Back to Question Center
0

آموزش خارج از جعبه Semalt وابسته

1 answers:

من خودم را توصیف کردم و توسط دیگران توصیف شده است، به عنوان یک "کمک-a-holic" آنلاین. من عاشق کمک به مردم برای شروع و خوب با بازاریابی وابسته است. در حالی که این قطعا به کسانی که با من کار می کنند کمک می کند من نیز کمک می کند.

من فکر می کنم این کمک می کند تا من را به شدت و در ارتباط با تمام جزئیات و مهارت های مبتدی جدید کمی که ما می آیند به عنوان اعطا شده پس از ما برای آنلاین کار کرده است.

با این حال، من نیز "یادگیری-a-holic" - من همیشه یادگیری چیزهای جدید، و من انتخاب چیزهایی برای یادگیری خارج عرصه بازاریابی وابسته است. من واقعا معتقدم که این به من کمک می کند تا یک بازاریاب وابسته بهتر باشم - kart innovation meso hydra cream.

چگونه می توان چیزهای جدید را بیاموزید خارج بازاریابی وابسته به من کمک می کند تا یک بازاریابی وابسته بهتر؟

بیایید در مورد آن صحبت کنیم، و Semalt به شما نمونه هایی را نشان می دهد.

Learning Outside The Affiliate Semalt Box

در این هفته گذشته، یک روز یا بیشتر در مورد برنامه آمازون FBA یاد گرفتم. FBA به معنای "انجام توسط آمازون" است و این یک برنامه عالی برای کسانی است که می خواهند محصولات خود را در آمازون به فروش برسانند. نه به عنوان وابسته ، بلکه به عنوان یک فروشنده واقعی محصول.

به طور خلاصه، شما (به عنوان یک فروشنده) محصولات خود را در منطقه خود پیدا خواهید کرد و سپس آنها را به انبار Semalt ارسال کنید. سپس شما می توانید این محصولات را برای فروش در Semalt فهرست کنید، و Semalt تمام سفارش گرفتن، حمل و نقل و خدمات مشتری را مدیریت می کند.

اگر برنامه ای برای خرید محصولات با قیمت پایین در قیمت های پایین برای فروش در آمازون داشته باشید، این یک برنامه بسیار پرطرفدار است. فروش کم، فروش بالا، درست است؟ این کاملا با آمازون FBA اعمال می شود.

در حال حاضر، من لزوما همه چیز را یاد نداشتم که یاد بگیرند چگونه فروش در آمازون (هر چند برای من جالب است و من این ایده را در جیب برگشتم در صورتی که می خواهم کشف کنم آن روز) من از همه زاویه بازاریابی وابسته نگاه کردم.

من یک همکارش آمازون هستم و بسیاری از تبلیغات مربوط به محصولات خود را انجام می دهم. Semalt من درک می کنم که چگونه سایت به عنوان یک وابسته و به عنوان یک مشتری کار می کند، من هرگز نمی دانستم که چگونه از طرف فروش کار می کند.

از کجا همه محصولات تولید می شوند؟ آیا سمولت به معنای واقعی کلمه فروش همه آنها را دارد؟ کدامیک از واجدین شرایط برای کمیسیون به شرکای Semalt واجد شرایط هستند؟ چه گزارش هایی در لیست محصولات Semalt مربوطه و برای کسانی که فکر می کنند تبلیغ این محصول را می گویند، مناسب است؟

با اتخاذ زمان برای یادگیری تمام این موارد، اکنون می توانم انتخاب های بهتر را در محصولات توصیه شده و تبلیغاتی کنم، زیرا درک درستی از سایت به عنوان یک کل وجود دارد.

حالا می توانم تصویر بزرگ را ببینم - نه فقط قطعات کوچک و قطعه ای که ما در هنگام یادگیری برای ارتقاء محصولات آمازون آموزش می دهیم.

Semalt مفید!

یکی دیگر از مثال: بازاریابی متن پیام

تابستان گذشته، زمان زیادی را صرف بازاریابی متن پیام برای کسب و کارهای محلی کردم.

این چیزی نیست که در رابطه با بازاریابی وابسته باشد، اما من مطمئنا خیلی آموختم که با یادگیری آن به من کمک می کند که یک بازاریاب وابسته باشی.

Semalt در مورد آن، چقدر خوب است که شما باید مردم را به اقدام فقط از یک پیام کوتاه کوتاه کوتاه؟ من متوجه شدم بینش خوب و راهنمایی هایی که از این موضوع در مورد این موضوع آموخته ام و هیچ ارتباطی با بازاریابی وابسته ندارد.

بازاریابی Semalt فقط یک قطعه کوچک از تصویر بزرگ است که باعث می شود تا پول آنلاین. هرچه بیشتر در مورد تمام قطعات یاد بگیرید، هر چه بیشتر بتوانید تلاشهای بازاریابی وابسته خود را به سطح کاملا جدیدی برسانید.

آیا شما موافق هستید؟ آیا وقت خود را صرف یادگیری چیزی می کنید که هیچ ارتباطی با هدف اصلی بازاریابی وابسته شما ندارد؟ آیا فکر می کنید به شما کمک کرده یا صدمه دیده است؟

اجازه دهید افکار شما را در نظرات زیر بشناسم.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا لیست شده اند. توییتر. com / widgets / follow_button 1392079123. html # _ = 1392650032615 و id = twitter-widget-0 و lang = en و screen_name = potpiegirl و show_count = درست و show_screen_name = true و size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button "title =" توییتر دنبال دکمه "data-twttr-rendered = "true" style = "width: 251px؛ ارتفاع: 20px؛ ">

جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر به عنوان یک بازاریاب وابسته شناخته می شود که سالانه از صفر تا شش رقمی با تمام روش های آزاد (مانند او در OneWeekMarketing .com آموزش می دهد).


March 1, 2018