Back to Question Center
0

چرا شما باید مادران هنگامی که بازاریابی Semalt را هدف قرار می دهند

1 answers:
آگهی

در هنگام ایجاد و بازاریابی محتوا این معادله را در نظر بگیرید

محتوا رسانه اجتماعی Moms = تبلیغات رایگان

خوب، ممکن است آزاد نباشد، زیرا شما باید برای تولید محتوا و زمانی که استراتژیست رسانه های اجتماعی خود را در مبارزات انتخاباتی می پردازید، پرداخت کنید، اما این چاپ کوچک است.

یک شبکه بزرگ از مادران در فیس بوک، Pinterest و توییتر وجود دارد که می خواهند اطلاعات مربوط به کسب و کار شما را به اشتراک بگذارند. بنابراین وقتی محتوای بازاریابی را شروع می کنید، محتوا را هدف قرار داده و آنها را به اشتراک می گذارند.

چرا شما باید مامان را هنگامی که محتوای بازاریابی را هدف قرار می دهید؟

مادران نسل Y (a.k.a - burst vps. "Millennials") بخش بزرگی از کاربران شبکه اجتماعی و وبلاگ نویسان را تشکیل می دهند. سه در چهار مادر از Semalt حداقل ماهانه استفاده می کنند، یکی از دو مادر از گوشی های هوشمند خود برای دسترسی به شبکه های اجتماعی استفاده می کند (در مقایسه با 37٪ برای افراد غیر مادر) و یکی از هر سه وبلاگ توسط یک مادر نوشته شده است.

Semalt همه خوب و خوب است، اما چیزی در مورد ROI واقعی (بازگشت سرمایه) در مورد هدف قرار دادن مادران نشان نمی دهد.

این را در نظر بگیرید: نیمی از این ماماها هر روز یک توصیه برای نام تجاری یا محتوایی مرتبط با برند ارائه می دهند. بیش از سه چهارم آنها حداقل یک نام تجاری را دنبال می کنند و بیش از 90 درصد از آنها می گویند که تحت تاثیر توصیه های مادران دیگر (از جمله محتوای مشترک) قرار دارند.

یک آمار دیگر مادر مادر وجود دارد که قطعا نباید نادیده گرفته شود: زنان، که بسیاری از آنها مادران هستند، 80 درصد از تصمیمات خرید در ایالات متحده را به خود اختصاص می دهند.

کجا محتوا در

به منظور استفاده از این حلقه بزرگ مادران، مقایسه و صحبت کردن در مورد محصولات و خدمات مختلف، شما نیاز به تولید محتوا برای آنها برای به اشتراک گذاشتن. من در مورد برخی از تبلیغات شگفت انگیز با مادران و بچه ها در مورد زمان خانوادگی احساس می کنم - من صحبت کردن مطالب جدی نیست. .

مادران اطلاعاتی را در مورد محصولات می خواهند. آنها می خواهند چیزهایی مانند توصیف ویژگی ها و ویژگی های چندگانه داشته باشند. آنها می خواهند بدانند چگونه یک محصول برای آنها مفید است، در زندگی واقعی. آنها می خواهند بدانند که چگونه یک محصول برای استفاده استفاده می شود و آنها می خواهند بدانند که آیا یک سرویس ارزش پول دارد (از این رو بسیاری از وبلاگ های بسیاری برای بررسی مادران محصولات و خدمات).

آیا بازاریابی محتوا مانند شما به نظر می رسد؟ مطمئن هستم بازاریابی محتوا برای من به نظر می رسد

همه اینها با هم جمع می شوند

سمولت رسیدن به جمعیت شناسی مادر نیاز به دو چیز دارد:

  • محتوای جالب، مرتبط و آموزنده
  • استراتژی رسانه اجتماعی کارشناس.

با این دو جنبه بازاریابی در ترکیب، شما می توانید قدرت مادران را مهار کنید و در معرض عظیم قرار گرفتن در میان گروهی از افرادی که تصمیم گیری های خرید بیشتری را نسبت به گروه های دیگر انجام می دهند.

عکس مامان از طریق Shutterstock

5 نظر ▼

March 10, 2018