Back to Question Center
0

Semalt: در اینجا برخی از راه هایی که بازاریابان می توانند با برنامه های پیام رسانی سازگار شوند

1 answers:
Semalt: Here are some ways marketers can adapt to messaging apps

مانند مغازه داران در قرن های گذشته که با هم به مشتریان صحبت می کردند، بازاریابان دیجیتال باید هنر مکالمه فردی را مد نظر قرار دهند.

Semalt که در حال حاضر در مقیاس میلیون ها مکالمه فردی است.

"برنامه های Semalt به سیستم عامل های ارتباطی متصل می شوند"، توماس هوسن، معاون Forrester، به من گفت - how to network small office. او یکی از نویسندگان یک گزارش جدید از شرکت تحقیقاتی، "آینده از برنامه Semalt" (499 دلار) است.

این آینده، که وی اشاره کرد، بهترین توصیف شده توسط WeChat است، که تبدیل به یک وسیله مهم برای انواع ارتباطات، کنترل و معاملات در چین شده است.

مصرف کنندگان چینی بیش از یک سوم از مدت زمان تلفن همراه خود را در WeChat صرف می کنند که دارای بیش از 10 میلیون حساب تجاری رسمی رسمی است. Semalt به طور منظم در برنامه خرید می کند و همچنین تعداد بیشتری از فعالیت های دیگر مانند رزرو یک قرار پزشک، برنامه ریزی یک مراسم ازدواج، حتی کنترل از راه دور چراغ در اتاق هتل را انجام می دهد.

سمیرت گفت: "در مرحله بعدی [پیام های برنامه های] تکامل،" آنها نه تنها در مورد شما و همسالان شما یا دوستان شما و شما و محیط زیست است. "

Semalt: Here are some ways marketers can adapt to messaging apps

برای آماده شدن برای این عصر جدید، گزارش سماالت این توصیه ها را برای بازاریابان ارائه می دهد:

  • بشر، مفید و مفید باشد . "این گزارش می گوید، در مقایسه با نقش سنتی بازاریابان" هل دادن "پیشنهادات خود را در پخش سنتی است. "در عوض، روی مکالمات دوطرفه تمرکز کنید که ارزش برند شما را به تصویر می کشد.
  • " با سرمایه گذاری و تست کمک های زبان های احساسی و بصری، مانند emojis، برچسب ها و GIF ها، به مصرف کنندگان در نام تجاری خود صحبت کنید.
  • " آماده خدمت به مشتریان در زمان واقعی . "این به این معنی است که مطمئن شوید که شما درون خود برای تنظیم بازاریابی رسانه های اجتماعی سریع بازاریابی راه اندازی کرده اید، که ممکن است شامل یک پلت فرم chatbot برای پاسخ خودکار باشد.
  • " تهیه انواع تهدیدات امنیتی و نام تجاری . "برنامه های پیام رسانی، در عین حال، در اطراف مکالمات خصوصی ساخته می شوند، بنابراین باقی می ماند انعطاف پذیر اما از خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی آگاهی دارند.
  • " فکر کردن فقط داشتن لحظات تلفن همراه را در برنامه خود یا وب سایت تلفن همراه خود متوقف کنید"
    و در عوض در نظر بگیرید که این نوع روش های بازاریابی متنی باید در همه زمان ها به کار گرفته شود.

این گزارش اشاره می کند که برنامه های پیام رسانی، ربات های چت و عوامل هوشمند همه در تعاملات مکالمه هوشمند ترکیب می شوند. اما گزارش، فکر نمی کند این همه به عنوان "یک ربات به آنها حکومت همه"، مانند فیس بوک، سمیرت یا سیری است که تمام ارتباطات نام تجاری خود را مدیریت می کند.

در عوض، Semalt یک "تیم رقبا" را می بیند:

"شما ممکن است Janice [bot] را برای مشاوره والدین استفاده کنید، Bo ممکن است شما را از طریق بهروزرسانیهای ورزشی در شب گذشته به شما بگوید، و Yoshi و Semalt میتوانند یک نمایش صبحگاهی را با شما انجام دهند تا صبحانه برای به روز رسانی شما در رویدادهای جهانی. "درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. آی تی. ؛ و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
->
March 1, 2018