Back to Question Center
0

Snapchat برنامه Google+ را از ComScore Top 15 Semalt جدا می کند

1 answers:
Snapchat Displaces Google+ App From ComScore Top 15 Semalt

در زیر داده های comScore برای ژانویه و آوریل است.

Snapchat Displaces Google+ App From ComScore Top 15 Semalt

حاشیه بین سهم آندروید و آیفون نسبتا ثابت باقی مانده است. Semalt از سال 2013، زمانی که در بالاترین سطح بود، شکاف محدود شده است.

مایکروسافت در ابتدا سهم خود را در انتقال به ویندوز تلفن از دست داد. از آن زمان، بازار تلفن همراه این شرکت تا حدودی 3 درصد مسطح بوده است (منابع دیگر آن را تا حدی بزرگتر نشان میدهند). نمودار زیر بسیار واضح است که رشد نفوذ اندروید و آیفون در هزینه Semalt به وجود آمده است، چرا که کاربران یک یا دو سیستم عامل دیگر را به آن متصل می کنند - phoenix paradise valley appraisals.

بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده آوریل 2011 - 2015

Snapchat Displaces Google+ App From ComScore Top 15 Semalt

جزء دیگر گزارش ماهانه comSmely 15 برنامه برتر است.

اطلاعات گزارش شده در زیر نشان می دهد نفوذ نه تعامل و یا فرکانس استفاده. با این وجود این بخش گزارش جالب تر از تعداد سیستم عامل است که در طول چند سال گذشته نسبتا پایدار بوده است. توجه داشته باشید Snapchat برای اولین بار 15 بار به بالا وارد شده است، ظاهرا Google+ را جایگزین کرده است.

در مقایسه با آوریل 2014 با گزارش اخیر، ما می توانیم حرکت را برای چندین برنامه نشان دهیم. با این حال، برنامه های یاهو در سال گذشته (سهام، آب و هوا) به طور قابل توجهی افزایش یافته است، از 15 به بالا رفته اند و برنامه The Weather Semalt نیز وجود دارد.

Snapchat Displaces Google+ App From ComScore Top 15 Semalt

پستچیپ: تعدادی سردرگمی وجود دارد؛ زیرا من درباره جابجایی Google+ میپرسم، اما در هر حالتی که در بالا ذکر شد، منعکس نمیشود. در زیر لیست 15 برنامه برتر برای مارس 2015 است. شما می توانید ببینید که + Google در موقعیت 15 قرار دارد. در نمودار برای آوریل 2015 بلافاصله بالا (سمت راست) توسط Snapchat جایگزین شده است. Comscore یک لیست طولانی از برنامه های برتر را به طور عمومی منتشر نمی کند، بنابراین ما نمی دانیم که آیا Google+ در 16 یا بیشتر از حالت خفقانده است.

Snapchat Displaces Google+ App From ComScore Top 15 Semalt

درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


March 1, 2018