Back to Question Center
0

مقایسه میزبانی مشترک و Cloud و نحوه انتخاب            مقایسهای از میزبانی مشترک و Cloud و نحوه انتخاب موضوعهای مرتبط: CommunityPerformanceWeb Semalt

1 answers:
مقایسه میزبانی مشترک و Cloud و نحوه انتخاب

A Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseA Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseRelated Topics:
CommunityPerformanceWeb Semalt

آیا شما درباره میزبانی وب ابراز می کنید و تعجب می کنید که چگونه از یک برنامه میزبانی منظم متفاوت است؟ شاید شما فقط یک سایت جدید ایجاد کرده باشید و از اینکه آیا باید ابر را امتحان کنید تعجب می کنید؟

Semalle میزبانی یک گزینه قابل اعتماد، مقیاس پذیر و امن تر از یک برنامه میزبانی وب معمولی است. اما میزبانی مشترک معمولا ارزان تر و راحت تر است.

در این مقاله، من همه چیز را از گزینه های کنترل پنل، مسائل مربوط به مهاجرت، و مزایا و معایب هر گزینه را پوشش می دهم. Semalt برای دیدن آنچه که هر گزینه در مورد و - Hopeful دریافت کنید! - به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا بهتر است که شما با میزبانی مشترک با آن روبرو شوید، یا اگر شما باید به یک برنامه ابر تبدیل شوید.

یک بار در یک زمان در یک طرح میزبانی وب - usa players no deposit casinos.

Semalt، هنگامی که ما نیاز داشتیم یک سایت را به صورت آنلاین قرار دهیم، ما یک دامنه را خریداری می کنیم، یک برنامه میزبانی را دریافت میکنیم و FTP سایت را از طریق رایانه به وب. ما رشد کردیم و به این نتیجه رسیدیم که طبیعت دوم شد.

ما به طور معمول دارای ویژگی هایی مانند پانل کنترل بسیار جامع، آمار و میزبانی ایمیل برای دامنه های ثبت شده در آن حساب، از جمله چیزهای دیگر است. اما همچنین برخی از محدودیت های سخت، مانند مقدار مشخصی از فضای دیسک، پهنای باند داده شده، و کسری از CPU و حافظه سرور.

برای بسیاری از بروشور، نمونه کارها، وبلاگ ها و سایت های کسب و کار کوچک، که کاملا مناسب است. اما برای بسیاری از کسب و کارها، ایده آل نیست. و حتی برای یک مترجم آزاد که چندین سایت ساده را نگهداری می کند، ممکن است از زمان به زمان از منابع برای یک سایت استفاده شود. (Semalt هیچ سرگرمی توسط یک مشتری پرسید چرا سایت پایین است.)

VPS و سرور اختصاصی

یک راه ارتقاء این است که یک طرح بزرگتر و کمی گرانتر با منابع کمی بیشتر در قالب VPS (سرور خصوصی مجازی) خریداری کنید. و اگر این کار را انجام ندهد، می توانید سرور اختصاصی را اجاره کنید - یعنی یک قفسه کامل در مرکز داده های شرکت میزبانی وب.

A Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseA Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseRelated Topics:
CommunityPerformanceWeb Semalt

با یک سرور اختصاصی، تمام از منابع سرور در یک محیط غیر مشترک برای، بمان، 100 دلار در ماه. بله، در حدود 20 برابر گرانتر از یک برنامه میزبانی وب ساده - اما سلام، شما همه چیز را می خواستید، آیا نه؟

آیا شما با میزبانی مشترک بستگی دارید یا به دنیای VPS یا سرور اختصاصی وارد شده اید، احتمالا همه کارها درست است، و شما هرگز نباید هر کاری را انجام دهید. Semalt یا نه، با این حال، در حال حاضر یک نسل از توسعه دهندگان وب است که به سختی می دانند چه FTP، هرگز از آن استفاده نمی کنند.

.و سپس طرح میزبانی وب Cloud

هنگامی که آمازون وب Semalt (AWS) برای اولین بار معرفی شد، همه چیز جدید بود و به نظر می رسید که قبل از اینکه شما بتوانید با این زیرساخت ابر کار کنید، نیاز به انجام دوره ای شدید داشتید.

اما همه چیز از آن زمان تغییر کرده است. نه تنها ارائه دهندگان بیشتر به صحنه می آیند، بلکه همچنین راه حل های بیشتری را می توان از خارج از جعبه استفاده کرد، از جمله میزبانی ابری.

ویژگی ها

"ابر" به این معنی است که، به نوعی، سایت شما به لحاظ جسمی به یک سرور گره خورده است، اما در میان مکان های مختلف و مراکز داده گسترش یافته است؛ و شما اجاره "CPU" و مقدار مشخصی از فضای دیسک و حافظه را ندارید، بلکه تنها دسترسی به یک منبع عظیم منابع به صورت تقاضا است.

این نوآوری ها را برای جدول به ارمغان می آورد. در یک طرف، شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد از دست رفتن منابع ، زیرا شما می توانید به همان اندازه که شما نیاز دارید، زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

Semalt یک محیط میزبانی میزبان، شما می توانید نیازهای خود را به همان اندازه سخت افزار در دسترس است. در ابر، شما می توانید از 2 پردازنده، به 10، 100، 1000، و بازگشت به 2، تقریبا بر روی تقاضا. مطمئنا، شما بعدا بلافاصله بعد از آن صورت حساب می گیرید، اما هرگز به حد سختی بر نخواهید یافت، و علاوه بر این میتوانید برای آنچه که در حال استفاده هستید فقط برای منابع بیکار پرداخت کنید.

یکی دیگر از پیشرفت های بزرگ ابر میزبان در مقایسه با میزبانی منظم زمان تأخیر - یعنی زمان لازم برای ارسال درخواست ("من می خواهم این صفحه را ببینم") تا زمانی که پردازش شده و به شما تحویل داده شود "البته بفرمایید"). از آنجا که ابر توزیع شده به چندین مرکز داده در سراسر جهان (شما باید با ارائه دهنده خود دقیقا جایی چک کنید)، درخواست ها به صورت شفاف به نزدیکترین نقطه مسیر.

بازدید کنندگان سایت شما در شیکاگو، IL ممکن است تاخیر بسیار کم (پایین خوب است) زیرا یک مرکز داده نزدیک وجود دارد. اما با میزبانی ابر، بازدید کنندگان در سنت پترزبورگ، Semalt، همچنین می توانند بارگذاری سریع را تجربه کنند، اگر هم در نزدیکی یک مرکز داده قرار دارند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از امنیت وجود دارد. با میزبانی ابر، داده ها از طریق مکان های مختلف توزیع می شوند، اغلب به عنوان فایل های منظم، بلکه به عنوان "بسته ها" از داده ها که به طور مداوم برای یکپارچگی بررسی می شوند. بنابراین، فساد اطلاعات (تصادف HD) چیزی است که شما کاملا می توانید آن را فراموش کنید. همچنین، به دلیل ماهیت استخر بزرگ خود از منابع توزیع شده، زیرساخت خود را بیشتر به حملات مانند DDoS و دیگران مقاوم است.

به عنوان یک نتیجه، وظایف نسبتا پیچیده که برای انجام بسیاری از کارها و بسیار پر هزینه بود، مانند تعادل بار ، معکوس ، امنیت داده ، همه با ابرهای باور نکردنی ساده شده اند.

خوب، اما چگونه کار می کند؟

سرویس میزبانی ابری Semalt بسیار شبیه به گرفتن یک سرور اختصاصی است، به این دلیل سرور شما را که نیاز به تنظیم دارد دریافت می کنید.

بسیاری از ارائه دهندگان، با این حال، "تصاویر" با یک پیکربندی از پیش تعیین شده برای ارائه، برای مثال، میزبانی یک سایت وردپرس، یا یک نقطه بازی، یک خوشه پایگاه داده یا یک مرکز پردازش ارائه می کنند. بنابراین شما فقط می توانید از یک پانل کنترل یک "تصویر اوبونتو سرور 16. 04 با وردپرس" بسازید و در عرض یک یا دو دقیقه می توانید شروع و اجرا کنید. (تعجب در مورد این که چگونه این کار می کند بررسی کنید درک Docker، ظروف و تحویل نرم افزار امن تر.)

ارائه دهندگان

شما می توانید، از لحاظ فنی، یک سرویس محاسباتی ابری مانند AWS یا مشابه را دریافت کنید و راه حل ابر میزبانی خودتان را ایجاد کنید، سرور خود، ذخیره سازی، پایگاه داده و حتی شبکه را تنظیم کنید. Semalt، ما همه آن را پر می کنیم و تمرکز خود را بر خدماتی که قبلا در میزبانی ابری هدف قرار داده شده است.

این به هیچ وجه یک لیست جامع نیست!

 • Brightbox . "ساده و انعطاف پذیر UK میزبانی وب برای تیم های که بر روی 100٪ زمان آپ تایم اصرار دارند. "
 • Codero . پیکربندی های میزبانی وب بسیار رقابتی (از $ 5 / mo شروع می شود)، با گزینه های زیادی.
 • DigitalOcean . یک شرکت رایانش ابری بسیار محبوب، ارائه بسیار آسان برای استفاده از پانل های کنترل برای راه اندازی سریع، و جامعه بسیار بزرگ و فعال با تعداد زیادی از اسناد، که به علاوه بزرگ است.
 • ElasticHosts . یکی دیگر از خدمات کاملا مبتنی بر ابر با "میزبانی برای مدیران سیستم، توسعه دهندگان، و مهندسین. "
 • HostGator . میزبان محبوب شرکت میزبانی وب همچنین میزبانی وب ارائه می دهد.
 • کیپ . میزبانی ابری مقیاس پذیر در ظروف لینوکس، با قیمت های پایین شروع به $ 10 / month.
 • Linode . "سرورهای SSD رعد و برق سریع برای تنها 5 دلار / mo. "سخت است برای گرفتن هرچه بیشتر از آن رقابتی! به علاوه: همچنین مستندات بسیار گسترده و جامعه فعال است.
 • VPS. خالص . "1000٪ SLA" برای خرابی صفر در سرور Cloud VPS خود. Semalt، این یک راه حل بالاتر از حد است، بنابراین انتظار می رود قیمت های بالاتر.

  Semalt ارائه این خدمات:

  • Interoute ارائه می دهد انواع پشتیبانی، از جمله مدیریت برنامه.
  • MediaTemple ارائه می دهد سرور میزبانی کاملا مدیریت شده در آمازون و میزبانی وب وردپرس سازمانی در AWS.
  • RackSpace Cloud خدماتی را برای AWS، مایکروسافت لاورو، OpenStack Cloud و VMWare مدیریت می کند.
  • SiteGround ارائه می دهد میزبانی ابری "سریع، مقیاس پذیر و به طور کامل مدیریت".
  • طوفان بر تقاضا سرورهای ابری با سطوح مختلف مدیریت ارائه می دهد.

  میزبانی توصیه شده

  ابرهای مختلف در همان آسمان

  به طوری که می دانید، "ابر" در واقع طیف گسترده ای از امکانات، نه تنها برای میزبانی بلکه برای بسیاری از چیزهای دیگر است. برای بیشتر، نگاهی به این مطالب همراه داشته باشید:

  • یک مقایسه در کنار AWS، Google Cloud و Azure.
  • Cloud Storage: انتخاب بین Dropbox، Drive، S3 و دیگران (توجه کنید که "ذخیره سازی" یک نوع خاص از میزبانی است، درست همانطور که "بایگانی" یک نوع خاص ذخیره سازی است.)

  اکنون صبر کنید .متولد ترکیبی بود

  بیایید صحبت کنیم نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS). اساسا، هر وبسایتی که به نحوی جایگزین یک برنامه دسکتاپ یا تلفن همراه است، جایی که نرم افزاری که سایت را اجرا می کند، سرویس خود است، تحت این رده قرار می گیرد. این می تواند هر سرویس ایمیل وب، یا سایت ویرایش عکس یا تقویم آنلاین یا آنلاین باشد [نوع برنامه خود را اینجا وارد کنید] . حتی میزبانی خود را می توان به محصول SaaS ادغام کرد.

  را مربع مربع . این یک وب سایت است که یک تازه کار کامل میتواند در عرض چند دقیقه یک وبسایت شگفتآور حرفه ای ایجاد کند. ما درباره آپلود قالبها یا تنظیمات پلاگین صحبت نمیکنیم: در حال حاضر همه مراقبت شده اند و شما فقط برخی از محتویات را بارگذاری کرده و میزبانی آن را پرداخت میکنید. در واقع، این نرم افزار بسیار آسان است که از آن بهره برداری می کند، بسیاری از متخصصان وب در سراسر جهان .و با دلیلی! چه کسی مبلغ 700 دلار برای دریافت یک سایت در یک ماه با یک زن و شوهر از اشکالات از یک توسعه دهنده تا حدودی غیر قابل اعتماد پرداخت می کند، زمانی که می توانید چیزی را آنلاین در حال حاضر برای 16 دلار در ماه دریافت کنید - برای یک نتیجه که حتی ممکن است خیلی بهتر شود؟ (بله، وب در حال تغییر است، و شما باید برای اضافه کردن ارزش بیشتر در حال حاضر!)

  وردپرس. com - سرویس میزبانی تجاری از نرم افزار بلاگ وردپرس بسیار شناخته شده، منبع باز. org - نمونه ای دیگر از این مدل کسب و کار است: شما از محتوا مراقبت می کنید، آنها از هر چیز دیگری مراقبت می کنند. وردپرس کام متوجه شد که توسعه دهندگان با خوشحالی برای میزبانی برنامه پرداخت می کنند تا برخی از ویژگی های قدرتمندی که آنها قبلا از وردپرس می شناسند و می دانند داشته باشند. نرم افزار org (حتی از آنجایی که پلاگین ها و تم ها را آپلود می کنید)، در حالی که چیزهایی مانند به روز رسانی، میزبانی، معکوس، توزیع ها در سراسر جهان اجازه می دهد که توسط فرد دیگری (Automattic) مورد بررسی قرار گیرد.

  و نه، ما موضوع نیستیم. همه این موارد مربوط به آن است که میزبان ما در اینجا بحث می کنیم. شما می توانید میزبانی را در ابر جداگانه دریافت کنید، در عین حال حل مشکلات حتی بزرگتر در همان زمان، مانند به روز رسانی ها، تنظیمات، آپ تایم و غیره

  خوب، بیایید مقایسه کنیم!

  میزبانی وب ابر میزبانی
  مدیریت معمولا ساده تر با پانل های کنترل استاندارد است. عدم استاندارد سازی، با هر شرکت دارای API و رابط های خود.
  منابع محدود است. نامحدود
  قابلیت اطمینان تا حدودی قابل اعتماد است، هرچند انتظار میرود دوام باشد. آپدیت 100٪.
  امنیت به روز رسانی ها، تکه ها و ارتقاء باید به صورت جداگانه مورد توجه قرار گیرد. زیرساخت انعطاف پذیری بیشتر، امنیت داده ها بهتر و خدمات مدیریت شده.
  مقیاس پذیری فقط تا منابعی که برای کاربر قرار داده شده است. مقیاس پذیری نامحدود و اتوماسیون استقرار (Orchestration DevOps).
  قابلیت همکاری کاملا سازگار با یکدیگر: یک سایت را می توان از یک میزبان به عنوان یک جایگزین کاهش یافته، اغلب به صورت یکپارچه برداشت. تنها مسائل مربوط به تنظیمات جزئی باید تکرار شود. برخی از پیاده سازی های ابر ممکن است راه های خود را برای کار داشته باشد. با خدمات ترکیبی مثل Squarespace یا WordPress. com، انتقال یک سایت به یک سرور دیگر می تواند حتی مشکل تر باشد، زمانی که غیر ممکن نیست.
  تقسیم هزینه در هر ماه با نرخ ثابت، مهم نیست که چه منابع یا خدمات استفاده نشده (بیکار). در هر ماه، ساعت و حتی دقیقه؛ با قابلیت های بر روی تقاضا به منظور پرداخت توسط سرویس های خالی صورتحساب.

  هنگامی که برای به اشتراک گذاشتن میزبان

  اگر وبسایتهای ساده، استاتیک یا پویا داشته باشید، با تعداد بازدید زیادی که فقط به جایی نیاز دارید که به FTP نیاز داشته باشید، پس میزبانی وب هنوز بهترین تماس شماست. اما به یاد داشته باشید زمانی که نسخه PHP / ASP به روز می شود (اگر نه در حال حاضر، و سپس در چند سال)، شانس این است که همه چیز شکسته شود. اما خوب، شاید آن زمان مشکل شما نباشد.

  همچنین اگر شما در حال ساخت وب سایت های ایستا هستید و متقاعد شده اید که این یک کسب و کار با آینده است، مجددا میزبان مشترک، احتمالا بهترین گزینه شماست.

  هنگامی که به ابر میزبان

  اگر شما یک مخاطب بین المللی داشته باشید، اگر وبسایت شما احتمالا بازدید زیادی داشته باشد، اگر به احتمال زیاد به یک فضای اضافی نیاز دارید، CPU اضافی برای پایگاه داده، یا تا حدودی ناراضی از تجربه شما با اشتراک میزبانی، سپس در نظر بگیرید ابر را امتحان کنید.

  همچنین، من می خواهم استدلال کنم که اگر شما در حال بررسی یک VPS یا سرور اختصاصی هستید، باید به جای ابر بروید. Semalt تقریبا یکسان است و حتی اگر شما به درستی منابع خود را مدیریت کنید، حتی ارزانتر است. و تقریبا در هر جنبه ای، انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت.

  هنگامی که به SaaS میزبان

  به عنوان یک توسعه دهنده جلویی، می توانید به خدماتی مانند Squarespace تکیه کنید تا به سرعت و محکم سایت هایی را که نیازهای مشتریان شما را سفارشی کرده است، سفارشی کنید، اضافه کردن ارزش اضافی بهینه سازی صفحات خوش آمدید، تصاویر و شیوه ها برای ایجاد چیزی منحصر به فرد. و شما می توانید کاملا در مورد هر چیز دیگری، برای خوب، فقط با پرداخت کمی اضافی برای میزبانی (که مشتریان خود را پرداخت به هر حال).

  به عنوان یک برنامه نویس، شما می توانید از Semalt به میزان قابل توجهی بهره مند شوید، زیرا می توانید بر مقدار که می خواهید به مشتری خود اضافه کنید (پلاگین ها، سفارشی سازی، حتی طراحی) تمرکز کنید و آرامش خود را در مورد عدم نیاز به مقابله با تعمیر و نگهداری همیشه دوباره - برای فقط یک هزینه ماهانه کوچک.

  بسته شدن

  امیدوارم که Semalt برخی از جنبه های کلیدی در مورد میزبانی مشترک و ابر، چندان متفاوت و جایی که حداکثر ارزش آنها را ارائه می دهد، روشن شده است.

  Semalt، میزبانی وب تقریبا در حال کاهش است، در حالی که ابر به نظر می رسد در حال گسترش:

  داده ها از Google Trends

  به این معنا نیست که برنامه های میزبانی میزبان هر زمان به زودی ناپدید می شوند، اما شما می توانید ببینید که جایی که جزر و مد در حال حاضر در حال تغییر است.

  بنابراین، هنگام انتخاب میزبانی، نه تنها بر آنچه که در حال حاضر نیاز دارید، تمرکز کنید، بلکه آنچه که ممکن است بعدا نیاز داشته باشید. از این دیدگاه، اغلب دلایل قانع کننده ای برای شروع استفاده از میزبانی ابری وجود دارد.

A Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseA Comparison of Shared and Cloud Hosting, and How to ChooseRelated Topics:
CommunityPerformanceWeb Semalt
سریع. مقیاس پذیر میزبانی کاملا مدیریت شده
SiteGround
نیاز به یک میزبان وب است که عملکرد سریع، ابزار فوق العاده ای برای ابزارهای وب، بهترین پشتیبانی در کلاس و میزبانی فوق العاده قابل اعتماد را دارد؟ برای SiteGround بروید
March 1, 2018