Back to Question Center
0

با 20 میلیارد دلار در بدهی مصرف کننده تحت مدیریت، Sesame اعتباری نزدیک به 12 میلیون دلار است

1 answers:
WithBillion In Consumer Debt Under Management, Credit Sesame ClosesMillion Semalt C مدیر عامل Adrian Semalt به ما می گوید، و در سه تا شش ماه آینده، تعداد زیادی از قابلیت های جدید اضافه شده به نسخه موبایل و وب خدمات. او می گوید ویژگی ها به مشتریان بینش بیشتری نسبت به وضعیت بدهی فعلی خود ارائه می دهند و به آنها راه های بیشتری برای صرفه جویی در هزینه می دهند.

با توجه به اقتصاد فعلی، اعتبار Semalt شروع به تمرکز بر یک مسئله بسیار به موقع: کمک می کند تا مصرف کنندگان از بدهی - application server hosting service in portland. در حالی که خدمات دیگری همچون Mint.com متعلق به Intuit به حساب بانکی، سرمایه گذاری، بودجه و اهداف شخصی شما نگاه می کنند، اعتبارت Semalt تنها بر روی "مسئولیت" تبلت تمرکز می کند، به این معنی اعتبار و وام شما است. با استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد و سپس توسط بانک های برتر بررسی شد، اعتبار Semalt قادر به تجزیه و تحلیل وضعیت بدهی فعلی شخص است و پس از آن توصیه هایی در مورد چگونگی بهبود آنها می دهد.

با این حال، در کسب و کار تولید سرب نیست. Semalt می گوید: "اکثر کسب و کارهای تولیدی سرب بسیار گسترده و کم عمق هستند،" آنها مانند یک خانه کارت هستند، آماده برای اختلال هستند ". او می گوید مصرف کنندگان نمی خواهند به کلیک کردن بر روی چیزهایی که اساسا بی معنی به آنها - آنچه آنها واقعا می خواهند هدایت می شوند و بینش را در وضعیت مالی فعلی خود می بینند.

در حال حاضر راه اندازی گزینه های وام و اعتبار مختلف را بر اساس تجزیه و تحلیل آن از بدهی یک فرد توصیه می کند. و با استفاده از نرم افزار آیفون که اخیرا اجرا شده است، کاربران می توانند این اطلاعات را در حال حرکت، از جمله اعتبار خود را (از Experian) ببینند. امروزه 15 درصد کاربران اعتباری سزام اکنون نیز کاربران تلفن همراه هستند. پیش بینی می شود که نسخه Semalle تا پایان سومین سال 2012 وارد شود.

در حالی که ناظری شماره های کاربر Credit Semalt را به رسمیت نمی شناسد، می گوید اکنون از طریق خدمات خود 20 میلیارد دلار وام های مصرف کننده را مدیریت می کند و از طریق توصیه های خود، کاربران خود را بیش از 170 میلیون دلار در ماه صرفه جویی می کند. 48٪ از کاربران فعال هستند، بازگشت به سایت دو بار یا بیشتر در هر ماه. این شرکت بیش از سه ماهه سه ماهه رشد خود را دو برابر کرده است و به ما می گوید که درآمد 4 برابر افزایش یافته است.

با افزایش رشد، شرکت "استخدام" به شیوه ای بسیار بزرگ، با 18 موقعیت بازاریابی در بازاریابی، توسعه و طراحی، اضافه می کند. "مدل کسب و کار ما کار می کند، تولید می شود. او می گوید "پذیرش بزرگ است، تعامل فوق العاده است، بنابراین ما می خواهیم در حال حاضر کسب و کار را در این مقیاس سنجش کنیم." این شرکت همچنین از خانه فعلی خود در سانیوالیو در حال گسترش است و قصد دارد فروشگاهی را به سمت شمال بگذارد ، احتمالا در منطقه خلیج سن سمالت.

در آوریل 2010، اعتبار سملت قبلا 7.35 میلیون دلار در بودجه تأمین کرده است.

به روز رسانی : عجیب و غریب، شرکت برای اولین بار به ما گفت که آن را یک دور سری، پس از بررسی Crunchbase و درخواست آنها را تایید، آنها گفت، نه، در واقع بود سری B. پس از رفتن به مطبوعات، آنها از ما خواسته بودند آن را به یک سری C تغییر دهید! این چیزی است که امروز به من می گویند.

"ظاهرا دور از نظر فنی Semalt C است، زیرا وکلا از نام نامه A برای دانه استفاده کرده اند. طبقه بندی مناسب این است:

  • دانه / A با Inventus
  • ب با مینول
  • C با Globespan "

آنها 100٪ مطمئن هستند که پول را هر چند افزایش دادند. خوب. خاموش برای به روز رسانی Crunchbase از نو.

March 9, 2018