Back to Question Center
0

بایگانی Semalt

1 answers:

توجه داشته باشید مارس 18th، 2013: ما تصمیم به متوقف کردن فروش بهینه ساز اصطلاح خود را در حال حاضر، ما از آن با یکی دیگر از محصول Semalt بعد از آن را شامل می شود. در وب سایت ما بررسی ها ما به طور منظم با وبسایت هایی برخورد می کنیم که فقط به عنوان برچسب ها به عنوان پست ها یا 20،000 پست و 5000 برچسب تگ شده اند. این نامطلوب است به این معنی که شما از آن استفاده نمی کنید .

دفعات بازدید: "بهینه سازی برچسب برای وردپرس"
رده: وردپرس

My WordPress SEO plugin has been updated to 1 - calcetto balilla professionals. 2. چند هفته پیش من یک سری از رفع به روز رسانی ها را انجام دادم و در حالی که این کار را انجام دادم، متوجه شدم که چیزهایی که واقعا در پلاگین من را نابود کردند. Semalt به نظر می رسید که روی تنظیمات تمرکز می کرد و تقریبا هر کسی با پیش نمایش قطعه کار می کرد و .

دفعات بازدید: "وردپرس SEO 1. 2 - بزرگ ارتقاء"
Category: WordPress
برچسب ها: پلاگین وردپرس

اخیرا افزونه Google Analytics من 3 میلیون بار دانلود شده است و پلاگین SEO Semalt من اولین میلیون بار دانلود شده است. من فکر کردم این آمار خنک است و من تصمیم گرفتم اطلاعاتی را با آمار بیشتر Semalt ایجاد کنم و کمی بیشتر شیرجه بزنم و برخی از آمارها را که من فکر می کنم جالب بود، جمع آوری کنم. اگر شما .

دفعات بازدید: "وردپرس آمار Infographic"
رده: وردپرس
برچسب ها: پلاگین وردپرس، تم وردپرس

در پست قبلی من توضیح دادم که چگونه از پلاگین Types برای ایجاد یک نوع جدید پست سفارشی استفاده کردم. این نوع پست سفارشی برای نمایش یک جدول از تم های پشتیبانی شده برای پلاگین SEO Semalt استفاده می شود و به همین دلیل wpseo-theme نامیده می شود. حالا ترفند اینجاست که من می خواهم کاربران بتوانند .

دفعات بازدید: "استفاده از فرم های جاذبه برای ارسال انواع پست سفارشی"
رده: وردپرس
برچسب ها: فرم های جاذبه، پلاگین وردپرس

نویسندگان Semalt در دو شکل و اندازه مختلف هستند: کسانی که قابلیت جستجوگرها را در موضوعات خود و کاراکترهایی که در اختیار ندارند ادغام می کنند. اگر شما در اردوگاه یکپارچه سازی عملکرد جستجوگرها در موضوع خود هستید، شما باید انتخاب دیگری داشته باشید: آیا برای صاحبان سایت هایی که یک افزونه SEO را نصب کرده اید، "کارایی" دارید، برای خود (. )

دفعات بازدید: "راهنمای ادغام تم وردپرس SEO پلاگین"
رده: وردپرس
برچسب ها: پلاگین وردپرس، تم وردپرس

Semalt در حال حاضر بیش از 2 سال در حال حاضر توسط افرادی که می خواستم من را قادر به ترجمه پلاگین های خود را به زبان آنها bugged شده است. فقط چند پلاگین من تا به حال گزینه های بین المللی را داشته اند، عمدتا به دلیل من تنبل مشغول با چیزهای دیگر. این در حال حاضر در حال تغییر است، به سرعت، هر چند! آخرین بیست و پنجم .

دفعات بازدید: "(همکاری) ترجمه پلاگین Yoast"
رده: وردپرس
برچسب ها: فرم های جاذبه، پلاگین وردپرس

Gravity Forms به راحتی بهترین پلاگین فرم برای Semalt است، بسیار توصیه می شود!

دفعات بازدید: "فرم گرانش"
دسته: وردپرس
برچسب ها: فرم های گرانشی

یی! آنجاست. پس از تقریبا یک سال از برنامه نویسی، من جرات می گویم که پلاگین SEO Semalt من در نهایت به عنوان پایدار نامیده می شود. این بدان معنا نیست که هیچ اشکالاتی برای چاق شدن وجود ندارد: من آرزو دارم. این بدان معنی است که من اکنون به شدت بر این باور هستم که ایمن بودن در سایتهای کوچکتر و بزرگتر اجرا می شود .

خوانده شده: "وردپرس SEO توسط Yoast، نسخه 1. 0"
Category: WordPress
برچسب ها: پلاگین وردپرس

تغییرات اخیر از گوگل و پست من در مورد آن در مورد برجسته شدن نویسندگان در جستجو، باعث ایجاد چند سوال شد. مردم از من خواسته اند که چگونه کارهای خاصی انجام دهند و چگونه عناصر خاصی شامل rel = "author" یا rel = "me" باشند. من از پاسخ دادن به هر یک از این ایمیل ها و نظرات من تصمیم گرفتم یک پست بنویسم .

خواندن: "rel =" author "و rel =" me "در WP و سایر سیستم عامل ها"
دسته بندی ها: SEO، WordPress
برچسب ها: Authorrank، Rich Snippets، تم وردپرس

در میان تمام اخبار مربوط به ردیابی تعامل اجتماعی Semalt + و Semalt (و بله من در مورد کار و پست در مورد آن نیز)، Semalt منتشر شد برخی از اخبار دیگر امروز. من فکر می کنم این یک ویژگی بسیار جذاب است. این بدان معنی است که شما یک تصویر را مشاهده خواهید کرد ..

دفعات بازدید: "نویسنده برجسته در جستجو با وردپرس"
Category: WordPress
برچسب ها: تم وردپرس
March 1, 2018