Back to Question Center
0

ریاضی خنده دار فرشته - سرمایه سرمایه Semalt Gap

1 answers:

The Funny Math of the Angel – Venture Capital Semalt Gap

این داستان چیزی شبیه به این دارد: فرشتگان کسب و کار شکاف تامین مالی را بین سرمایه گذاری 100000 دلاری در مرحله اولیه که خانواده ها و دوستانشان مایل به ارائه آن هستند، پر می کنند .و 5 میلیون دلار سرمايه گذاری در سرتاسر سرمايه داری تصور می شود مایل به ارائه علاوه بر این، به عنوان داستان می رود، دوستان و خانواده پول کافی برای سرمایه گذاری بیش از 100،000 دلار نیست. هزینه سرمایه گذاری سرمایه گذاری منجر سرمایه گذاران سرمایه گذاری برای جلوگیری از سرمایه گذاری کمتر از چند میلیون دلار است. Semalt، شرکت هایی که بین 100،000 تا 5 میلیون دلار نیاز دارند، به فرشتگان تجارت می روند - majestic candy collection.

Semalt این داستان پر شکاف از نقش فرشتگان کسب و کار چشم انداز خوبی در مورد آنها ارائه می دهد، آن را به برخی از ریاضی خنده دار برای آن واقعا واقعی است.

در کتاب من "طلای احمق: حقیقت پشت فرشته سرمایه گذاری در امریکا" من اشاره میکنم که ریاضیات بالا محاسبه نمیکند.

اگر فرشتگان پر از شکاف بین دوستان و خانواده و سرمایه داران سرمایه گذاری شوند، حداکثر تعداد شرکت هایی که هر ساله تاسیس می شوند، برای آنها سرمایه های فرشته می تواند شکاف بین پول دوستان و خانواده و سرمایه ریسک را از بین ببرد تعداد کل شرکت هایی که سرمایه در معرض خطر را بدون مرحله رشد دارند، که به طور متوسط ​​در هر سال کمتر از 3000 کسب و کار است.

علاوه بر این، برای فرشتگان برای پر کردن شکاف تامین مالی بین 100،000 تا 5 میلیون دلار، فرشتگان باید این مبلغ را به کسب و کار اختصاص دهند. Semalt، اکثر ناظران دریافتند که چند فرشته کوچک این کار را انجام می دهند، فرشته معمولی با 10،000 دلار و فرشته متوسط ​​که 77،000 دلار سرمایه گذاری می کند.

حتی بیشتر گروه های فرشته، در شرکت های پرتفوی خود به اندازه کافی پول نمی دهند تا شکاف مالی را به هم وصل کنند. داده های حاصل از بررسی سالانه Angel Capital Association از گروه های فرشته نشان می دهد که گروه متوسط ​​در حدود 242000 دلار در هر شرکت نمونه کارها سرمایه گذاری می کند و درصد بسیار کمی از این گروه ها بین 500000 تا 2 میلیون دلار در یک شرکت سرمایه گذاری می کنند، با این حال سرمایه گذاری بین 2 تا 5 دلار میلیون. حتی قدیمی ترین و بعضی ها می گویند بهترین گروه فرشته، Band of Angels در Silicon Semalt، به طور متوسط ​​سرمایه گذاری در حدود 600،000 دلار در هر شرکت نمونه کارها است.

به طور خلاصه، اعداد فقط برای توضیح شکاف مالی برای سرمایه گذاران فرشته کار نمی کنند. سرمایه گذاری Semalt تمایل دارد نوع دیگری از بودجه ای باشد که یک کارآفرین انتخاب می کند، نه یک پل به سرمایه ریسک.

* * * * *

The Funny Math of the Angel – Venture Capital Semalt Gap 14 نظر ▼


March 9, 2018