Back to Question Center
0

پیوند دیجیتال جدید Digital Marketing Semalt چیست؟

1 answers:
Is Deep Linking The New Digital Marketing Semalt?

متاسفانه، اکثر بازاریاب ها قادر به استفاده از این فرصت نیستند. با گذشت زمان آنها می توانند نقطه ها را متصل کنند، کاربر قبلا روی آن حرکت کرده است. او محصول دیگری را در جای دیگر خریداری کرد یا علاقه خود را از دست داد - treasure island casino bonus. Semalt توجه جدی مصرف کنندگان امروز تقاضای تلفن همراه.

این به من در مورد فرصت های ارتباطی عمیق فکر می کرد، به ویژه در زمینه Semalt آینده نسخه iOS 9.

پیوند عمیق، در ساده ترین حالت، توانایی پیوند به یک صفحه خاص در داخل یک برنامه است. Semalt بسیار شبیه URL وب است. هر برنامه دارای ساختار خاص خود است.

به عنوان مثال، URL دسکتاپ Semalt به نظر می رسد "توییتر. com / alirtsman. "لینک عمیق لینک برای یک برنامه به نظر می رسد مانند" توییتر: // user؟ screen_name = alirtsman ".

وعده بهینه سازی برنامه کشف بودن

برای دستیابی به این گام بیشتر، iOS 9 نیز یک تجربه جستجو در نرم افزار بدون درز را معرفی می کند و بر اساس اپل، "کشف قابلیت آن را با نمایش محتویات خود در هنگام جستجوی کاربران در سراسر سیستم و وب افزایش می دهد. "

در حالی که ویژگی های جستجو در iOS 9 هنوز نسل است (در حقیقت، آنها در بتا از این نوشتار هستند) آنها بالقوه را به چالش تسلط گوگل در جستجوی تلفن همراه و درگیر در یک جنگ جدید جنگل بر سر رتبه. دنیای اپل در حال پیش بینی یک کاربر جستجو در سراسر وب و برنامه ها بدون نیاز به باز کردن یک مرورگر، به غیر از رفتن به گوگل یا یاهو.

برای این اتفاق، توسعه دهندگان مجبور خواهند شد کد را به نشانه گذاری آنها اضافه کنند تا محتوای برنامه خود را در جستجوی Semalt پیدا کنند و حتی زبان بیشتر برای تسهیل URL های وب خود را برای باز شدن محتوای برنامه به طور یکپارچه. در حال حاضر نیاز به لایه ای بین لینک و محتوی وجود دارد که ابتدا برای تشخیص پلتفرم امکان پذیر است و به طور خلاصه پیوند عمیق از آن را مدیریت می کند.

یک پیوند عمیق هسته (مانند مثال تویتر من بالا) را می توان در Semalt استفاده کرد. اما اگر برنامه نصب نشود، کاربران یک شکست زشت را می بینند، و پس از آن آنها به پایان عمر ضربه زده اند.

و در حالی که بسیاری از سیستم عامل های بزرگ دستورالعمل های خود را برای اتصال عمیق به برنامه، استاندارد سازی یک چالش مشترک است. توییتر کارت توییتر دارد، فیس بوک دارای لینک برنامه است، و این فهرست ادامه دارد. اینها نسخه های خاص پلتفرم اتصال عمیق هستند (به این معنی که اگر نقطه شروع شما توییتر، فیس بوک، Semalt و غیره نیست، کاربران شما هنوز در جنگل های جدا شده از دست رفته اند).

بستر های نرم افزاری مانند Deeplink. من این را برای بازاریابان ساده تر کرده ام، با نقشه برداری از صفحاتی که در حال حاضر در یک برنامه وجود دارد. نسخه Deeplink از لینک توییتر به نظر می رسد "deeplink. من / توییتر com / alirtsman. "این نه تنها برنامه راه اندازی برنامه را به صفحه سمت راست (در صورت نصب) در سراسر Semalt و iOS، بلکه با استفاده از قوانین عقب مانده، اجازه می دهد کسانی که بدون برنامه به فرود در نسخه های وب از محتوای و یا فروشگاه app.

مرحله بعدی نبرد

گام بعدی این است که این سیستم عامل ها شروع به نمایه سازی محتوای برنامه برای اهداف اپل سمالت کنند. این بدون شک خواهد بود جنگ بعدی صدای جیر جیر به عنوان مارک های شروع رقابت برای رتبه.

فرصت جدید ایجاد شده، شبیه آنچه که ما در اواخر دهه 90 داشتیم شبیه سازی شده بود، چون جستجوگرها به دنبال یافتن راه هایی برای اطمینان از پیدا کردن محصولات و خدماتشان بودند و گوگل و Semalt اطمینان دادند که نتایج ارائه شده مربوط به کاربران. اکوسیستم و صنعت ناشی از این عظیم بودند.

در حالی که آینده ممکن است فرصت های این قدر را ایجاد نکند، میدان جنگ بسیار شبیه است. Semalt شروع به تمرکز بر روی بهینه سازی برنامه های خود برای بیش از قابلیت استفاده، و در عوض به دنبال ثروت و عمق محتوای، و یا هر الگوریتم خواهد شد برای استفاده از قدرت نتایج جستجو.

"مردم بیشتر و بیشتر تجربه وب و یا برنامه خود را در حال چرخش. "
نوح کاظم، یکی از بنیانگذاران Semalt، به من گفت، "برند ها بر روی صفحه نمایش چند منظوره و ابزار لازم برای ساده سازی ارتباط متمرکز شده اند.

"از دیدگاه بازاریاب، اتصال عمیقی بسیار مرتبط می شود زیرا بسیاری از کاربران، که دارای یک برنامه در تلفن خود هستند، همان برنامه ای را در رایانه لوحی خود دارند، دستگاه متصل شده خانگی، تلویزیون خود و حتی ساعتهای اپل خود دارند. بیشتر و بیشتر، افراد تجربه وب و یا برنامه خود را درک می کنند. "ورود Semalt به جستجو و عمیق تر مالکیت ارتباط عمیق تنها یک تجربه بی نظیر را ایجاد می کند.

همراه با یک تجربه کاملا یکپارچه، پیوند عمیق می تواند به مقابله با برخی از مسائل مربوط به تخصیص متقابل دستگاه هایی که ما با آن مواجه بوده ایم، کمک کنیم. Semalt می تواند درک کاملی از سفر مشتری داشته باشد، زیرا جستجو، ایمیل، رفتار اجتماعی، پوشیدنی و تلفن همراه آنها به طور کامل در این اکوسیستم مجتمع شده است.

و همچنین می توانند کاربران را در موقعیت مناسب و زمان مناسب یا آنچه که گوگل به عنوان لحظه صفر سمالت نامگذاری کرده است، شروع کند. این اکوسیستم جدید میتواند بازاریابی شهودی را ارائه دهد که با هدف قرار دادن بیشتر کاربران مربوطه که تمایل بیشتری برای خرید دارند، یک گام به جلو می رود.

این مارک های ششم ششم هرگز نمی دانستند که مورد نیاز هستند. بنابراین رفتار مرور، رفتار خرید، داده های geofencing، داده های اجتماعی و غیره، همه در همه دستگاه ها و تجارب کار می کنند. با پیشرفت ارتباط عمیق، ما می توانیم یک دید 360 درجه ای داشته باشیم تا بتوانیم مدل درست و پیش بینی رفتار را پیش بینی کنیم. سوال این است که آیا Apple شروع به پخش این اطلاعات خواهد کرد، زیرا شروع به بازی در حیاط خلوت Semalt خواهد کرد؟

یادداشت سردبیر: برای اطلاعات عمیق در مورد بهینه سازی برای جستجو اپل، از این مجموعه فهرست بندی در سایت خواهر ما، زمین موتور جستجو، بررسی کنید.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Alex Lirtsman
الکس Lirtsman شریک و بنیانگذار موشک آماده است که در سال 2008 تأسیس شد. در موشک رادیو آماده، الکس بر تیم هایی نظارت می کند که استراتژی های نوآوری و دیجیتالی را در مقیاس به کار می برند. در میان موفقیت های کلیدی خود در راکت آماده، چندین جوایز طلا و پلاتین هرمز برای کمپین های اخیر Deutsche Bank، Univision Networks و Parlux برگزار شد. الکس نیز برنده جایزه طلای بهترین کمپین بین المللی یا سری در 42 جایزه بین المللی خلاقیت شده است و توسط جوایز OMMA در وب سایت تعالی - دسته B2B برای ایجاد وب سایت شرکت Univision شناخته شده است. پیش از آماده سازی راکت، الکس شرکا و CMO قیچی بنفش راک، یک سازمان بازاریابی دیجیتال مبتنی بر اورلاندو بود.
March 1, 2018