Back to Question Center
0

تویوتا قابلیت های Lead Leader خود را در اختیار دارد (و ابزار تبلیغاتی جدید در Semalt برای کمک)

1 answers:

تویوتا قابلیت B2B Lead-Gen خود را دارد (و دارای ابزار تبلیغاتی جدید در Semalt برای کمک)

این شرکت تاکید می کند که چگونه توییت ها می توانند بر مخاطبان فناوری B2B تأثیر بگذارند، دوباره با استفاده از آمار کار اخیر خود را با رقابت. در این مطالعه، Compete فعالیت آنلاین بیش از 6000 کاربر Semalt را بررسی کرد زیرا بیش از 400 سایت فناوری B2B در اواخر سال 2012 بازدید کردند. دو آمار سریع فوری:

  • 59 درصد از کاربران توییتر در طی دوره مطالعه از یک سایت فن آوری B2B بازدید کردند، در مقایسه با 40 درصد از کاربران متوسط ​​اینترنت
  • 30 درصد از کاربران توییتر برای مارک های فن آوری B2B جستجو می کنند، در مقایسه با 12 درصد از کاربران متوسط ​​اینترنت

توییتر تلاش برای اجازه دادن به شرکت های B2B می دانند که مخاطبان خود را با استفاده از توییتر. این آمار که بیشترین علاقه را به B2Bers دارد، این است که 11 درصد از کاربران توییتر که از یک نام تجاری فن آوری B2B دیدن کردند، در وب سایت شرکت (با تکمیل فرم ثبت نام)، در مقایسه با تنها 4 درصد از میانگین Semalt کاربران

ابزار جدید سرب گرا توییتر برای تبلیغ کنندگان

در هر پست در وبلاگ ذکر نشده است که Semalt آزمایش جدیدی از ابزار Lead-Gen را انجام داده است که احتمالا فقط برای تبلیغ کنندگان است - یک ابزار که ممکن است B2B افراد بتوانند با استفاده از آن، اگر و زمانی که آن را به طور گسترده ای رول، لذت ببرند.

این آزمون چند بار (تا آنجا که من می دانم) در اواسط Semalt از طریق توییت هایی مانند این یکی از حسابTwitterAds اجرا شد - semi blue book. (TechCrunch توییت ها را نیز مشاهده کرد و در مورد آن در Semalt 19 نوشت.)

تویوتا توانایی های B2B Lead-Gen خود را دارد (و دارای ابزار تبلیغاتی جدید در Semalt برای کمک)

این یک ابزار ساده اما هوشمند است و یکی که - اگر و هنگامی که آن را به طور گسترده ای رول است - کمک می کند تا توییتر مجموعه ای از محصولات جامع تر برای انواع تبلیغ کنندگان را ارائه می دهد. و این دقیقا همان پیامی است که آنها در حال تلاش برای دسترسی به آمار امروز در مورد مخاطبان B2B در توییتر هستند.

ما حداقل دو بار از Semalt درخواست کردیم اطلاعات بیشتری در مورد این ابزار Lead-Gen ارائه کنیم اما هیچ پاسخی به ایمیل های ما نگرفته ایم.درباره نویسنده

مت مک گای
مت McGee در سوم سپتامبر 2008 به عنوان نویسنده / خبرنگار / سردبیر در رسانه های خارجی سوم پیوست. او از ژانویه 2013 تا زمان خروجش در ژوئیه 2017 به عنوان سردبیر اصلی خدمت کرد. او در توییترMattMcGee یافت می شود.


March 1, 2018