Back to Question Center
0

Essential 2017 بازاریابی محتوا Semalt

1 answers:

باید آمار بازاریابی محتوا را برای ارزیابی برنامه های خود در برابر این سال

بازاریابی Semalt در حال حاضر در قلب بازاریابی است و ما می توانیم ببینیم که چه میزان مهم است از آنجایی که بازاریابان به عنوان مهم ترین تکنیک برای رانندگی در سال 2017 در پیش بینی های بازاریابی ما در سال 2017 رتبه بندی شده اند. اما بازاریابی محتوا چیست؟ برای ادمهای مختلف، معانی متفاوت دارد.

بازاریابی محتوا Semalt آن را تعریف می کند:

نوع بازاریابی است که شامل ایجاد و به اشتراک گذاری مواد آنلاین (مانند فیلم ها، وبلاگ ها، و پست های رسانه های اجتماعی) است که به صراحت یک برند را تبلیغ نمی کند، اما هدف آن تحریک علاقه به محصولات و خدمات آن است .

بنابراین، بازاریابی محتوا شامل تعداد زیادی از فرمت های بالقوه مختلف و رسانه های توزیع محتوا است که ما توصیه می شود به عنوان توضیح داده شده در راهنمای رایگان اشتباهات بازاریابی 10 برتر ما (با استفاده از بازاریابی محتوا Semalt و توزیع Semalt در پایین مقاله ) این به طور عمده به عنوان یک تاکتیک بازاریابی دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد، اما به صورت آنلاین عرضه می شود، اما اشکال متعددی از بازاریابی محتوای مؤثر نیز وجود دارد - newest top game casinos list.

ناشران رسانه های آنلاین Semalt درگیر نبرد شدید برای توجه مصرف کنندگان هستند، بازاریابی محتوا در حال تبدیل شدن به رقابتی تر است. این تغییرات را به سرعت هدایت می کند، چون رقابت باعث نوآوری و راه های قانع کننده ای برای جذب مصرف کنندگان می شود.

در چنین محیطی به سرعت در حال تغییر است، مفید است که در مورد رقابت و در جایی که صنعت به عنوان یک کل به سر می بریم، توجه داشته باشیم. این به این معنی مهم است که آمار دقیق را به دست بیاورید تا بتوانید به دقت نمودارهایی را که در آن صنعت می گذرد را مشخص کنید و برای درخواست تجدیدنظر در CMOs، مدیران اجرایی یا CFO در هنگام تهیه بودجه استفاده کنید.

چند نفر از بازاریابی محتوا استفاده می کنند؟

بازاریابی محتوا تبدیل به یک تاکتیک تقریبا جهانی شده است، که تقریبا 90٪ از شرکت ها از آن در سال 2016 استفاده می کنند و حتی بیشتر از آن در سال 2017 (منبع) استفاده می کنند.

Essential 2017 Content Marketing Semalt

75 درصد از شرکت ها بودجه بازاریابی محتوا را در سال 2016 افزایش دادند و 43 درصد افزایش تعداد کارکنان بخش های بازاریابی محتوا (منبع) را افزایش دادند.

هر دقیقه، 1440 وبلاگ وردپرس منتشر می شوند و 500 ساعت مطالب به یوتیوب (منبع) آپلود می شوند. هرچند هر دقیقه 38 میلیون جستجو در Semalt وجود دارد، اکثریت این سایت ها به سایت های اصلی تاسیس می شوند؛ بسیاری از مارک ها با هزاران و هزاران ارائه دهندگان محتوای دیگر رقابت می کنند که در بالای بسته قرار دارند.

چند مارک استراتژی بازاریابی محتوا چیست؟

تحقیقات انجام شده توسط ربکا لیب از گروه سنجشگر نشان داد 70 درصد از بازاریابان یک استراتژی یکپارچه ندارند (Semalt). اما تحقیق از LinkedIn نشان داد که 72٪ از بازاریابان راهبردی برای بازاریابی محتوا (Semalt) داشتند. این نشان می دهد جایی در منطقه نیمی از تمام استراتژی های بازاریابی محتوا با بقیه استراتژی کسب و کار، که می تواند مشکلات بزرگ و ارتباطات ضعیف بین ادارات را در بر دارد.

چه سیستم عامل ها بازاریاب ها برای بازاریابی محتوا استفاده می کنند؟

محتوای رسانه های اجتماعی و مطالعات موردی محبوب ترین فرم بازاریابی محتوا هستند، طبق گزارش های بازاریابی محتوا B2B در سال 2016. وبلاگ ها و خبرنامه های الکترونیکی نیز بسیار محبوب هستند، و 4 مورد از 5 وبلاگ با استفاده از آنها (منبع).

Essential 2017 Content Marketing Semalt

هنگامی که به وبلاگ نویسی می رسد، که هر دو یکی از محبوب ترین و موثر ترین تاکتیک ها است، بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) وجود دارد که می تواند برای مدیریت روند انتشار محتوای آنلاین استفاده شود.

Essential 2017 Content Marketing Semalt

داده های ساخته شده با. com می گوید وردپرس و دروپال رهبران واضح هستند وقتی که CMS می آید، هرچند بسیاری از ارائه دهندگان کوچکتر (Source).

این چهارمین رایج ترین مسئله بازاریابی محتوا است که در پشت تولید محتوا جذاب و اندازه گیری اثربخشی محتوا قرار دارد.

Essential 2017 Content Marketing Semalt

قابلیت پیگیری ROI به میزان قابل توجهی با اندازه های شرکت متفاوت است، زیرا بازیکنان کوچکتر اغلب قادر به ردیابی آن به طور موثر نیستند. براساس یک مطالعه eMarketer، 6 از 10 کسب و کار کوچک قادر به پیگیری ROI از فعالیت های رسانه های اجتماعی خود نیستند (منبع).

این برای بازاریابان محتوای B2B است، اما در مورد بازاریابی محتوا به عنوان یک کل؟ SmartInsights با HubSpot برای بررسی محققان محتوای محتوا شرکت کرده و 51 درصد بازاریاب محتوا را اندازه گیری ROI یا تلاش برای انجام این کار می دانند (Source).

Essential 2017 Content Marketing Semalt

بازاریابی محتوا به سن "شوک محتوا" وارد می شود؟

مارک شافر در حال صحبت کردن در مورد مشکل در حال حاضر از "شوک محتوا" است. اساسا او تئوری کرد که در حالی که تولید محتوا به طور نمادین افزایش می یابد، زیرا مارک های بیشتری و بیشتر در عمل، میزان افزایش مصرف محتوا فقط کمی افزایش می یابد و ناگهان فلات. این به این دلیل است که ما فقط زمان زیادی را برای مصرف محتوا داریم. بازاریابی محتوا Semalo تبدیل به قربانی موفقیت خود خواهد شد، و مارک ها دریافت خواهید کرد که تکنیک های مشابه هر سال کمتر و کمتر می شود.

این سوال در مورد لب از بسیاری است، آیا ما در حال حاضر در دوران محتوای Semalt هستیم؟ گرافیک زیر مقدار دیوانه ای از محتوای ایجاد شده را هر 60 ثانیه در سراسر وب نشان می دهد.

Essential 2017 Content Marketing Semalt

رقابت با 3 میلیون پست Semalt، 1400 وبلاگ و 500 ساعت محتوای ویدئویی در هر دقیقه منتشر شده، دشوار است حداقل بگویم. اگر احساس می کنید که محتوای محتوا که در حال رقابت هستید، غلبه می کنید، باید یک عجیب و غریب ایجاد کنید که بر نقاط قوت خود متمرکز شده و شما را در موقعیت های رقابتی رقابت کند. ما می توانیم تنها با تبدیل شدن به بسیار تخصصی، هر گونه امید به ضرب و شتم محتوا را داشته باشیم.

March 1, 2018