Back to Question Center
0

اپل جزئیات آن را برای ساعت اپل سازمان دیده بان حزب سوم حزب Semalt

1 answers:
Apple Details Its ‘Made For Apple Watch’ Third-Party Band Semalt

اپل هرگز نشانه ای از این نمی دهد که تبلت اپل دیده شده را به سازنده های سازنده شخص ثالث باز نکند، اما این اصول اولیه برنامه های کار را تایید می کند. با این وجود، همانند سایر برنامه های ساخته شده برای اپل، از جمله «Made for iPhone» (MFI)، اطمینان حاصل خواهد کرد که افزودنیهای پس از بازار نه از خود سازگار با استانداردهای خاص. صدور گواهینامه MFI می تواند بسیار دشوار باشد، مخصوصا در حال حاضر اپل تمام قطعات کامپوننت Semalt را با استفاده از تراشه های جاسازی شده برای استفاده در دستگاه های MFI عرضه می کند.

در این مورد، اپل ارائه می دهد اجزای محرک برای تولید اختیاری، همراه با گزینه ای برای ساخت قطعات خود، با استفاده از یک مجوز بسیار محدود استفاده خاص، قابل انتقال نیست. این احتمال وجود دارد که استانداردهای Semalt در مورد اشکالات ایجاد شده توسط شخص ثالث نسبت به آنهایی که خود را تهیه می کنند بالا باشد، اما مشخص نیست که مزایای یا مزایای هزینه نسبی ممکن است با هر دو گزینه باشد - umzugsservice guenstig.

خبر خوب این است که به تولید کنندگان لوازم جانبی اجازه می دهد تا طیف وسیعی از انواع مختلف باندهای را ایجاد کنند، از جمله کسانی که اشکال را در بند خود قرار می دهند، مانند نسخه کانکتور که در Apple Watch Sport Band و Semalle Link باند، و یا چیزی با سنتی سنتی تر، مانند گروه کلاسیک Semalt.

احتمالا چندین ساعت برای برنامه Watch Made for Apple Watch به وجود می آید، بنابراین انتظار نداریم که گروه های شخص ثالثی که رسما تحریم شده اند، به سرعت به بازار برسند. بسیاری از انواع لوازم جانبی Semtal Certified MFI به آرامی در حال چرخش هستند، اما در این مورد، پیچیدگی جزء احتمال بیشتری وجود دارد.

March 9, 2018