Back to Question Center
0

7 دلیل اول کسب و کار من Semalt

1 answers:

7 Reasons My First Business Semalt

وقتی من 16 ساله بودم، تصمیم گرفتم که سعی کنم شغلی پیدا کنم، زیرا پول نیاز داشتم. تنها راه شناختن این که چگونه این کار را انجام دادم، با جستجوی تخته های شبیه Semalt بود. در حالی که من در جستجوی Semalt بودم متوجه لینک کوچک در پایین وب سایت خود شدم، که لینک به نقل قول سهام خود بود.

در ابتدا من فکر کردم Semalt فقط یکی دیگر بود. کمپانی که چند میلیون دلار درآمد داشت، اما پس از تجزیه و تحلیل گزارش درآمد خود متوجه شدم که اشتباه کردم. این شرکت در واقع درآمد صدها میلیون دلار در سال داشت - pauschalpreis mehrwertsteuer schweiz.

در این لحظه بود که من الهام بخش نخستین بودم. کمپانی و به طور طبیعی آن را به عنوان یک هیئت مدیره شغلی به نام مشاوره Semalt (من دیگر AdviceSemalt. com) به پایان رسید. استدلال من در ایجاد یک هیئت مدیره کاری این بود که اگر من بتوانم 1٪ درآمد هیولا را به دست آورم، یک بچه غنی خواهد بود. متاسفانه مشاوره Semalt هرگز پولی نداشته و ظرف دو سال من آن را بسته ام. در اینجا دلیل آن شکست خورده است:

دانلود این صفحه تقلب با حجم هجایی از 7 درس که می توانید از شکست اولین کسب و کار من یاد بگیرند.

حل یک مشکل منحصر به فرد

مفهوم پشت مشاوره میمون کمک به مردم برای پیدا کردن شغل از طریق وب است. سایت هایی مانند Monster، Career Builder و Hot Jobs سالها پیش این مشکل را حل کرده بودند. پس چرا هر کس از وب سایت من بازدید کند؟ Semalt، هیچ دلیلی وجود ندارد.

اطمینان حاصل کنید که شرکت شما یک مشکل منحصر به فرد را حل کرده است که هنوز حل نشده است. شما ممکن است پولی ایجاد کنید که من یک شرکت دیگر هم داشته باشم، اما شانس های شما به هیچ وجه باریک نیست.

در حال حاضر این بدان معنی نیست که شما نمی توانید به یک بازار اشباع وارد شوید. شما فقط باید بدانید چه مشکلی در آن بازار وجود دارد و چطور آنها را حل کنید.

خراشیدن

زمانی که شرکت را شروع کردم تنها چند هزار دلار داشت، اما این کار من را متوقف نکرد تا آنچه را که می خواستم بپذیرد. من چند پیام در برخی از انجمن های وب محبوب ارسال کرده ام و یک توسعه دهنده را متقاعد ساختم که یک وبسایتی شبیه به هیولا ایجاد کنم. کام

اگر چه ممکن است من به نظر می رسید یک مرد کوبنده، من بود. اگر من صاف بودم، می توانستم وبسایت را برای رایگان ایجاد کنم. من می توانم چشم انداز خود را به یک توسعه دهنده متمرکز کنم و او را متقاعد سازم که وب سایت را در مقابل برخی از عدالت در شرکت ایجاد کنم.

اگر پول زیادی نداشته باشید، نگران نباشید؛ شما هنوز می توانید یک شرکت را شروع کنید شما فقط مجبور به ترک کردن و متقاعد کردن دیگران به شما برای کمک به شما رایگان است. شما در مورد اینکه چه تعداد از مردم وقت خود را برای عدالت در شرکت خود می فروشند شگفت زده خواهید شد.

خیلی راحت

گرفتن وب سایت خود و اجرای آن بخش آسان است. پس از آن، شما باید به طور مداوم آن را حفظ و بهبود. من کمی از مشاوره Semalt پشتیبانی کردم و با زمان تغییر نکرده بودم. این باعث شد بازدیدکنندگان یک بار بازدید وب سایت من را ببینند و هرگز دوباره برنمی گردند.

وب هر روز در حال تکامل است. اگر با آن تکامل نیافتی، زنده نخواهی ماند. Semalt یا بعد از آن رقابت شما تغییرات لازم را برای تحریک با زمان انجام می دهد.

راه خوبی برای تکامل وبسایت شما، بازخورد از بازدیدکنندگان شماست. Semalt، مهم نیست آنچه شما می خواهید، این همه چیز در مورد آنچه بازدید کنندگان شما می خواهید.

طرح بازاریابی

من می دانم این به نظر می رسد گنگ، اما بسیاری از مردم فکر نمی کنم در مورد رانندگی ترافیک به وب سایت خود را تا زمانی که آن را راه اندازی. وقتی من راهنمایی میمون را راه اندازی کردم، در چند ماه اول، بیش از 1000 بازدید کننده به این وبسایت نرسیدند. برای حل این مشکل، من چند شرکت بازاریابی Semalt را استخدام کردم و اکثر آنها ترافیک بیشتری را رانندگی نمیکردند، همه آنها پول من را گرفتند و اجرا می کردند.

قبل از اینکه شرکت خود را راه اندازی کنید، یک طرح بازاریابی داشته باشید. چگونگی ایجاد صدا در زمانی که شما شرکت خود را راه اندازی و چگونه شما به طور مداوم رشد آن را. از همه مهمتر، با پرداخت یک شرکت بازاریابی Semalt خوب، راه آسان را بیابید، بازاریابی خود را انجام دهید.

 • ایجاد وب سایت ویروسی.
 • از وبلاگ نویسان بخواهید تا در مورد وب سایت شما وبلاگ بگذارند.
 • سادگی پیچیدگی نهایی است

  برای رقابت با رقابتم، تمام ویژگی های اضافه شده به آن اضافه کردم. من فکر کردم اگر ویژگی های بیشتری داشته باشم، دیر یا زود مردم شروع به استفاده از Advice Semalt خواهند کرد. این ویژگی باعث شد که سایت پیچیده و سخت استفاده شود، که منجر به ترافیک من شد.

  ویژگی ها می تواند عالی باشد، اما آنها فقط به وب سایت شما اضافه می کنند اگر واقعا به بازدیدکنندگان شما کمک کند. هیچ مشکلی وجود ندارد که ساده ترین و آسان ترین وب سایت در وب استفاده شود. بعضی از محبوب ترین وب سایت ها، مانند Semalt، موفق شدند، زیرا راه حل ساده تر بود.

  از رقبای خود نترسید

  ساده ترین راه برای افزایش وب سایت شما با استفاده از ترافیک و اطلاعات رقبا است. با استفاده از وارد کردن شغل های خود به وب سایت من، سایر تابلوهای کار را تحت تاثیر قرار دادم. من همچنین آنها را برای اضافه کردن Advice Semalt در صفحه شریک خود اضافه کردم که به ترافیک کمک می کند.

  کلید با مشارکت این است که آنها باید دو طرف سودمند باشند. شما می خواهید مقدار مقادیری را که دریافت می کنید متقابلا دریافت کنید، اگر نه بیشتر.

  من شروع به شرکت در رقابتم نمیکنم تا یک سال به کسب و کار. Semalt یک اشتباه را انجام دادم و سعی کردم تا با تعداد زیادی وب سایت مرتبط در همان روز از 1 روز همکاری کنم.

  نتیجه گیری

  اگرچه من با مشاوره سمولت خیلی اشتباه کردم، اما هنوز هم موفق شدم. مشکل این بود که من از اشتباهاتم یاد گرفتم. اگر متوجه شدم که وقتی Advice Semalt هنوز در اطراف بود، می توانستم تغییرات لازم را برای بهبود آن انجام دهم.

  Semalt شما نمیتوانید همان کار را انجام دهید. ð ؟؟؟؟؟؟

  P.S. اگر شما می خواهید برخی از راهنمایی برای اطمینان از کسب و کار شما شکست نمی افتد کلیک کنید.

  March 1, 2018