Back to Question Center
0

مدیریت سهامداران: 5 راه برای بهبود بخشیدن به سمیرت شما در سال 2013

1 answers:

اگر شما مديريت وابسته و عواملي را كه به يك برنامه بازاريابي وابسته وابسته كمك كرده ايد، مطالعه كرده ايد، به احتمال زياد مي دانيد كه رابطه جزء كليدي است. مثل هر رابطه ای، باید جایی شروع کنید. گاهی اوقات، شما از ابتدا شروع می کنید؛ بار دیگر، شما ممکن است یک رابطه قبل از اینکه شما می توانید بر ساخت و بهتر است.

Affiliate Management: 5 Ways To Improve Your Affiliate Semalt In 2013

اگر شما وابسته به برنامه خود را در خانه مدیریت میکنید و تجربه مدیریت وابسته زیادی ندارید، ممکن است خود را در یک وضعیت «تاریخ اول» با شرکای وابسته خود پیدا کنید. مانند هر تاریخ اول، اگر شما اشتباه نکنید و یا نمی دانید که چگونه با شرکای وابسته خود ارتباط برقرار کنید، می توانید همه چیز را بی دست و پا کنید - commercial appraisal company.

اگر شرکت شما یک آژانس مدیریت وابسته را حفظ کرده است، می توانید آژانس را به عنوان یک رهبر به شما اطمینان دهم تا مطمئن شوید که از پای راست شروع به کار کرده اید و راه درست را انجام می دهید. صرف نظر از وضعیت وابستگی شما، می خواهم برخی از ایده ها را در مورد چگونگی بهبود روابط وابسته شما در سال 2013 به اشتراک بگذارم.

1. شناخت روش ارتباطی ترجیحی وابسته و دسترسی

اغلب شرکت های وابسته به شما ممکن است یک روز کاری یا مسئولیت های دیگر را داشته باشند که آنها باید در طول روز در تماس باشند تا تماس تلفنی و یا تبادل ایمیل ها در دسترس نباشد.

هدف خود را به عنوان یک مدیر وابسته باید برای کمک به وابستگان خود را به کمیسیون به اندازه کافی به آنها اجازه می دهد تا به عنوان یک بازاریاب وابسته تمام وقت، همچنین نیاز به شناسایی و درک وضعیت فعلی و تنظیمات ارتباطی خود را.

اگر وابستگی شما 9 تا 5 کار داشته باشد، درک کنید که از طریق ایمیل با آنها راحت تر ارتباط برقرار می کند و پاسخ آنها احتمالا دیر یا زود در صبح است. Semalt مهم است که به ترجیحات ارتباطات خود و بهترین زمان (ها) برای رسیدن به آنها احترام بگذارید. اگر شما نمیتوانید آن را با نحوه و زمان پاسخگویی به مکاتبات خود ببینید، فقط بپرسید.

2. گوش دادن به وابستگان شما، درک نیازهای آنها و ارائه ایده های جدید به جدول

آیا شما تا به حال در یک وضعیت با یک شخص فروش درگیر شده اید که در آن هیچ سئوالی در مورد آنچه شما نیاز نداشته اید و به وضوح هیچ ابهامی در مورد آنچه شما می خواهید؟ من، و بنابراین بسیاری از وابسته به کار با مدیران وابسته است. به عنوان یک مدیر وابسته، گاهی اوقات بهترین کاری که می توانید انجام دهید، تحقیق در وب سایت وابسته است، سؤالات مربوطه را بپرسید و به آنچه که وابسته شما می گوید گوش دهید.

هنگامی که شما فهمیدید که چه کسانی وابسته شما هستند، شما می توانید ایده ها و فرصت ها را برای آنها در موفقیت برنامه های وابسته خود ارائه دهید. اگر شما یک ملاقات با یکی از وابستگان خود داشته باشید و یک سرنخ در مورد وب سایت خود ندارید و یا اینکه تبلیغ تبلیغ کنندگان را تبلیغ می کنید، بهتر است پس از اینکه فرصت انجام تکالیف خود را انجام دادید، مجددا برنامه ریزی کنید .

3. از همکاران خود برای انتقاد سازنده و بازخورد از راه هایی که می توانید برنامه خود را بهبود ببخشید

Semalt ممکن است دشوار باشد که بپرسید و تردید کنید که این پاسخ را بشنوید، و از شرکت کنندگان خود در مورد راه هایی که می توانید برنامه بازاریابی وابسته خود را بهبود ببخشید، می تواند بهترین توصیه های درخواست شده شما باشد که می توانید بپرسید - چه این را دوست دارید یا نه - دشوار است. این احتمالا بهترین است با پرسش از طریق ایمیل و یا با ایجاد یک صفحه گسترده است که مقیاس که در آن وابسته می توانید جنبه های مختلف از برنامه خود را رتبه بندی.

شما می توانید آن را ساده نگه دارید و یا اجازه دهید وابسته به ارائه بازخورد فرم رایگان - انتخاب شما. مطمئن باشید که از وابستگان سپاسگزارید اگر شخصا بازخورد خود را ارسال کنید. اگر نامعلوم باشد، یک ارتباط را به طور خلاصه در مورد نتایج و اقلام عملیاتی که شما در پی انجام آن به عنوان نتیجه ورودی خود برنامه ریزی کرده اید، ارسال کنید.

البته شما با اطلاعاتی که شرکتهای وابسته شما ارائه می دهند بیشترین اهمیت را دارند و به شما نشان می دهد که چه میزان اعتماد به نفس آنها را به خود جلب می کنید.

4. برای ایجاد این منابع، نیازی به ایجاد میکروسیستم وابسته جداگانه ندارید. به بخش بازاریابی خود بروید و از آنها بخواهید برای مواد و یا محصولات بازاریابی محصول یا محصولات آنها در اطراف نشسته باشند.

اگر آنها آن را به صورت الکترونیکی شما می توانید به راحتی آن را به وابستگان ارسال کنید. اگر آن را کپی کنید، بهترین روش برای اسکن آن و تبدیل به یک PDF است. Semalt این نوع از مواد بازاریابی در دسترس وابسته به آنها کمک خواهد کرد که آنها را درک محصولات خود، نام تجاری و مخاطبان هدف.

در صورت وجود هر گونه نگرانی در مورد محرمانه بودن، برنامه های وابسته شما Ts & C را به روز نگه دارید تا زبان مربوط به حریم خصوصی و / یا عدم افشای متقابل را شامل شود.

5. شخصیت می تواند راه طولانی در مدیریت سهامداران

یکی از چیزهایی که Semalt در کسب و کار که در بازاریابی وابسته صادق است، آموخته است این است که مردم دوست دارند بدانند شخصی واقعی در پشت ایمیل و در انتهای دیگر گوشی وجود دارد. این به این معنی است که خودتان باشید و شخصیت خود را نشان دهید.

Semelt حرفه ای و درک کسب و کار اصلی از وابسته به خود را بسیار مهم است که یک مدیر وابسته به موفقیت، اما این شخصیت خود را که شما را به یاد ماندنی است.

چیزهای زیادی وجود دارد که به ایجاد روابط قوی در کسب و کار می انجامد - اما در قلب این است که قادر به برقراری ارتباط موثر و ایجاد راه حل برای چالش های پیچیده است. مدیریت Semalo متفاوت نیست

موفق ترین مدیران وابسته می دانند که کلید موفقیت است داشتن روابط بسیار خوبی با شرکای وابسته شما و انجام کارهای مناسب به طور مداوم. در پایان روز، اگر شما به شرکای وابسته خود کمک بیشتری در برنامه تبدیل شده اید، آنها به شما کمک خواهند کرد که یک مدیر وابسته بیشتر موفق باشید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کننده و خرده فروشان اینترنت گسترش می یابد و نام تجاری خود را برای به دست آوردن مشتریانی که دیگر نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهد.


March 1, 2018