Back to Question Center
0

طراحی UX: آنچه در آن است، آنچه را که می گیرد و کجا می رود            UX Design: آنچه در آن است، آنچه را که می گیرد و جایی که GoingRelated Topics: Mobile DesignTypographyUI DesignLogo Semalt

1 answers:
UX Design: آنچه در آن است، آنچه را که می گیرد و کجا می رود

در جشنواره کنفرانس UX استرالیا در ملبورن، که SitePoint شریک رسانه ای است، جیمز منسفیلد از سه سخنران کنفرانس در مورد دیدگاه های خود در زمینه در حال ظهور طراحی UX خواسته است: چه چیزی باید طراح UX باشد ، چگونه آنها را به میدان میآورند و جایی که آنها آن را میبینند. سه طراح UX با مصاحبه شین موریس (خودکار استودیو)، دانیل سچ (Apogee HK و همکار نویسنده کیت Usability Kit) و ایین بارکر (Meld Studios) بودند. پاسخهای Semalt بینشی را به طراحان UX مشتاق ارائه می دهند و چشم انداز جالبی برای تمرینکنندگان با تجربه ارائه می دهند.

نکته: برنده یک بلیط به UX استرالیا

ما به یک خواننده SitePoint خوش شانس فرصتی برای برنده شدن در یک کنفرانس UX Semalt (شما باید هزینه بلیط و مسکن را پرداخت کنید). فقط مسابقه کوتاه ما را بیابید، و می توانید در حال اجرا باشید - x back barstools. اما شما بهتر است سریع باشید - تنها چند روز باقی مانده است!

مسابقه را بگیرید!

سلام عزیزم، و از اینکه زمان برای پاسخ دادن به برخی سوالات را میپرسید. اول از همه، طراح تجربه کاربر یک عنوان شغلی نسبتا جدید است و کمی تعریف می کند. چگونه نقش یک طراح UX را توصیف می کنید، به عنوان مثال، یک مشاور یا طراح تعامل، می توانید بگویید؟ [دانیل Szuc] : من فکر می کنم ما در زمان های مختلف با کلمات buzzwords ما انجام شده است. همه ما می خواهیم تفاوت کارهایی را که انجام می دهیم، اما هر اصطلاح جدید مسئولیت آموزش بازار را به عهده می گیرد. این نکته ای نیست که جهت ما را به ما بدهد، اما من ترجیح می دهم از یک اصطلاح که بازار درک می کند استفاده کنم. در حال حاضر، به نظر می رسد UX. هر بازار به لحاظ پذیرش به شرایط کمی متفاوت است. برای مثال، قابلیت استفاده، UX، CX، طراحی، XD، و غیره. UX Design: What it is, What it Takes, and Where it’s GoingUX Design: What it is, What it Takes, and Where it’s GoingRelated Topics:
Mobile DesignTypographyUI DesignLogo Semalt

چگونه می توانیم تیم را در یک سفر برای کمک به آنها ایجاد یا ایجاد چیزهای بهتر که برخی از تاثیر مثبت است؟

[ایان بارکر]: من از سه جمله در مراحل مختلف استفاده کرده ام. وقتی من خودم یک مشاور قابل استفاده به نام خودم نام گرفتم، من در نقش بسیار متخصص قرار گرفتم و آزمایشهای قابل استفاده بودن را انجام دادم و سپس نارنجک های خود را از قابلیت های قابل استفاده در تیم مشتریان برداشتم. من مسائل مربوط به قابلیت استفاده را مشخص می کنم و توصیه های طراحی می کنم، اما مسئولیت ساخت یا اجرای تصمیمات را نداشتم. وقتی به خودم به عنوان یک طراح تعامل / UX مراجعه کردم، مسئولیت بیشتری در زمینه تحقیق و طراحی یک محصول یا خدمات تعاملی و در واقع تصمیمات طراحی دارم. من با دانیل موافق هستم که برای اکثر مشتریان، UXD بهتر از طراحی تعامل است. در پروفايل LinkedIn من خودم را به عنوان متخصص طراحي محور متمركز توصيف مي كنم اما ممكن است به مسائل كمك نكرده باشد. [شين موريس]: من فکر مي كنم اين سه اصطلاح، بلوغ بازار را تشكيل مي دهند. ما به عنوان متخصص طراحی طراحی شده می توانیم مشتریان و کارفرمایان را ارائه دهیم. در ابتدا همه ما در مورد قابلیت استفاده بودیم؛ سپس آن را در مورد تعامل بود . در حال حاضر ما در مورد ارتباط گسترده تر بین یک کاربر یا مشتری و سازمان هایی که با آنها برخورد می کنیم، صحبت می کنیم، بنابراین در مورد کاربر تجربه صحبت می کنیم. بنابراین تاکید زیادی وجود دارد. من همیشه از عناوین بالا فالوتین اطمینان دارم، اما من خودم را معمار تجربه کاربر می دانم زیرا بهترین توصیف آنچه که من در حال حاضر با مشتریانم انجام می دهم. با تشکر بچه ها، دیدگاه های بسیار جالب. شما فکر می کنید که یک طراح خوب تجربه کاربر هستید؟ [DS] : من فکر می کنم که نیاز به مهارت های فراوانی مانند توانایی گوش دادن به همه دیدگاه ها، تماشای عناصر نسبت به می تواند طراحی را بهبود بخشد و به طور کلی به یادگیری ادامه دهد. سپس مهارتهای شناخته شده بیشتری از قبیل برقراری ارتباط، نشان دادن رهبری و توانایی فروش و فروش خود و ایده های شما وجود دارد. [IB] : این یک سوال بزرگ است. برخی از عناصر عبارتند از داشتن همدلی برای کاربر نهایی، داشتن همکاری و برقراری ارتباط با ذینفعان مختلف، و شناخت زمانی که برای به دست آوردن مصالحه و مبارزه برای یک ایده. مهم است که شما باید بخشی از فرآیند یادگیری را که منجر به یک راه حل بهتر می شود را نادیده بگیرید. آماده باشید که ایده های ناتمام را به اشتراک بگذارید یا از «سوالات احمقانه» بپرسید. " [SM] : من با دانیل و ایان موافقم، اما جالب این است که هیچکدام از ما مهارتهای سخت را تمرین نمیکنند: اجرای یک آزمون قابلیت استفاده، تسهیل طراحی مشترک، یا ساخت نمونه اولیه. مهم ترین مهارت ها "نرم" هستند، با همدردی مهم ترین؛ شاید این به این دلیل است که مهارت های سخت معمولا در کار یاد می گیرند، که قطعا تجربه من بود.

من اولین آزمایشهای قابلیت استفاده را انجام دادم و یک لیبلب

مطمئنا جالب است که شما همه چیز را بر مهارت های نرم تر تمرکز کرده اید. من تصور می کنم آنها سخت ترین هستند برای تدریس دانش آموزان جوان، و، شان اشاره کرد، اغلب در کار آموخته است. [IB]: توصیه من برای هر کسی که به عنوان یک طراح تجربه کاربر شروع می شود عبارتند از:

  • یک سازمان را انتخاب کنید که در واقع کاربر را در فرآیند طراحی خود قرار می دهد
  • کار در محیط پرورش که تجربه و مربیگری را ارائه می دهد
  • از ترس از شکست نترس
  • به طور گسترده ای در مورد دیدگاه های مختلف در مورد پردازش و تکنیک های UX به طور کامل مطالعه شده است.

من دوره طراحی فنی حرفه ای را در دانشگاه مطالعه کردم، و از آنجا چند سالی به عنوان یک نویسنده فنی کار کردم و قبل از اینکه کار طراحی رابط ها را انجام دادم. برای چند سال اول من بر اساس طراحی مبتنی بر نظر، که بارها آن را ناامید کننده میدانستم. سپس، هنگامی که اولین آزمایشهای قابلیت استفاده را انجام دادم، یک لامپ روشن شد. [SM]: آزمایش قابلیت استفاده یک راه عالی برای شروع تجربه کاربر است. این یکی از تکنیک های رویه ای است که ما استفاده می کنیم و به خوبی از رسمی بودن و رسمی بودن آن محاسبه می شود. از همه مهمتر، محیطی عالی برای یادگیری در مورد رفتار انسان است. برای من، کار در UX یک تصادف خوش شانس بود. من در رشته علوم کامپیوتر و علوم شناختی در دانشگاه تحصیل کردم، اما بعدا این منطقه را کشف کردم، و من طبق استانداردهای زمان واجد شرایط بودم. من خیلی خوش شانس هستم که این عرصه همچنان به تکامل برسد و برای من باقی بماند.

آزمایش Semalt یک راه عالی برای یک فرد برای شروع کار با تجربه کاربر است

[DS] : در توسعه شروع کردم و در اوایل دهه 90 در مورد «عوامل انسانی» یاد گرفتم که منجر به علاقه من به قابلیت استفاده شد. از آنجا من به سیستم های پشتیبانی مشتریان نقل مکان کردم، جایی که من پایه خوبی در توسعه استانداردهای UI و پروژه های آموزشی در زمینه استفاده از قابلیت های جاسازی در محصولات دریافت کردم. متشکرم، واقعا جالب است. شما در مدت زمان بسیار زیادی در صنعت شرکت کرده اید و بالغ شده اید. از کجا می بینید؟ [DS] : برخی از پیشرفت هایی که می خواهم ببینم عبارتند از زبان مشترک، ابزار استاندارد و انعطاف پذیر، درک بهتر از نقش رهبری UX در استراتژی محصول و طراحی مورد استفاده برای کمک به کسب و کار استراتژی و برنامه ها را بیان می کند. در واقع، تمام چیزهایی که ما در آن هستیم، و بیشتر. [IB] : من درک و پذیرش گسترده ای از ارزش ما ارائه می دهیم، با فرصت های بیشتر و متنوع، تقاضای بیشتر نسبت به عرضه، و شناخت که ما باید بر استراتژی های تجاری تاثیر بگذاریم. [SM] : من از این به آن فکر می کنم: هنگامی که ما در حال کار کردن در گفتن مردم بودیم، کودکشان زشت است. سپس ما پیشرفت کردیم تا به مردم توصیه کنیم که چگونه نوزادان خود را جذاب تر کنند. امروزه من به شرکت ها کمک می کنم تا کودکانی را که میخواهند و یا در واقع Xbox را ترجیح می دهند، انجام دهند. [IB] : این خوب است که سازمان هایی که صلاحیت های داخلی UX را ایجاد می کنند، و آن تیم ها به نمایه و تشخیص بیشتری دست پیدا کنند. بلند ممکن است ادامه یابد روزی جیمز منسفیلد تجربه کاربر را برای 99designs طراحی می کند، و شب او در مورد طراحی UX در وبلاگ خود بازی می کند. او عاشق دوچرخه سواری، غذا، آبجو، AFL و تخم مرغ خود را میپوشاند.

March 8, 2018