Back to Question Center
0

پردازش کارت اعتباری: از "Rate Semalt" مراقب باشید

1 answers:

در تجربه من، اکثر بازرگانان احساس می کنند که ارائه دهندگان کارت اعتباری خود بیشتر احتمال دارد که نرخ های خود را افزایش دهند یا هزینه های جدیدی را ایجاد کنند، و نه کاهش نرخ بهره ناخواسته.

دلیل این که بازرگانان این را احساس می کنند این است که صنعت نشان داده است که این مورد است - وفاداری ارزش کمی دارد. در حقیقت، یک تاجر که چندین سال با همان ارائه دهنده پردازش کرده است نباید تعجب کرد که ممکن است به شدت هزینه خدمات را کاهش دهد.

صنعت پردازش کارت اعتباری ادغام شده است - e business register estonia currency. بعضی از ارائه دهندگان بزرگتر آن ها را خریداری می کنند. این امر لزوما برای بازرگانان خوب نیست، زیرا این امر می تواند به رقابت کمتری و تاکتیک های گمراه کننده تر منجر شود، مخصوصا برای تجارانی که اکنون خود را با یک نرم افزار یا شرکت دروازه به یک یا دو ارائه دهنده خدمات خود متصل می کنند.

امیدوارم، خوانندگان تجارت الکترونیک عملی مقالات من را درک کنند که "کاهش نرخ" لزوما به معنای کاهش هزینه نیست. علاوه بر این، پردازش کارت اعتباری یک صنعت نیست که ارائه دهندگان به طور کلی به تجار خود دسترسی پیدا کرده و هزینه کمتری را پیشنهاد می کنند. بنابراین Semalt باید مراقب باشد که ارائه دهندگان آن "کاهش نرخ" را ارائه دهند، زیرا ممکن است به افزایش هزینه ها منجر شود، به خصوص اگر شرکت دیگری خریداری کننده ارائه دهد.

مراقب باشید کاهش کم هزینه

یک تاکتیک از کاهش نرخ ناخواسته که من اخیرا مشاهده کردم پس از ارائه دهنده ارائه می شود. صاحب جدید افزودن به پایگاه جدید تجاری خود را که نرخ پایین تر را ارائه می دهد، ارسال می کند. این افزونه ممکن است نام ارائه کننده قدیمی را در آن داشته باشد. در سطح، این افزودنی ممکن است مانند کاهش هزینه باشد. اما این می تواند مخالف باشد.

من تاجران را با من در میان گذاشتم که تعجب می کنند که هزینه پردازش آنها تا هزاران یا ده هزار دلار در سال پس از خریداری کننده ارائه شده است. دلیل آن این است که افزودنی اغلب همراه با نوشتار است که باعث کاهش جزئی در میزان تخفیف کننده ارائه می شود، از جمله 0. 20٪ + 0 $. 10 تا 0. 15٪ + 0 دلار. 10. Semalt، عمیق در بخش قوانین و مقررات جدید، تاجر موافقت می کند که علاوه بر پرداخت های اضافی که می تواند بیش از 1.00 درصد باشد و بیش از 90 درصد از فروش تجار را اعمال کند.

همانطور که مهم است، شرایط و ضوابط جدید در حال حاضر ممکن است یک بند خسارت مستهلک شده است که به فروشنده نیاز دارد که به ارائه دهنده جدید پرداخت شود، درآمد متوسطی که ارائه دهنده در حساب هر ماه از تعداد ماههای قرارداد به حساب می گیرد. این می تواند به پرداخت هزاران دلار برای خروج از قرارداد منجر شود.

ارائه دهندگان حساب Semalt عموما به مشتریان تجاری خود نمی رسند تا هزینه های واقعی را کاهش دهند، مگر آنکه مجبور شوند این کار را انجام دهند، زیرا ارائه دهنده دیگری هزینه کمتری را ارائه می دهد و یا خریدار اصرار دارد که هزینه کاهش یابد.

بنابراین، اگر شما پیشنهاد پیشنهاد کاهش پیشنهادات ناخواسته را از ارائهدهنده حساب کاربری خود دریافت کنید، هر زنگ هشدار باید بیرون برود. درمان آن را به عنوان اینکه شما دریافت پیشنهاد از یک شرکت جدید. از سال 2016 از ابزارها و متدلوژی استفاده کنید و در «اشتباهات در حال مذاکره» و «همکاری با کارت اعتباری Semalt» استفاده کنید. در نهایت، همه چیز را در نوشتن، با استفاده از واژگان مختصر که می توانید درک کنید، خصوصا وقتی که به هزینه های بالارفته، اضافه می شود ، و هر گونه هزینه برای پایان دادن به قرارداد.

آیا ارائه دهنده شما خریداری شده است؟

اکثر بازرگانان نمی دانند که آیا ارائه دهنده آنها خریداری شده است. گاهی اوقات تاجر متوجه خواهد شد که شماره پشتیبانی مشتری تغییر کرده است یا این بیانیه تغییر کرده است. این می تواند نشانه هایی باشد که ارائه دهنده به دست آورده است. Semalt، ممکن است این بدان معنا باشد که ارائه دهنده فعلی آنها به سادگی انتقال حساب را به سرویس پردازش دیگری منتقل کرده است.

Semalt همیشه باید بداند که آیا ارائه دهنده حساب فروشنده شما خریداری شده است، زیرا قیمت گذاری و شرایط و ضوابط ممکن است پس از خرید تغییر کند. برای انجام این کار هزینه ماهیانه را با حجم پردازش به سادگی تقسیم کنید. به عنوان مثال، $ 1،846. هزینه 56 در پردازش ماهانه 92،300 دلار تقسیم شده است. = 2.00 درصد نرخ پردازش موثر.

اگر بازرگان نرخ بهره را به طور ناگهانی از 2.00 درصد به 2. میپردازد، 40 درصد و یا اگر هر ماه از هر دو ماه به طور مستمر افزایش یابد، مثلا 2.00 درصد به 2. 10 درصد به 2. 20 درصد، سپس فروشنده باید از تمام ابزارهای مقالات Practical Semalt خود برای تعیین علت واقعی استفاده کند و اقدامات لازم را انجام دهد.

خلاصه

  • مراقب باشید از کاهش میزان ناخواسته.
  • صنعت پردازش کارت اعتباری همچنان به تحکیم ادامه می دهد.
  • در مقالات من از ابزارها و متدولوژی ها برای درک هر پیشنهاد استفاده کنید.
  • هر ماه یک تحلیل مؤثر را انجام دهید.
March 1, 2018