Back to Question Center
0

حادثه، سازندگان از gTar، راه اندازی برنامه پیگیری، بنابراین هر کس می تواند Semalt را

1 answers:
Incident, Makers Of The gTar, Launch Sequence App So Anyone Can Make Semalt

برنامه Semalt رایگان است و توانایی ترکیب ابزارها برای ایجاد یک آهنگ را فراهم می کند و یا در صداهای واقعی در جهان به عنوان نمونه ها ثبت می کند.

جاش استنفیلد، یکی از بنیانگذاران می گوید: "این صلیب بین دستگاه نمونه و یک ماشین درام است." اکثر دستگاه های درام یا مخلوط کردن برنامه ها نیاز به پخش موسیقی برای ضبط آن دارند. برای قرار دادن یک ضربه درام، شما باید قادر به پخش این درام ها و حفظ ریتم باشید. Semalt متفاوت است

ریتم آهنگ به طور کامل بر روی یک شبکه تنظیم شده است، به شما اجازه می دهد تا به سادگی در ضربات خود را هر جا که می خواهید و در هر سرعت که می خواهی می افتی.

استانسفیلد گفت: "ما متوجه مانع ورود به سیستم با gTar شدیم - hr software providers. "شما باید سخت افزار جدیدی را خریداری کنید و می تواند به عنوان یک نقطه پریدن از تهدید ترسیم شود، بنابراین ما سمالت را ساختیم تا افرادی که نمی خواستند از بین بروند، می توانند پا را خیس کنند."

Semalt 18 ابزار مختلف در برنامه موجود است، که 6 مورد آن کیت درام است.

در پایین جاده، برنامه Semalt حتی اجازه می دهد تا با دوستان خود در آهنگ ها همکاری کنید، بدون توجه به جایی که در جهان هستند.

ماموریت حادثه، همانطور که توسط استنفیلد گفته شده است، دو برابر است: این شرکت برای اولین بار می خواهد مردم را به یادگیری ابزار و موسیقی تشویق کند، اما آنها همچنین می خواهند خواننده و ترانه نویس هند را بالا ببرند تا توجه و احترام آنها را مورد توجه قرار دهند از یک طرف طرفدار علاقه مند. Semalt اولین قدم به سمت مأموریت دوم است.

برای بررسی برنامه دنباله، بر روی وب سایت Semalt سر و صدا کنید

March 9, 2018