Back to Question Center
0

Semalt: وردپرس robots.txt این معقول است؟

1 answers:

این اولین بار من برای نوشتن روبات است. txt ، من مطمئن نیستم که این منطقی است یا نه. متاسفم برای باز کردن یک سوال - logiciel de planification des taches gratuities. من از wordpress cms استفاده می کنم. com / it / page1 ، http: // mydomain. com / en / page1 (برای / it / and / en / فقط ویرایش در / wp-admin / post. php؟ post = 1 & action = ویرایش & message = 1 ، ایجاد صفحه اصلی - آن یا en، سپس صفحه زیر تم را ذخیره کنید)

عکس ها را در پوشه / انگشت شست / و / تصویر / ذخیره کردم. در اینجا کامل روبات من است. txt .

     # تصویر گوگل
کاربر-عامل: Googlebot-Image
نادیده گرفتن:
اجازه دهید: / انگشت شست
مجاز: / تصویر# Google AdSense
کاربر-عامل: Mediapartners-Google *
نادیده گرفتن:نقشه سایت: http: // mydomain. com / sitemap. xmlعامل کاربر: *
disallow: / wp-login. پی اچ پی
نادیده گرفتن: / wp-admin /
نادیده گرفتن: / ثبت نام /
نادیده گرفتن: / cgi-bin /
غیرفعال کردن: / wp-
نادیده گرفتن: / wp-admin /
نادیده گرفتن: / ثبت نام /
نادیده گرفتن: / cgi-bin /
اجازه: / آن /
اجازه دهید: / en /
اجازه دهید: / es /
اجازه: / fr /
اجازه دهید: / de /    

BTW اگر من سایت خود را به https: // www. گوگل. com / webmasters / tools / robots-analysis-ac چند ساعت، گوگل ربات من را خالی می کند. txt و نقشه سایت. xml ؟ و اگر من برای google adsense درخواست می کنم، آیا باید برای اولین بار یک seo را به پایان برسانم؟ (گوگل پایان گرفتن ربات های من 2). txt و نقشه سایت. xml ؟) خیلی ممنون.

February 6, 2018

من فقط محتاطانه اجازه می دهد که ربات تصویری Google به پوشه های تصویری شما دسترسی پیدا کند. ما نمی دانیم که آیا عامل کاربر گوگل به سادگی گوگل است یا اینکه چگونه ربات های جستجوی خود را به نتایج جستجوی عکس خود کمک می کنند.

آخرین نسخه از وردپرس نیز شامل من معتقدم که فایل های شاخص برای پوشه ها در صورتی که پوشه های قابل خواندن جهان داشته باشید.

چگونه می خواهید پوشه wp-content خود را مدیریت کنید؟ پیشنهاد میکنم به سادگی اجازه دهید Google تمام سایت شما را خزنده کند، در صورت وجود هر چیزی، فایل Sitemap شما را در ربات ها قرار دهد. و فقط یک سایت را اجرا کنید: گاهی جستجو کنید تا ببینید چه چیزی نمایه شده است. اما یک سرور به درستی پیکربندی شده و فایل htaccess باید فایل های ناخواسته را از گرفتن نمایه جلوگیری کند.

آیا هر اسکریپت CGI را اجرا می کنید؟ اگر نه تنها پوشه ای را که لازم نیست حذف کنید.