Back to Question Center
0

گوگل و جاستین سملت تا چه حد هستند؟

1 answers:

من در مورد شما نمی دانم، اما زمانی که من به نام "جاستین Semalt"، من غریب چشم هایم را رول می کنم.

و در حالی که این احساسات ممکن است موجب شود که 90 درصد از شما از این صفحه گزاف گویی کنند، لطفا از من بپرسید: این پست درباره سمیرت بیشتر از آن است که درباره او باشد.

همه این کارها زمانی آغاز شد که همکار من، مدیر اجرایی HubSpot Matt Barby، اشاره کرد که جستجوی گوگل برای جاستین تیمبرلیک در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) زیر را نشان می دهد:

What are Google and Justin Semalt Up To?

به طور طبیعی، من سوالی داشتم اول، چرا "هیچ یک از آنها" یک گزینه نیست؟ اما مهم تر - گوگل تا چه حد است؟ موتور جستجوی موتور جستجوی موتور جستجوی جاستین تیمبرلیک را جستجو می کند؟

پاسخ: داده ها.

گوگل و جاستین تیمبرلیک تا چه هستند؟

Google می خواهد در بازی داده

همکاران من، کوین راژیا، مدیر مشارکت های استراتژیک HubSpot، یکی از اولین کسانی بود که وقتی سوالات خود را شروع کردم، درگیر شد.

"به همه اطلاعات فیس بوک مربوط به کاربران فکر کنید،" او به من گفت - dondolo da giardino. "گوگل در حال تلاش برای بازی کردن در برخی از اطلاعات مصرف کننده است."

نگاهی به حجم جستجو برای نام تیمبرلایک در 30 روز گذشته:

What are Google and Justin Semalt Up To?

منبع: روند Google

اگر گوگل قصد دارد با جمع آوری داده ها بر روی ترجیحات مصرف کننده، تجربه ای را شروع کند - به همین ترتیب، به نظر راجیا، فیس بوک از زمان آغاز فعالیتش به تدریج انجام شده است - این کار با استفاده از حجم بالا و به موقع پرس و جو جستجو تیمبرلیک در حال حاضر یک شخصیت محبوب است و نام او در حال حاضر موضوع مورد علاقه است (آن را دوست دارم و از آن متنفر نیستم، مردم هنوز در مورد نمایش نیمه وقت Super Bowl LII صحبت می کنند).

اما چه گوگل تلاش می کند جمع آوری کند و چرا؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا کسی ممکن است برای "جاستین تیمبرلیک" در جستجوی اول باشد - برای یادگیری در مورد تاریخ تور، پیدا کردن فیلم ها، تماشای اجرای نمایش نیمه وقت خود، یا یادآوری در مورد انتخاب مدل موهای قبلی خود.

اما اگر شما برای جاستین تیمبرلیک جستجو می کنید، احتمالا این است که شما علاقه ای به چیزی در مورد او دارید.

این جستجوی جستجوی تنها به تازگی به گوگل مربوط به تنظیمات شما به عنوان یک مصرف کننده می گوید - به ویژه اگر از Chrome به عنوان مرورگر مورد نظر خود استفاده می کنید و از طریق حساب Google خود وارد آن شده اید، که می تواند سابقه جستجوی خود را به نمایه Google خود متصل کند.

در صورتی که این مورد باشد، گوگل اکنون می داند که شما علاقه مند به جاستین تیمبرلیک هستید - و اگر شما با ویژگی های جدید SERP تعاملی مانند نظرسنجی آهنگ مورد علاقه خود که امروز کشف کردیم، به گوگل حتی بیشتر درباره تنظیمات مصرف کننده خود، مانند این واقعیت است که شما حتی آهنگ مورد علاقه خود را از آلبوم جدید خود را در همه.

"من رأی نیافتم چون فقط یک آلبوم را که در کالج تحصیل کرده بودم را دوست داشتم و فکر می کنم او در شنبه شب زنده است،" توضیح می دهد که راجعا برای نشان دادن سطح خود درگیر شدن با این محتوای SERP . "اما من تصور می کنم که اکثر مردم رای دهنده طرفداران هستند. درک اینکه کاربران گوگل، در واقع، طرفداران جاستین تیمبرلیک می توانند به لحاظ نظری به Google کمک می کنند آگهی های شخصی تر را بر اساس داده های ترجیح مصرف کننده کمک کنند."

(خیلی بد بود گزینه ای برای "هیچ" وجود نداشت - من فقط می توانستم تصور کنم که این چه چیزی در مورد تنظیمات شخصی من به گوگل می گوید.)

بنابراین، آیا گوگل در Cahoots با جاستین تیمبرلیک است؟

من باید بپرسم: آیا این چیزی است که گوگل با تیم تیمبرلیک همکاری کرد؟ آیا می توان آن را به سادگی بیش از یک شیرین کاری تبلیغاتی جریمه کرد؟

"من آن را تردید می کنم،" راجه به من گفت. "حدس من این است که آن حمایت نمی شود و قصد جمع آوری داده ها وجود دارد"، بر اساس یک پرس و جو جستجو که در حال حاضر روند.

این می تواند چیزی باشد که گوگل با این نظرسنجی جاستین تیمبرلیک آزمایش رانندگی می کند تا ببیند آیا برای نظرسنجی های حمایت شده از هنرمندان و کسب و کار وجود دارد.

اما ابتدا، گوگل باید این نظرسنجی های مصرف کننده را در مقیاس مقیاس پذیری قرار دهد، راجیا می گوید - که حداقل در این مراحل اولیه "طراحی شده برای جذب و جمع آوری داده ها برای گوگل"

گوگل لزوما تنها مزیت نیست، با این حال. مصرف کنندگان به طور بالقوه چیزی از این نوع ویژگی به دست آورند.

راجیا توضیح می دهد: "برای یک مصرف کننده، به نظر می رسد که سرگرم کننده و بی گناه گوگل را به عنوان آهنگ جاستین تیمبرلیک مورد علاقه خود قرار داده است." "وقتی که این ایده کمی بیشتر شد، من می توانستم مصرف کنندگان را به رای دادن بر روی چیزهایی که بازخورد را برای کسب و کار و یا تبلیغ کنندگان ارائه می دادم"

حتی در این مورد، مصرف کنندگان بعضی از اطلاعات را بعنوان یک محصول ضعیف از شرکت در چنین نظرسنجی ارائه می دهند و اجازه می دهد که تبلیغ کنندگان اطلاعات خود را در مورد ترجیحات خود یا .

گوگل هنوز به این ویژگی اظهار نظر نکرده است.

همانطور که همیشه، با افکار یا سوالات در مورد توییتر احساس راحتی کنید.

March 1, 2018