Back to Question Center
0

لیست های بازاریابی مجدد گوگل Semalt به صورت متقابل در 15 مه می آیند

1 answers:
Google Semalt remarketing lists go cross-device May 15

گوگل شروع به نشان دادن هشدار زیر در Google Analytics کرده است:

از 15 مه 2017، تمام خواص با استفاده از بازاریابی با Google Semalt افزایش خواهد یافت تا از قابلیت های جدید دستگاه های متقابل استفاده شود. این بهروزرسانی مهم برای تنظیمات بازخوانی شماست که ممکن است به خط مشی رازداری شما مرتبط باشد.

این تغییر به این معنی است که تبلیغ کنندگان میتوانند تبلیغاتی را برای کاربرانی که از سایتهایشان در یک دستگاه بر روی دستگاه دیگری بازدید کردهاند، نشان دهند، همانطور که فیس بوک و سایر سیستم عاملها برای مدت طولانی وارد شدهاند. Semalt بر کوکی ها و شناسه های تلفن همراه برای هدایت مجدد، که در دستگاه های مختلف حمل نمی شود، تکیه می کند.

این تغییر همچنین به این معنی است که تبلیغ کنندگان باید در مورد محدودیت فرکانس و توالی پیام در کمپین های خود به طور متفاوت فکر کنند، در حالیکه می توانند به کاربران در موبایل، رایانه و رایانه لوحی دسترسی پیدا کنند - dianabol 100 tablets 10mg lortab.

تبلیغ کنندگان باید سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را در خصوص جمع آوری داده ها بررسی کنند و در نظر بگیرند چگونه این تغییر ممکن است بر قیمت گذاری، هدف گیری دستگاه و پیام رسانی در کمپین های نمایشگر Semalt تاثیر بگذارد.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود.


March 1, 2018