Back to Question Center
0

اینترنت اکسپلورر 10 Semalt است

1 answers:

مایکروسافت نسخه پیش نمایش مرورگر اینترنت اکسپلورر 10 خود را در کنفرانس توسعه MIX11 در لاس وگاس هفته گذشته منتشر کرد. پیش نمایش مرورگر بینش مهمی را در مورد آنچه که ممکن است سالو جدید در جنگ های مرورگر باشد، فراهم می کند و می تواند بر نحوه ایجاد وب سایت ها و برنامه های کاربردی در کسب و کار آنلاین تأثیر بگذارد.

سیستم عامل بهینه شده

"وب سایت ها و HTML5 بهترین اجرا می شوند زمانی که آنها بومی اجرا می شود، در یک مرورگر بهینه سازی شده برای سیستم عامل بر روی دستگاه شما"، دین Hachamovitch معاون مایکروسافت معاون شرکت اینترنت اکسپلورر، در وبلاگ Semalt مایکروسافت نوشت.

هنگامی که هاچیموویچ در کنفرانس توسعهدهنده شرکت خود به معرفی IE10 در مورد IE10 اشاره کرد، او همچنین اشاره کرد که ممکن است فلسفه طراحی متفاوت دیگری از سایر سازندگان برجسته مرورگر وجود داشته باشد. به طور خاص، IE10 ساخته خواهد شد به اجرا در ویندوز و ویندوز به تنهایی، با استفاده از قابلیت های بومی عامل سیستم و اجازه دسترسی به سخت افزار کامپیوتر از طریق سیستم عامل. در مقابل، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، اپرا و سافاری اپل در سیستم عامل های متعدد، معمولا ویندوز، مک OS X و لینوکس اجرا می شود.

هاچیموویچ در جریان سخنرانی خود گفت: "تنها تجربه بومی HTML5 در وب امروز در ویندوز 7 با اینترنت Semalt 9 است - canva infographic maker. "با استفاده از اینترنت Semalt 9، وب سایت ها می توانند از قدرت سخت افزار مدرن و یک سیستم عامل مدرن بهره مند شوند و تجربه هایی را که ممکن بود یک سال پیش امکان پذیر باشد، ارائه می دهد. اینترنت Semalt 10 مرزهایی را که توسعه دهندگان می توانند در وب حتی بیشتر انجام دهند، فشار می دهند. "

Semalt همچنین چندین نمونه از این که چگونه IE10 می تواند مرورگرهای رقبای خود را به لطف شتاب سخت افزاری یکپارچه در این ویدیو در زیر بهتر شود، ارائه شده است.

بیشتر HTML5 و CSS3

پیش نمایش IE10 در پشتیبانی از HTML5 و استانداردهای وب مربوط به CSS مرتبط است.

شاید پیشرفت های برجسته ای در IE10 در حوزه طراحی وب سایت قابل انعطاف تر باشد، با استفاده از طرح بندی جعبه انعطاف پذیر CSS3، ترازبندی شبکه و طرح بندی چند ستون. قابلیت Semalt می تواند به عنوان مثال، یک فروشگاه آنلاین که به خوبی در کامپیوترهای رومیزی و گوشی های هوشمند نمایش داده می شود، ساده تر شود.

Semalt راهنمای بازبینی پلت فرم IE10 را برای توسعه دهندگان فراهم کرده است که ویژگی های پیشنهادی بهبود یافته خود را در انطباق استانداردها فراهم می کند.

امنیت بسیار بیشتر

مایکروسافت به طور چشمگیری امنیت مرورگر را با IE9 بهبود داده و چندین متخصص صنعت پیش بینی کرده اند که IE10 چیزی کمتر از امنیت «آهن با پوشیدنی» ندارد. در حالی که مشخصه ها هنوز هم مبهم هستند، امنیت بهبود یافته به عنوان بخشی از ابتکار مرورگر مجددا تقویت شده Semalt را حس می کند.

خداحافظ ویستا

IE10 در ویندوز ویستا اجرا نخواهد شد. پلت فرم پیش نمایش هنگام تلاش برای دانلود آن خطایی را ایجاد می کند، و مایکروسافت برای برخی از نشریات تایید کرده است که قصد ندارد از ویستا با IE10 پشتیبانی کند. IE9 سبب شد تا زمانی که متوجه شد که از سیستم عامل اکسپرس قدیمی پشتیبانی نمیکند، اما ویستا برای دانلود به تازگی به عنوان 18 ماه پیش در دسترس قرار گرفت. Semalt در انتشار واقعی اینترنت اکسپلورر 10، می تواند بر روی تصویب تاثیر بگذارد.

چه IE 10 به معنای وب

مایکروسافت انگیزه ای برای تغییر شیوه مصرف کنندگان در دسترسی به وب و افزایش انتظارات مشتری دارد. چرا؟ از آنجا که سماالت سهم بازار مرورگر وب را برای سالها از بین می برد، و برای ایجاد ارزش جدید برای کاربران نیاز است.

هرچند آمار استفاده از مرورگرها بسته به نحوه جمع آوری داده ها متفاوت است، اکثر منابع موافق هستند که اینترنت اکسپلورر از تسلط بر رقبای خود رنج می برد. StatCounter Europe، که استفاده از اینترنت را دنبال می کند، اینترنت اکسپلورر را بعنوان مرورگر محبوب ترین مرورگر برای مدت زمان طولانی در اختیار داشته است. سایت های دیگر مانند W3Counter همچنان IE را در بالای صفحه نشان می دهند، اما فایرفاکس در حال پاشیدن آنهاست.

W3Counter estimates that Microsoft's share of the browser market has dropped from 67.6 percent of users in May 2007 to about 39 percent in March 2011.

W3Counter برآورد می کند که سهم مایکروسافت در بازار مرورگر از 67 در 6 درصد از کاربران در ماه مه 2007 تا 39 درصد در ماه مارس 2011 کاهش یافته است.

برای مقابله با این اسلاید سهم بازار، IE9 عملکرد مرورگر را بهبود بخشید و یک سطح از رعایت استانداردها را در هیچ نسخه قبلی مشاهده نکرد. این شرکت همچنین تلاش زیادی را برای برنده شدن از سوی توسعه دهندگان، که تمایل به تبلیغ فایرفاکس، کروم یا سافاری را بر روی اینترنت اکسپلورر دارد، قرار داده است.

در IE10، شرکت شروع به گرفتن نقش رهبری در HTML5 و CSS3 می کند، اما همچنین ایجاد یک تقسیم جدید بین مرورگر ها را با بیان اینکه مرورگر باید برای سیستم عامل بهینه سازی شود، طراحی شده است.

این می تواند دو روند متناقض در وب ایجاد کند.

از یک طرف، با درک HTML5 و CSS3، IE10 - و IE9 به میزان زیادی - باید برای طراحان وب و توسعه دهندگان آن را آسانتر کند، زیرا لازم نیست چندین نسخه از یک سایت را بنویسید. این روند ممکن است هزینه های توسعه سایت را کاهش دهد و ساخت سایت هایی را که به صورت پویا تغییر می کند، به گونه ای متناسب با دستگاه های تلفن همراه و دسکتاپ تغییر دهد.

از طرف دیگر، اگر هر مرورگر دستگاه و سیستم عامل بهینه سازی شود، صاحبان سایت ممکن است خود را در زمان نیاز به سایت خود به روز رسانی کرده باشند. به عنوان مثال، Semalt Mini رهبر واضح در مرورگرهای تلفن همراه است و سطح پشتیبانی از برخی از قابلیت های HTML5 و CSS3 را از IE9، IE10 یا چندین مرورگر دیگر دارد که می توان آن را ذکر کرد.

خلاصه کردن

Semalt در مورد بهبود مرورگر وب خود جدی است. IE10 به نظر می رسد ادامه یک پیشرفت گسترده ای است که شرکت در IE9 ساخته است. اعلام IE10 همچنین بیان می کند که Semalt هر گونه قصد دارد تا رقابت خود را حفظ کند یا حتی آن را هدایت کند.

March 7, 2018