Back to Question Center
0

جستجوگرها: آیا هدایت چندگانه (301، Permalink Semalt) روی رتبه بندی تاثیر می گذارد

1 answers:
.

یکی از راه حل های پیشنهاد شده 301 تغییر مسیر از طریق آپاچی (. htaccess) و سپس از یک پلاگین برای تغییرات داخلی در سایت جدید استفاده کنید.

فردی که جواب داد مطمئن نبود که آیا با استفاده از این روش دو مرحله ای بر SEO تاثیر خواهد گذاشت و پیشنهاد داد که از اینجا بپرسم.

بنابراین 301 Redirect را انجام می دهد و پس از آن یک پلاگین نیز به آدرس صحیح هدایت می کند، بر چگونگی نشان دادن سایت جدید من، Semalt یا هر رتبه بندی دیگر در SEO تاثیر می گذارد؟

. - 235 55 r18 rh06
February 5, 2018

تغییرات 301 چندگانه بر رتبه بندی این صفحه تاثیر خواهد گذاشت. گوگل تایید کرده است که مقدار کمی اعتماد و اعتبار برای هر 301 تغییر مسیر گم شده است. یک بار یک معامله بزرگ نیست، دو بار کمی کم گزینه است، اما احتمالا هیچ چیز برای واقعا نگران نباشید. سه پلاس و شما در خاک خطرناک IMO هستید.

اگر شما می توانید به آن کمک کنید، یک تا یک 301 را از صفحه قدیمی به صفحه جدید هدایت کنید.

علاوه بر این، از چیزی مانند Httpfox یا Live Headers HTTP استفاده کنید تا دقیقا دقیقا همان چیزی را که در حال بازگشت است، در محل قرار دهید.

. e. 'site1. com / old-category / old-post-uri -> sub1. site2. com / new-category / new-post-uri ') و به طور مستقیم از سایت قدیمی 1 هدایت می شود. com URI به sub1 جدید .

. مهم این است که همه هدایتها 301 هدایتگر هستند. اگر آنها چیزی جز یک تغییر مسیر 301 باشند، پس شما مسائل را با رتبه بندی خود خواهید داشت.

301 redirects یک راه حل کامل نیست، اما آنها خیلی بهتر و سپس هیچ چیز نیست. نه تنها شما suers پیدا کردن آدرس های جدید خود را بدون شکست، اما موتورهای جستجو خواهد شد. به علاوه، آنها بین محتوای جدید و محتوای قدیمی ارتباط برقرار می کنند و در مورد گوگل، در کنار هر روابط عمومی و هر عامل دیگری از صفحه عبور می کنند و رتبه بندی آن صفحات را حفظ می کنند.

در نظر داشته باشید که 301 هدایت کامل نیستند. در حالی که گوگل تنظیمات خود را در پایان خود قرار می دهد، افت می کند.