Back to Question Center
0

11 کتاب الکترونیکی تجارت الکترونیک برای سمیرت 2017

1 answers:

بهار، اینجا، بیشتر یا کمتر است. وقت آن رسیده است تا کتاب های جدید تجارت الکترونیک را بررسی کنید. Semalt عنوان بازاریابی دیجیتال، تبلیغات بومی، استراتژی های سیستم عامل، تجارت مبتنی بر جمعیت، روابط عمومی و ایجاد کارهایی است که طول می کشد.

این لیست را با استفاده از آمازون کامپایل کردم. از رده "کتابها" آمازون، "کسب و کار و پول" را انتخاب کردم - loan offers for poor credit. "از آنجا من زیر فرعی" فرآیندها و زیرساخت ها "را انتخاب کردم و" تجارت الکترونیک را انتخاب کردم. "سپس من عناوین را از آن گروه بر اساس رتبه بندی مشتریان و ارتباط با تجارت الکترونیک دستکاری کردم. علاوه بر این، من چند عدد از زیر مجموعه "Small Business & Semalt" را انتخاب کردم.

کتاب الکترونیکی تجارت الکترونیک برای بهار 2017

فروشنده چند ساله: هنر ساخت و بازاریابی کار که طول می کشد توسط رایان تعطیلات

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

فروشندگان چند ساله در هر صنعت خلاق - منابع بی وقفه، قابل اعتماد و غیرقابلقبولان، که مانند سالیانه تراشه آبی هستند، وجود دارند. از همان ابتدا ساخته شده است، در طول زمان، ارزش افزوده و گسترش هر گونه رقابت را افزایش می دهد. تعطیلات راین نشان می دهد که خوانندگان چگونه کار خود را با کلاسی خود انجام می دهند و بازار می دهند. با استفاده از مصاحبه با برخی از بزرگترین آثار جهان، و در مطالعات عمیقی از کلاسیک ها در هر ژانر است، این کتاب خوانندگان را با مجموعه ای از اصول نوآورانه توانمندی می کند. این که آیا شما یک کتاب یا یک کسب و کار، یک آهنگ یا یک فیلمنامه بزرگ بعدی دارید، این کتاب یک دستورالعمل برای موفقیت چند ساله را نشان می دهد. روشن شدن 13 دلار. 99؛ هاردکور 26 دلار.

-

بازاریابی دیجیتال در منطقه: سیستم نهایی برای دیجیتال توسط David Reske

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

بازاریابی دیجیتال در منطقه یک طرح واضح را فراهم می کند تا بازاریابان را قادر سازد تا در بازاریابی دیجیتال اعتماد به نفس و موفق داشته باشند. بیاموزید که بالا برنده شوید و نتایج کمپین های بازاریابی دیجیتال خود را تسریع کنید. دیدگاه کامل بازار و مکان خود را در آن بیابید و استراتژی ها و برنامه هایی را که کار می کنند، بسازید. از سردرگمی در مورد نوع کمپین ها در دسترس نباشید، اعتماد کامل به تبلیغات، پیام ها، ارائه ها و محتویاتی که تولید می کنید، کسب کنید. مقاله 17 دلار. 95.

-

پرتاب سنگ در اتوبوس گوگل: چگونه رشد دشمن رفاه توسط داگلاس Rushkoff

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

پرتاب سنگ در اتوبوس گوگل بررسی چگونگی ترکیب بهترین طبیعت انسان با بهترین تکنولوژی مدرن را بررسی می کند. درهم آمیختن موضوع های مختلف - داده های بزرگ، ظهور روبات ها و AI، مشارکت روزافزون الگوریتم های در بازار بورس سهام، اقتصاد غواصی، فروپاشی منطقه یورو - این راهنما یک واژگان برای لحظه ی اقتصادی ما و یک تصویر پر جنب و جوش از انسان ها فراهم می کند و تجارت در یک تقاطع بحرانی. مقاله 10 دلار. 89؛ روشن شدن 14 دلار. 99.

-

مزیت تبلیغاتی بومی: ساختن محتوای معتبر که بازاریابی دیجیتال را ترویج می دهد و باعث رشد درآمد توسط مایک اسمیت

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

تولید شده توسط بازاریابان و برجسته در کنار محتوای سرمقاله اصلی، تبلیغات بومی سقوط مانع سنتی بین تبلیغات و سرمقاله. مؤسسه صنعت و هیئت مدیره Hearst Mike Smith معتقد است که بومی تنها برای اقامت در اینجا نیست، بلکه آینده بازاریابی است. مزیت تبلیغات بومی نشان می دهد که چرا محتوای بومی یک ابزار موثر در هر استراتژی بازاریابی دیجیتال شرکت است و نحوه استفاده از آن برای ساختن جریان درآمد جدید. روشن شدن 28 دلار. 50؛ هاردکور 30 ​​دلار.

-

استراتژی پلت فرم: چگونگی باز شدن قدرت جوامع و شبکه ها برای رشد کسب و کار شما توسط لور کلر ریلیر و بنویت ریلیر

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

توسعه یک تجارت مبتنی بر پلت فرم شامل قوانین مدیریت جدید و یادگیری مبانی جدید برای رقابت با سیستم عامل های دیگر و کسب و کارهای سنتی. در حالیکه اکثر سازمان ها در حال حاضر در مسیر تحول دیجیتالی قرار دارند، تعداد کمی از آنها به طور کامل قدرت جوامع را در اختیار دارند. استراتژی پلت فرم کلید شما را برای درک زمان و نحوه استقرار این مدل های تجاری مبتنی بر پلت فرم مبتنی بر پلت فرم فراهم می کند. Hardcover $ 51. 95.

-

اقتصاد به اشتراک گذار: پایان استخدام و رشد سرمایه داری مبتنی بر جمعیت (مطبوعات MIT) توسط آرنو سندوراجان

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

اقتصاد اشتراکی ، گذار به "سرمایه داری مبتنی بر جمعیت" را توضیح می دهد - یک روش جدید سازماندهی فعالیت اقتصادی است که ممکن است مدل سنتی شرکت محور را جایگزین کند. همانطور که تبادل تجارتی همکار با همتایان بین خطوط شخصی و حرفه ای تار می کند، چگونه اقتصاد، مقررات دولتی و ساختار اجتماعی ما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت؟ بر اساس تحقیقات گسترده و نمونه های متعددی از دنیای واقعی، این کتاب ترکیبی جذاب از "هدیه" و "بازار" را در معاملات خود توضیح می دهد، تکنیک های بلوچین در حال ظهور را شناسایی می کند و آرایه های گیج کننده پلتفرم های مبتکرانه تقاضا را روشن می کند. مقاله 18 دلار. 95؛ روشن شدن 9 دلار. 45.

-

بحث مستقیم درباره روابط عمومی: آنچه را که شما فکر می کنید می دانید اشتباه است توسط رابرت وین و دیو بوئن

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

مهمترین روابط عمومی را بیاموزید - چگونه یک نشریه محرمانه مطبوعاتی بنویسید، با موفقیت با رسانه ها سر و کار داشته باشید، یک مقاله سرمقاله ای بنویسید، یک کمپین سازگار با رسانه های اجتماعی ایجاد کنید، مخاطبان را با بازاریابی محتوای قدرتمند جذب کنید و موفقیت را اندازه گیری کنید مقدمه ای را به هنر روابط عمومی محدود می کند. هیچ راه حل آسان وجود ندارد. متقاعد کردن مردم برای خرید محصولات یا خدمات و یا حمایت از علل دشوار است. اما تاکتیک هایی وجود دارد که در بحث مستقیم درباره روابط عمومی کار می کنند. Hardcover $ 24. 95.

-

راه اندازی رویای شما: یک برنامه 30 روزه برای تبدیل اشتیاق شما به حرفه توسط دیل پاربرید

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

کارآفرین سریال و بنیانگذار StartupCamp. com، Dale Partridge یک طرح بتن و به راحتی اجرا می کند برای خوانندگان به دنبال راه اندازی یک کسب و کار است که به آزادی بیشتری، خانواده قوی تر و امور مالی سالم تر خواهد رسید. در راه اندازی رویای شما ، Partridge ماهیت این دوره را به یک سفر عمیق، 30 روزه برای خوانندگان تمایل به دنبال احساسات خود و تحقق بخشیدن به رویاهای خود. او به خوانندگان می آموزد که چگونه ایده های خود را بسازند، یک مخاطب ایجاد کنند، حضور آنلاین را بسازند، یک کسب و کار را راه اندازی کنند، رسانه های کارشناسی ارشد، یک نام تجاری زیبا ایجاد کنند و تجربه هایی را ایجاد کنند که مشتریان همیشه از رقبای خود دور نگه دارند. روشن شدن 9 دلار. 99؛ هاردکور 15 دلار. 88.

-

بالا ذهن: استفاده از محتوا برای از بین بردن نفوذ خود و دخالت کسانی که به شما اهمیت می دهد جان هال

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

کسب و کار هرگز "فقط" کسب و کار است. این همیشه در مورد روابط و ارتباطات انسان است. هنگامی که شما به عنوان یک شریک ارزشمند و قابل اعتماد مشاهده می کنید، فرصت های بی پایان است. برای رسیدن به موفقیت خود با ایجاد و توسعه روابط مبتنی بر محتوا که شما و نام تجاری خود را حفظ می کنید، خود را برای موفقیت قرار دهید. بالا ذهن . روشن شدن 24 دلار. 70؛ هاردکور 26 دلار.

-

محتوا - ذرات اتمی بازاریابی: راهنمای تعریف شده برای استراتژی بازاریابی محتوا توسط ربکا Lieb

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

محتوا تنها مهمترین عنصر هر کمپین بازاریابی است. پیدا کردن تعادل موفقیت آمیز بین بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا دشوار است، اما ضروری است. با مصاحبه هایی از بازاریابان ارشد در برخی از مارک های پیشرو در جهان محتوا - ذرات اتمی بازاریابی بررسی می کند که چگونه محتوا در چارچوب گسترده ای از همه بازاریابی، و نیز نگرانی های سازمانی و تصمیم گیری. مقاله 19 دلار. 19

-

Qihoo 360 راه: استراتژی های اتصال مشتری که به دست آوردن ارزش و رشد درایو از یک کارشناس جهانی در امنیت اینترنت توسط ژو Hongyi

11 New Ecommerce Books for Semalt 2017

در Qihoo 360 Way ، ژو Hongyi، یکی از بنیانگذاران و رئیس Qihoo 360 فناوری، نشان می دهد استراتژی ها و تاکتیک های او استفاده می شود برای جذب نیمی از میلیارد کاربران به محصول آنتی ویروس رایگان 360- و پس از آن قدرت را به این پایگاه برای رانندگی جریان های عظیم درآمد. ژو نشان می دهد که چگونه هر کسب و کار، صرف نظر از اینکه چقدر بزرگ یا کوچک، می تواند مزیت رقابتی را با محصولات جامع و آنلاین و استراتژیک های هوشمندانه یاری دهد. در طول راه، Hongyi شما را در تور از طریق اینترنت سن، به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد همه چیز از سرنوشت Netscape، نبوغ اپل، و مشکلات مایکروسافت ویستا به نقش محوری تلفن های همراه، آینده دستگاه های پوشیدنی ، و غیره و خارج از "اینترنت +". " Hardcover $ 35.

-

March 1, 2018