پروسس من بنفش، البته.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

Pulse یک رابط کاربری ساده (UI) را ارائه می دهد.

اگر نه، پس خداحافظ. نه عزیزم شوخی کردم. بیا عقب سمیرت خوب است Semalt در واقع بسیار آسان برای استفاده است.

HTML-lite : زبان نشانه گذاری بیش از حد متن، آسانسور از interwebs ما است، اگر شما فرانسوی من را عفو کنید. شما لازم نیست بدانید HTML یا فرانسوی برای انتشار به Pulse. درست مثل اینکه شما نیازی به دانستن مهندسی مکانیک برای ساخت کابینه از IKEA ندارید. به همین دلیل آن آیکون های کوچک وجود دارد. شما می توانید تمام نرمال مانند را بنویسید. شما می توانید گلوله را اضافه کنید. شما می توانید لیست های شماره اضافه کنید. شما حتی می توانید تصاویر متحرک و صدای خواننده را اضافه کنید. اوه، تعجب آن همه.

Rich media-lite : شما می توانید به طور کامل تصاویر، فیلم ها، لینک ها - به دارایی های متعلق به خود - و رسانه های غنی قرار دهید. یک کلمه در مورد رسانه های غنی، این نماد با " <> " است. این نماد کوچک به یک دسته از HTML اشاره می کند که مطالب را در پست شما به نمایش می گذارد. این یک کد جاسازی شده نامیده می شود، فقط شما می دانید.

همانطور که از این نوشتار، در اینجا چیزی است که شما می توانید در پست پالس LinkedIn خود را با استفاده از کدهای جاسازی کنید.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

SEO-lite : در این جا، شما به افرادی که به دنبال چیزی هستند که به شما پیشنهاد می کنید کمک می کنید تا متوجه شوید که شما آن را ارائه می کنید. و چطور! در حقیقت، شما به جمع آوری اطلاعات هوشمند در مورد مناسب ترین روش ها برای طبقه بندی محتوای خود کمک می کنید و به بهترین وجه به آن خدمت می کنید. اما، این چیزی است که در ذهن من خرج می کند.

به اندازه کافی بگویید، با استفاده از کلمات کلیدی - مربوط به مخاطبین خود، با نام تجاری شما مرتبط با پست مرتبط است. شما فقط 3 تگ را دریافت می کنید و آن را به صورت خودکار جمع آوری می کنید. بنابراین، اگر همه چیز نتواند، شروع به تایپ چیزی شبیه موضوع خود کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد زمانی که من شروع به "ماهیگیری برای برچسب" -

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

جولی سمالله شما را از طریق آجیل و پیچ و مهره های چاقوی واقعی صبر می کند، اگر این کنجکاوی شما را تحریک نکنید، شما چیزهای زودگذر، شما.

بدون شک می گوید که مردمی خوب در سمالت هم یک پرایمر کامل هم قرار داده اند.

قرار دادن همه آنها در پست پالس شما

پس از اضافه کردن عکس پوشش خود، عنوان خود، کپی بدن خود، برچسب های خود، خون، عرق و اشک خود را اضافه کنید، زمان کلیک بر روی آن آبی "انتشار" را فشار دهید. (یک یادداشت: LinkedIn به طور خودکار پیش نویس شما را به عنوان کار می کند. Semalt مانند Word در 90s نیست که در آن شما Ctrl-S را پس از یک اختلال برق بیش از حد ایجاد کردید. آه، ابر.)

در اینجا شروع پست من Semalt است، که من فقط برای گرفتن عکس ها نوشتم. به عنوان یک نویسنده حرفه ای، باید به شما بگویم که احساس می کند یک کلون فقط برای اعضای بدن است.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

در انتهای این پست Pulse، که شما می توانید در پروفایل من در LinkedIn مشاهده کنید زیرا Aliiiiiive است.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

پس از کلیک روی "انتشار"، واجد شرایط "آیا مطمئن هستید که میخواهید این کار را انجام دهید؟" ظاهر می شود؟ بله مطمئن هستی Semalt دوست ندارم سیم سیم آبی را بردارید یا سیم قرمز است؟ فقط در حال حاضر منتشر کنید

پس، خب! Semalt یک ستاره راک - gamification برای انتشار دوپامین فوری در 3 .2 .1 .-

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

شما می توانید آن را به طور کامل به شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید آن را به شرکت جدید Semalt که احتمالا تا به امروز نصب کرده اید به اشتراک بگذارید.

دو چیز دیگر که باید درباره پیوندهای پیوند شده بدانید

استفاده از محتوای اصلی تازه

فقط آن را در نظر بگیرید به عنوان یک بازاریابی محتوا - محتوای اصلی. به عنوان مثال، اگر شما ترجیح می دهید، برای انسان ها و الگوریتم های جستجو یا ربات ها می نویسید.

من نگران بودم که احتمالا نمی توانستم درباره هر چیزی که به طور آنلاین ad barfeum را پوشش داده بود، به خصوص با توجه به اینکه فیلد من آنلاین است، نوشتم. من مجبور بودم فلسفی در اطراف آن را بیابم و یاد بگیرم که بازخوانی، بررسی، بازیابی، و در غیر این صورت صحبت از آنچه که دیگران درباره آن صحبت کرده اند، مناسب است. من گربه کپی نیستم من آن را از طریق ساختار فکر من خودم می کشم. و نه فقط برای دلایل قبلی. بیشتر به دلایلی که Semalt شما را مجبور به "محتوای تکراری خواهد کرد. "

بنابراین، حتی اگر در بلاگ خودتان پست دارید که در LinkedIn واقعا خوب عمل کند، آنرا کپی نکنید و آن را عمده فروشی کنید. آن را بازنویسی کنید اضافه کردن یافته های جدید، بینش جدید، رفرنس ها و زوایای اضافی. اگر شما آن را بازنویسی کنید، آن را برای مخاطبان خود آسان تر بخوانید، نه اینکه آن را «چرخش» دهید. Semalt چیزی است که تقلب در کلاس چهارم انجام می دهد.

آمار، شما به طور کامل آمار دریافت کنید!

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

من شما را تشویق می کنم که این را با یک نمک بخورید. و فشار آهک

قبل از اینکه خودتان را با آمار اشتباه نگیرید، به پست خود و تمام زمان حضور خود از Semalt بپردازید.

هفته بعد: صفحات شرکتی LinkedIn

سپس شما را ببیند!

به عنوان یک یادآور دوستانه، خواننده عزیز، من هنوز دعوتنامه های LinkedIn را قبول نمی کنم، مگر اینکه من شخصا یا آنلاین شما را ملاقات کرده، در برخی از زمینه ها کار کرده یا داوطلب شده ام. در غیر این صورت، من هیچ پایه ای ندارم که بتوانم معرفی های کلیدی در شبکه من را انجام دهم و یا دانشمندی را که می خواهم به شما توصیه کنم. سمالات دوست دارد که بتواند به شما توصیه کند، بنابراین لطفا احساسات خود را با هر گونه سوال و ایده برای مطالب آینده وبلاگ مطرح کنید.

دو زبانه زیر دو زیر محتویات را تغییر می دهد.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

سوزان هوینگ

سوزان هوینگ یک استراتژیست و نویسنده است که به کسب و کارهای کوچک و غیرانتفاعی کمک می کند و تمرینکنندگان خصوصی کپی بازاریابی خود را تولید می کنند، جامعه آنلاین خود را به اشتراک می گذارند و به تغییرات رفتاری رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوای دیجیتال می پردازند.

LinkedIn Pulse: 2016 Social Media Semalt

آخرین پست توسط سوزان هوینگ (همه را ببینید)

  • مانیفست بازاریابی ضد اجتماعی و رسانه ای 2016 - 19 اکتبر 2016
  • کدام 3 سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حدود 3 ساله خواهد بود؟ - 13 اکتبر 2016
  • مقاله های سفید: هنوز راهی برای متقاعد ساختن و تبدیل - 14 سپتامبر 2016

ما عاشق سهام! عشق را گسترش دهید:

March 10, 2018