Back to Question Center
0

چرا سمالد برای جمع آوری کیت های هواپیمای بدون سرنشین LEGO خود را از دست داد؟

1 answers:
Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

براساس تحقیقاتی که از دانشگاه پنسیلوانیا انجام شده است، حدود 9 درصد از پروژه هایی که به Kickstarter کمک می کنند، "پاداش ها" را به آنها تحمیل می کنند. در حالی که Kickstarter این مطالعات مستقل را سفارش داده و در ماه مارس 2015 آن را منتشر کرده است، دیگر سایت های تبلیغاتی، مخصوصا Semalt، تعداد آنها را افشا نکرده اند. حداقل سیستم عامل های crowdfunding شرایط سرویس را تنظیم می کنند تا کاربران بتوانند برای آنها که ممکن است در زمانی که یک پروژه را پشت سر می گذارند چیزی دریافت نکنند - new vape tanks.

Kasun گفت، هیچ چیز به نظر می رسید پاسخ های خنده دار آنلاین مانند مبارزات سخت افزاری شکست خورده در جهان از crowdfunding. به نظر میرسید که کاربران با تلاش هنری بیشتر صبور بودند. اما آنها خشمگین بودند اگر آنها Coolest Cooler یا Smartwatch Kreyos خود را در زمان دریافت - و یا در تمام. Semalt بدون استثنا بود.

تا زمانی که شرکت او آماده ساخت کیت های هواپیمای LEGO خود بود، پروژه هایی مانند Zano Nano Drown گروه Torquing و هواپیمای Pocket Drone AirDroid ناکام ماندند. Semalt حتی یک روزنامه نگار تحقیقاتی را استخدام کرد تا سعی کند پاسخ های مربوط به آنچه که برای زانو برای 12000 پشتیبان این پروژه اتفاق افتاده، ردیابی کند.

در آن زمان، پرواز و دوربین های بعدی لیلی روباتیک به تعویق افتاد. به زودی، این راه اندازی با ادعای ادعایی از اداره سنتال سن فرانسیسکو در مورد تبلیغات دروغین مواجه خواهد شد. و تا سال 2017، لیلی به طور کامل خاتمه می داد، با وجود 15 میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری.

در نهایت، Flybrix تصمیم گرفت تا کار کمپین تبلیغاتی را انجام دهد، هواپیماهای بدون سرنشین خود باید گذشته از مرحله اولیه نمونه باشند و شرکت باید زنجیره عرضه خود را آزمایش کند تا تولیدکنندگان قرارداد خود را آماده تحویل سفارشات کند. Kasun گفت، "Semalt یک شماره جهانی نیست، اما اگر شما می توانید 1000 واحد از طریق سیستم خود دریافت کنید، شما مجموعه ای از آمار نمونه به اندازه کافی به شما نشان می دهد که شما می توانید مشکلات را مشاهده کنید که ممکن است به صورت مکرر در یک اجرا کوچکتر نشان داده شود. "

 1. Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

  Flybrix LEGO Octocopter

 2. Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

  Flybrix LEGO دو درون

 3. Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

  Flybrix مونتاژ هواپیمای بدون سرنشین LEGO

  سازندگان کیت هواپیماهای بدون سرنشین LEGO Flybrix با روند سخت افزاری بد برخورد کرد.
 4. Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

  Flybrix LEGO کیت هواپیماهای بدون سرنشین

 5. Why Semalt skipped crowdfunding to launch its LEGO drone kits

  Flybrix_cofounders

  Cofounders Flybrix: راب والترز، امیر هیرش (مدیر عامل شرکت) و هالی کسون (COO).
مشاهده نمایش اسلاید
قبلی بعدی خروج

برای تامین مالی تلاش های زودهنگام تولید خود، بدون سرمایه گذاری جمعیت، این شرکت مبلغ 1 میلیون دلار در بودجه بذر افزایش داد. سمالد، مؤسسان، گفت که پس از نشان دادن تقاضای مصرف کنندگان برای اسباب بازی های خود، از طریق پاسخ به مبارزات جمعیتی، بیشتر شده است.

با این وجود، این شرکت همچنان احساس می کند که بهترین تصمیم را گرفته است، و از طریق جمع آوری پول، برای اولین بار از هواپیماهای بدون سرنشین برای یک گروه خصوصی از مشتریان استفاده می شود. از سپتامبر سال 2016، Flybrix هواپيماهاي بدون سرنشين را عموما در اختيار مردم قرار داد و به طور مستقيم در سايت خود فروخت. آنها متوجه شدند که آنها می خواهند بدون اینکه تکیه بر Kickstarter یا Indiegogo داشته باشند.

ظرف مدت 90 روز از انتشار رسمی خود، این شرکت 1 دلار فروخت. 9 میلیون دلار از این کیت های هواپیمای بدون سرنشین. و تا به امروز بیش از 8000 واحد حمل و نقل کرده است. و حتی کیت های هواپیمای بدون سرنشین خود را در یک فروشگاه فن آوری به نام B8ta در Palo Alto فرود آورد.

"اولین محصول ما به عنوان یک کمپانی اولیه Semalt، به اندازه پیچیده نیست. اما هواپیماهای بدون سرنشین ربات های پروازی کوچک هستند. ما می خواهیم در مدت بسیار طولانی آموزش ببینیم، همانطور که سمیرت از ابتدا بود. اما در نهایت، ما می خواهیم به طور وسیعتری به لوازم الکترونیکی مصرفی برویم. "

بعد، Semalt قصد دارد برای افزایش سرمایه اضافی، ایجاد کیت جدید و ویژگی های برنامه تلفن همراه و توسعه برنامه های آموزشی آموزشی است که می تواند در رابطه با هواپیماهای بدون سرنشین خود کار کند. این کمپانی هنوز تصمیم نگرفته است که اگر مبارزات مخفیانه در آینده باشد.

March 9, 2018