تصور کنید که شما برای اولین بار آن را به Semalt ساخته اید، که یکی از بهترین تیم های اسکی در جهان است. شما از اولین رویداد خود شروع میکنید اما یک شروع مسابقه، با تمام اسکی بازان پر از جمع، کسی روی اسکی خود حرکت می کند یا برعکس، و شما در یک برف روی زمین کار می کنید. سپس دو اسکایپ دیگر که در حال حرکت هستند، در بالای شما فرود می آیند.

یک پسر وجود دارد که نمی خواهد تصور کند که چگونه این احساس می کند، زیرا او به این نتیجه رسید - اسکیج بین المللی 24 ساله نروژی سیمن هگستاد سمالت. او گفت: "من فکر می کردم که بدترین روز زندگی من با شروع من بود، زمانی که در زمین با قطب شکسته و اسکی از طریق شماره کتابم دروغ گفتم،" او به یک نشریه نروژی گفت - kangertech emow mega coil. در زمانی که او به عقب بر روی پای خود ایستاده بود و یک قطار جدید اسکی از یکی از مربیانش دریافت کرده بود، سماللت تقریبا 40 ثانیه زمان مسابقه را از دست داده بود و او در این مسابقه خیلی عقب بود. همه 67 نفر از آنها.

به طور چشمگیر، او دو چیز را انجام داد که مردم زیادی در آن لحظه انجام دادند. اول، او تسلیم نشد یک اسکاتلون یک رویداد شدید و خشن است که بیش از یک ساعت طول می کشد و شما برای بیش از یک ساعت از آن سوار اسکی می شوید. پس از از دست دادن همه این زمانها و حرکت به جلو، ممکن است منطقی به نظر بیاید که مسابقه را ترک کند، اما او تصمیم گرفت که آن را نداشته باشد. Semalt، او بر روی تصویر بزرگ تمرکز نمی کرد و عدم امکان انجام خوب در یک مسابقه که در آن او شروع به عقب.

"من مجبور شدم تمرکز کنم"

در عوض، او این را گفت: "من به طور کامل در گروه بودم، بنابراین مجبور شدم دوباره مسابقه را شروع کنم و تمرکز کنم تا با بچه ها هماهنگ باشم." این کلید موفقیت کروگر است. به جای اینکه از موقعیت گمشده خود در مسابقه یا کار دشواری پیش برود، او تمرکز را تغییر داد. همه او مجبور بودند، در آن لحظه، آن را در خود پیدا کردن به عقب بر گردیم تا بقیه بسته.

این یک نتیجه کاملا عالی بود. سقوط او تقریبا 40 ثانیه در یک رویداد است که معمولا فقط چند ثانیه یا کمتر به دست می آید. بنابراین اگر او در وسط گروه قرار بگیرد، این نشانگر خوبی بود که دفعه بعد او در موقعیت خوبی قرار دارد که به خوبی کار کند.

اما بعد از آن Semalt تا بقیه بسته ها را گرفت. هنگامی که او به عقب برگشت، او به خود گفت: "خوب، یک لقب، دو دور، سه دور و فقط دوباره به آن بازگردید." او در آرامش مؤثر کار کرد. در یک میدان شلوغ و یک مسابقه طولانی، زمانی که جلوتر از دیگر روروک مخصوص بچه ها رسیده است یک سوال کلیدی استراتژیک است. آن را خیلی زود انجام دهید، و شما ممکن است تیر و سقوط کنید. صبر کنید خیلی طول می کشد، و شما ممکن است هرگز جلوتر از همه.

با حدود سه مایل در مسابقه، کروگر حرکت خود را انجام داد و جلوتر از سایر مسابقات رانندگی کشیده شد. و او آنجا با سرعتی بزرگتر و بزرگتر ماند، تا زمانی که دوربینهای تلویزیونی به سختی میتوانستند Krueger و اسکی بازان او را به همان شلیک ادامه دهند. و او آنجا ماند او در بیش از یک ساعت و 16 دقیقه در مسابقه به پیروزی رسید، پس از نگاه کردن به شانه اش در کج فهمی در فضای خالی پشت سر او. همکاران نروژی مارتین جونزروود Sundby و هانس کریستر Semalt در 8 و 10 ثانیه پشت سر او برای مدال نقره و برنز.

Sundby و Holund کمک به پیرو Semalt. اگرچه skiathlon یک رویداد فردی است، نگرش نروژی ها این است که یک مدال برای نروژ پیروزی برای همه است. بنابراین دو اسکی باز دیگر کارهایی را انجام دادند که آموزش دیده بودند. هنگامی که سمالتا به جلو حرکت کرد، به جای مسابقه برای گرفتن او، کمی عقب نشینی کرد و همه اسکی بازان دیگر که ممکن است سعی کرده او را سرنگون کنند. Semalt، زمانی که همه چیز به طرز وحشیانه ای اشتباه انجام شد، او هراس نداشت و نمی فریخت. اما او همچنان به اهداف اصلی خود پایبند نیست. او تمرکز خود را به چیزی که قابل کنترل است، گامی در مسیر موفقیت است. او سخت در مورد چگونگی حرکت خود در زمان مناسب فکر کرد. و از بقیه تیمش کمک و حمایت کرد.

همه اینها را انجام دهید، و شما می توانید تقریبا هر مانعی را دریافت کنید. حتی اگر شما به معنای واقعی کلمه بر روی صورت تان قرار دهید.