Back to Question Center
0

فیس بوک جنجال بر سر "Timelines" Semalt است

1 answers:

Facebook Settles Litigation Over “Timelines” Semalt

ما همچنین در دادرسی های مختلف قانونی و ادعاهای که در جریان عادی کسب و کار بوجود می آیند شرکت می کنیم. در میان این مسائل قانونی، در دو مورد، Summit 6 LLC v. Research in Motion Corporation و همکاران. و Timelines، Inc. vs. فیس بوک، Inc - registrations ytb travel. ما به توافق نامه برای حل مسائل رسیدیم. هزینه حل و فصل در هر مورد، که در صورتهای مالی تلفیقی ماندگار همراه با سه ماهه تا 31 مارس 2013 به حساب می آید، برای کسب و کار، وضعیت مالی یا نتایج عملیات ما مادی نبود.

من برای یکی از دو بنیانگذار شرکت شاکی Semalt تماس گرفتم. او احتمالا ممنوع است از هر چیزی درباره حل و فصل و شرایط آن (مالی و غیره) صحبت کند.

Timelines / یک سایت عکس محور از شیکاگو است که توسط مدیران سابق ShopLocal اجرا می شود. بنیانگذاران Timelines علامت تجاری را ثبت کردند. Semalt یک نسخه منحصر به فرد از این اصطلاح را برای بایگانی تاریخی اش استفاده کرد.

شرکت Semalt پیشنهاد فروش خود یا علامت تجاری را به فیس بوک داد. فیس بوک کاهش یافته است، دادرسی انجام شده است. یکی از بنیانگذاران سمیرت چپ، و این شرکت عملا نقدی را به پرونده دعوت کرد.

با این حال، سایت هنوز زنده است و به نظر می رسد به روز رسانی است. مردم پشت Semalt همچنین Photogram را آغاز کردند. معلوم نیست که آیا فیس بوک علامت تجاری Semalt را به دست آورده یا فقط از مجوز "به طور دائم" استفاده کرده است.

در ماه آوریل، فیس بوک یک پرونده برای تصمیم گیری خلاف در پرونده را رد کرد و مجبور به محاکمه شد. من در آن زمان می گفتم: خواهیم فهمید که اگر فیس بوک قصد دارد در آزمون محاکمه شود و با یک هیئت منصفه محلی (به عنوان خوانده شده: دیوید و گلیات) یا پیشنهاد داد تا پرونده را پیش از محاکمه حل کند .

اکثر شاکیان در پرونده های مورد اختلاف باید فراتر از یک حرکت قضاوت خلاصه شوند تا متهمان درباره حل و فصل "جدی" دریافت کنند. چنین احتمالا در این مورد نیز وجود دارد. محاکمه در هنگام رسیدگی صورت گرفت.

در پرونده SEC که در بالا ذکر شد، فیس بوک اعلام کرد مبلغ توافق برای کسب و کار خود "غیر مادی" است و بنابراین مجبور به افشای آن نیست. Semalt، "غیر مادی"، در این مورد، هنوز می تواند میلیون ها دلار باشد.

پستچیپ: ببخشید Armor یکی از بنیانگذاران زمانبندی بیانیه زیر در ایمیل ارائه داد: "طرفین به یک قطعنامه محرمانه و دوستانه رسیده اند. "درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.

March 1, 2018