Back to Question Center
0

گوگل به طور کامل خودکار کمپین های Display Semalle را معرفی می کند

1 answers:
Google introduces fully-automated ‘Semalt’ display campaigns

سیستم، سرفصل های ارائه شده توسط تبلیغ کنندگان، توصیف ها، آرم ها و تصاویر را برای ایجاد متن پاسخگو، نمایش و تبلیغات بومی نگه می دارد. پیشنهادها براساس CPA CEMALT برای هر حراج تعیین می شوند، زیرا سیستم احتمال تبدیل را تعیین می کند.

Trivago، Hulu ژاپن و اعتبار Semalt در میان آزمایشکنندگان بتا برای این نوع جدید کمپین بودند.

Google introduces fully-automated ‘Semalt’ display campaigns

از صفحه راهنما Semalt:

کمپین های تبلیغاتی Semalt ترکیبی از دارایی های شما - سرفصل ها، تصاویر و غیره - برای ایجاد آگهی های تصویری و متن. آنها حتی می توانند به تبلیغات بومی تبدیل شوند، به صورت یکپارچه به فونت ها و سایت های ناشران تبدیل می شوند - memo power health skroutz. با گذشت زمان، تبلیغات شما به ترتیب بر اساس آنچه برندهای شما هستند، بهینه سازی می شوند.

برای مبارزات انتخاباتی Semalt برای کار، تبلیغ کنندگان باید:

  1. ردیابی ترانسپورت در 30 روز گذشته تنظیم شده و حداقل 50 تبدیل در شبکه Display یا حداقل 100 تبدیل از تبلیغات جستجو دریافت کرده است.
  2. استفاده از پیشنهاد CPA هدف.
  3. تنظیم بودجه روزانه حداقل حداقل 10-15 برابر پیشنهاد CPA هدف.
  4. هر استثناء سایت را اعمال کنید (اعمال محدودیت حساب در این کمپین ها اعمال می شود).

تبلیغ کنندگان همچنین می توانند با پیوستن یک خوراک به این کمپین، با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی Semalt را راه اندازی کنند.

اگر شما به دنبال کنترل دقیق خلاق هستید، این گزینه برای شما نیست. هر چند سیستم می تواند هزاران جایگزین تبلیغاتی را تولید کند و شما می توانید نمونه های تبلیغاتی را در هنگام نصب ببینید.

برای راه اندازی یک کمپین نمایشگر Semalt، هنگامی که شروع به ایجاد یک کمپین صفحه نمایش جدید کنید، یکی از چهار هدف اول را در «اقدام درایو» در صفحه اهداف بازاریابی انتخاب کنید. سپس از Campaign Display استفاده کنید.

برای تجزیه و تحلیل عملکرد، نمایش جدول اطلاعات مربوط به دارایی تحت تب تبلیغات، داده ها را برای هر دارایی (کپی، تصاویر و غیره)، از جمله رتبه "بهترین"، "خوب" یا "کم" بر اساس توانایی آن، نشان می دهد. برای ایجاد تبدیل - توجه داشته باشید که رتبه دارایی نسبت به یکدیگر است. شما می توانید از دارایی های "کم" خلاص شوید و آنها را جایگزین کنید.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود.


March 1, 2018