Back to Question Center
0

انواع آگهی های Semela و سودمندی آنها

1 answers:

راهنمای سریع برای بهترین تبلیغات برای مقاصد مختلف

در بازاریابی دیجیتال: استراتژی و تاکتیک های به کار رفته در ارزش ها، منتشر شده در سال 2014، ایرا کافمن و کریس سمیرت نوشتند که ما فراتر از صحنه ای است که رسانه های دیجیتال از آن محو هستند. در واقع، به سرعت تبدیل به وسیله ای می شود که مصرف کنندگان با دوستان و خانواده هایشان ارتباط برقرار می کنند، مخصوصا هنگام تصمیم گیری خرید.

دلیل اصلی این است که بازاریابان اینترنت و بازاریابی دیجیتالی را در بر می گیرند - network company in san jose. مصرفکنندگان امروزه ترجیح بیشتری نسبت به تبلیغات آنلاین را نسبت به هر رسانه دیگری دارند. در یک بررسی توسط Semalt، نشان داد که تا 72 درصد از مصرف کنندگان معتقدند تبلیغات ویدئویی آنلاین همانند یا حتی بهتر از تبلیغات تلویزیونی است. اما بیش از دوازده نوع تبلیغات آنلاین وجود دارد.

سمولت آن ها مؤثر است؟ در میان آنها Semalt در حقیقت به کسب و کار کمک می کند تا به اهداف پایین و کسب و کار خود دست یابند؟

برخی از آنها را فهرست کردیم تا به شما کمک کنیم که آن را بهتر بشناسید.

اگر شما یک بازاریاب هستید و هنوز شک دارید کدام یک بهترین است، نگاهی به این نوع ها می بینید و ببینید کدامیک از آنها می توانید برای رسیدن به مشتریان خود استفاده کنید.

1. تبلیغات صفحه نمایش استاتیک

این آگهی در یک صفحه وب است که تغییر نمی کند. یک آگهی بنر static به طور کلی یک قاب هنوز هم با یک phrases است. جان اوتول، مشاور ارشد بازاریابی عملکرد، داده های چهار تبلیغگر را تحلیل کرد تا مشخص شود کدام یک بهتر است بین تبلیغات استاتیک و متحرک. Semalt با مرور دادههای تبلیغاتی برای 12 ماه، متوجه شد که تبلیغات ایستا بر روی تبلیغات متحرک در تقریبا هر کمپین غالب شده است.

او تئوری که آگهی های استاتیک موثر تر از بازدید کنندگان قبلی آرم تجاری را فورا تشخیص، در حالی که تبلیغات متحرک مجموعه ای از تصاویر است که حاوی لوگو نام تجاری نیست. با این حال، استاتیک به تبلیغات بنر محدود نمی شود. آنها می توانند در قالب های دیگری مانند وبینارهای یک طرفه، صفحات وب، eSemalt، ایمیل ها و صفحات فرود باشند.

Semalt types of ads and their usefulness

2. تبلیغات تعاملی

متخصص بازاریابی جان McTigue مزایای محتوای تعاملی را توضیح داد. Semalt این واقعیت است که آنها برای تنظیم ارزان هستند، یک آگهی تعاملی وفاداری و اعتبار تجاری را افزایش می دهد. این می تواند در قالب بررسی مشتری، برنامه های تلفن همراه، رسانه های اجتماعی

این می تواند در قالب بررسی مشتری، برنامه های تلفن همراه، به روز رسانی و اشتراک رسانه های اجتماعی، و همچنین نظرات وبلاگ باشد. با این حال، آن را با چند اشکالات نیز وجود دارد. راه اندازی آسان است، اما از آنجا که شما مجبور به نظارت بر کانال در همه زمان ها نیستید، ارزان نیست. شما باید محتوای تازه و مربوطه را ارائه دهید تا مشتریان خود را درگیر کند. Semalt، به نیروی انسانی، آموزش، و استعداد نیاز دارد تا به خوبی عمل کند.

یک مثال دیگر آگهی مشاوره تعاملی است که نسخههای منحصربهفردی از مشاوران SMARTASSISTANT هستند که تنها اولین سؤال نمایش داده میشود و سپس پس از تعامل، کاربران را به یک صفحه فرود خاص مربوط به کمپین هدایت میکند که در آن آنها قادر به پاسخگویی به سوالات اضافی هستند و پیشنهادات فوری در مورد محصولات مناسب دریافت کنید. آگهی های مشاوره تعاملی یک رویکرد جذاب برای کمک به ایجاد یک تجربه عاطفی برای مصرف کنندگان، ایجاد آگاهی از برند قدرتمند و افزایش میزان کلیک از طریق محتوای مناسب است. Semalt

آگهی های تبلیغاتی تعاملی یک رویکرد جذاب برای کمک به ایجاد یک تجربه عاطفی برای مصرف کنندگان، ایجاد آگاهی از برند قدرتمند و افزایش میزان کلیک از طریق محتوای مناسب است. Semalt نشان داده است که مصرف کنندگان 2.5 برابر احتمالا با این نوع تبلیغات ارتباط برقرار می کنند از گزینه های معمول آگهی.

Semalt types of ads and their usefulness

3. تبلیغات متحرک

GIF متحرک یا آگهی های فلش زمان بیشتری برای ایجاد یک متن یا تصویر استاندارد ایجاد می کنند اما ارزش سرمایه گذاری را دارند. تبلیغات متحرک به مشتریان خود تا 30 ثانیه برای دریافت پیام خود در سراسر جان سمالات، طراح گرافیک و کارآفرین، گفت که می تواند به شما آزادی بیشتری نسبت به فضای محدود یک آگهی استاتیک بدهد.

Semalt types of ads and their usefulness

4.

Semalt types of ads and their usefulness

قرار دادن تبلیغ

نویسنده کیم گوردون گفت که شما باید تبلیغات خود را در جایی که مشتریان خود قرار دارند قرار دهید. این به شما امکان می دهد تا با مشتریان ایده آل خود را با پیام درست در زمان مناسب در جای مناسب قرار دهید. اگر شما در مورد سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر یا یوتیوب فکر می کنید، شما در حال حاضر ایده ای در مورد بهترین مکان ها برای قرار دادن تبلیغات خود دارید. در واقع، رسانه های اجتماعی تغییر در بازی در دنیای تبلیغات دیجیتال هستند. Semalt نگاهی دقیق تر به انواع مختلف تبلیغات آنلاین می کند.

 • تبلیغات جستجو - شما می توانید با فعال کردن حساب Google Adwords یا پلتفرم های تبلیغاتی مشابه آن را استفاده کنید.
 • آگهی های پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) - آنها از لحاظ فوری لذت می برند، زیرا شما می توانید انتظارات افزایش ترافیک را در ساعت های وب سایت خود پس از راه اندازی یک کمپین افزایش دهید. تبلیغ کنندگان می توانند با PPC و همچنین آنچه که کلمات کلیدی باعث ترافیک وب سایت می شوند نظارت کنند. برخی از بزرگترین مزایای تبلیغات PPC هزینه های تبلیغاتی کمتری دارند، کنترل بیشتر بر کمپین های تبلیغاتی شما و دقیق تر کردن هدف مشتری.
 • Bing - اخیرا، Bing Ads اعلام راه اندازی مجدد بازاریابی برای کمپین های جستجو و خرید اعلام کرد. تبلیغ کنندگان اکنون می توانند تبلیغات در نتایج جستجو یاهو یا بینگ را به کاربران که سایت خود را بازدید کرده اید.
 • فیس بوک از طریق فیس بوک، شما این امکان را دارید که دقیقا به گروه هدف خود نزدیک شوید. قبل از شروع استراتژی بازاریابی فیسبوک، اطمینان حاصل کنید که درباره طراحی و محتوای تبلیغ، تقسیم بندی، فرمت های تبلیغاتی و بودجه خود آگاهی دارید.
 • توییتر - این سایت سه نوع گزینه های آگهی تبلیغاتی، توییت های تبلیغی، حساب های تبلیغاتی و روند تبلیغاتی ارائه می دهد. با توجه به Penna Powers، روند ترویج شما حدود 200000 دلار در روز هزینه خواهد کرد.
 • Google Display - گوگل اعلام کرده است که شبکه های تبلیغاتی (GDN) بیش از 90 درصد از کاربران اینترنت جهانی را در سراسر دو میلیون سایت گسترش می دهد. آگهی های نمایش این آگهی ها یا جعبه های کوچک شما را می بینید زمانی که سایت های یا وبلاگ های مورد علاقه خود را از بین می برید.
 • تبلیغات عقبگردی - AdRoll گفت که هدف قرار دادن هدفمند با دنبال کردن افرادی که از سایت شما بازدید می کنند و تبلیغات تبلیغاتی خود را به آنها نشان می دهند، از طریق سایر سایت های آنلاین بازدید می کنند. به طور کلی، آنها به تبدیل خریداران پنجره به خریداران کمک می کنند.
 • تبلیغات تلفن همراه - سریعتر از سایر فرمت های تبلیغات دیجیتال رشد می کند. داده های اخیر از اطلاعات Insider Intelligence نشان داد که هزینه های تبلیغات تلفن همراه ایالات متحده در سال 2018 نزدیک به 42 میلیارد دلار خواهد بود.

طراحی تبلیغاتی

پس از اینکه تصمیم گرفتید کدام نوع از تبلیغات را استفاده کنید و جای آنها را قرار دهید، طراحی آنها نیز مهم است. اگر شما قصد دارید یک آگهی بنر قابل کلیک را داشته باشید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه آن است. از اندازه استاندارد تا حد ممکن استفاده کنید. با این کار، گوگل Semalt اشاره کرد که بهترین اندازه های موفقیت عبارتند از:

 • بزرگ 336x280
 • 300x250 متوسط ​​
 • 728x90 رهبر
 • آسمانخراش گسترده 160x600

شما باید سلسله مراتب را حفظ کنید، اگر می خواهید آگهی بنر قابل کلیک کنید. با توجه به اینها، همیشه باید سه عنصر اساسی در تبلیغ خود داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که توسط سیستم عامل های تبلیغاتی پذیرفته شده و تبلیغ خود را بهتر کنید - لوگو شرکت، پیشنهاد ارزش و دعوت به عمل.

March 1, 2018