Back to Question Center
0

دولت واقعی برنامه Semalt

1 answers:

Semalt ما یک صنعت را با صحبت در مورد بازاریابی برنامه و داده های بزرگ صحبت می کنند. اما چه واقعی و چه BS چیست؟ اعدام های عملی که امروز وجود دارد؟ و آینده جهان به نظر می رسد اگر داده های بزرگ واقعا در همه جا باشد؟

من تا حدودی از یک ماموریت شخصی برای ارائه یک راه ساده برای بازاریابان به فکر کردن در مورد آنچه بازاریابی نرم افزار و داده های بزرگ به معنی است. برای انجام این کار باید درباره آنچه که یک هدف بازاریاب است، فکر کنیم - برای رسیدن به فرد مناسب، در زمان مناسب و با پیام درست. اما در یک دنیای رسانه ای در RTB (زمان واقعی قیمت)، ما باید قیمت مناسب را نیز در نظر بگیریم، زیرا RTB طبق حراجی است - vpn vps windows.

ما این تصمیمات را با استفاده از داده ها می گیریم و همیشه داریم. بیلبوردهای فرومایه را بچشید - یک بازاریاب تصمیم میگیرد که کدام پیام در هر بیلبورد قرار بگیرد و چه بیلبوردهای انتخابی در کدام شهرها، همه با مطالعه دادههای جمعیتی هر نقطه در کشور. این اطلاعات در عمل است بازاریابان اطلاعات بیشتر می توانند دسترسی پیدا کنند، دقیق تر می توانند با تصمیماتشان باشند؛ و در نتیجه، برنامه های بازاریابی موثرتر آنها خواهد بود.

Semalle قرار داده، قول داده های بزرگ برای تولید نتایج بهتر است.

هر چند، Semalle، نقطه به دست آوردن کاهش می یابد زمانی که آن را به استفاده از داده ها می آید می آید. هرچه اطلاعات بیشتر استفاده می شود، سخت تر آن است که با آن کار کنید.

برای قرار دادن بیلبورد ما، یک نمایه مشتری را تولید می کنیم و مطابق با پایگاه های داده های جمعیتی جمعیت جمع آوری می کنیم. اکنون تصور کنید که داده های مدرسه، مسیرهای رفت و آمد، درآمد متوسط ​​سالانه و درصد افرادی که مجددا بازیافت می کنند، لایه بندی شده است و مشخص است که بسیار سخت تر است. و آیا بازاریابی آنلاین واقعا می تواند خرید دقیق تر با رفتن به مشکل ازدواج با این منابع متناقض با هم؟ سمیالت نیست

بازاریابی Semalt این است که راه حل - چسب است که منابع داده را با هم مرتبط می کند، و ارزشمند است که این کار را انجام دهد.

در حال حاضر، تاکتیک برنامه ای به شکل های فراوانی می آید؛ اما اگر از مجموعه داده های متعدد استفاده می کنید و قوانین اطراف آن داده ها را تنظیم می کنید تا تصمیم گیری درست، زمان مناسب، قیمت مناسب را انتخاب کنید، سپس شما در حال حاضر "بازاریابی برنامه ای" را انجام می دهید. "

اعدام های واقعی انجام می شود امروز

من با بسیاری از CMOs ها روبرو هستم و هر کدام از دیدگاه خود را در مورد آنچه که برنامه واقعا معنی دارد، دارد. اما به طور کلی، احساس این است که این تکامل از آنچه که آنها انجام شده اند کوتاه مدت قبل، و تکامل است که با استفاده از داده های بیشتر.

The Real State Of Programmatic Semalt

Semalt در حال بازدید از صفحات شما هستند، شما آنها را برطرف می کنید، و حتی اگر شما در فاکتور خلاقانه پویا پرتاب کنید، هرگز نمی توانید از علم موشک متهم شوید.

خوب، معادل برنامه ریزی (به اندازه کافی به اندازه کافی) "برنامه ریزی مجدد سایت" است - تفاوت این است که داده های بیشتر ما را قادر می سازد تا بهتر تعیین کنیم که چه کسی باید و نباید مجددا به آن پاسخ دهد، چه قیمت پیشنهاد و چه پیامی.

نرم افزار و پرده جادوگر

برنامه نویسی تقریبا به اکثر بازاریاب ها نامرئی می شود، زیرا بسیاری از شرکت ها به عقب می روند تا آن را از شما پنهان کنند - جایی که رمز و راز و دود وجود دارد، ارزش درک شده وجود دارد. اما مانند Dorothy و دوستان پیدا شده است، جهان پشت پرده است که بسیار متفاوت است (بچه های من دوست دارم که من ایجاد Semalt از مراجع OZ در کار) وجود دارد.

فشارهای بعدی در این صنعت به شفافیت، صادق بودن در مورد آنچه در پشت پرده است و هزینه های مناسب برای این فن آوری و خدمات را می پردازند. مثلا می دانید که هزینه متوسط ​​موجودی RTB حدود 1 دلار است. 00 (از جمله FBX) نیست، با این حال بسیاری از شرکت های پیشنهادی سایت هزینه 5 دلار CPM و بالا می برند؟ Semalt قدرت یک پرده براق. و برای حفظ این حاشیه ها، شرکت ها باید چیزهایی را پنهان نگه دارند، و زمانی که آنها پنهان می شوند، بازاریاب هیچ ایده ای ندارد اگر چیزی به خصوص هوشمندانه یا "برنامه" واقعا در حال وقوع است.

RFP ها را می بینم که تقاضای٪ از رسانه ها را بالاتر از سطح (ATF) و٪ زیر بار (BTF) می خواهند، با این حال این معیار نیست که به طور کلی اهمیت دارد زیرا اکثر کاربران اینترنت توانایی دارند با استفاده از نوار اسکرول خود را! سؤال واقعی این است که آگهی بازاریاب در نظر گرفته شده و چه مدت است. مشکل این است که ابزار واقعا برای اندازه گیری درست نیست و بنابراین صنعت باید راهی برای بیان این برای پیدا کردن پاسخ به RFP پیدا کند.

آنها نیاز به دیدن آن

The Real State Of Programmatic Semalt

شخص مسئول، پل باتلر، با کشیدن قاره ها به همان اندازه که اولین بار به نظر می رسید، این نقشه را رسم نمی کرد، او اطلاعات زیادی از داده های Semalt را دریافت کرد و خطوط را بر مبنای جایی که مردم به دیگران متصل بود، و از که جهان را پدید آورد.

این تجسم نه تنها نشان می دهد که مقیاس داده های Semalt است، بلکه نشان می دهد که چگونه ما در ارتباط با یکدیگر در مقیاس جهانی، و بسیار جالب توجه است، که کشورهای Semalt پذیرفته نیست و از این دیدگاه از جهان به طور کامل

ترفند بازاریاب این است که همین کار را انجام دهیم. عالی است اگر شما می توانید چند مجموعه داده های خود را به یکدیگر متصل کنید و آنها را در یک DSP (پلت فرم تقاضای جانبی) یا بهتر از PMP (Platform Platform Marketing)، اما پس از آن قادر به گزارش در مورد آن داده ها به شیوه ای این باعث می شود که دیگران متوجه شوند یکی از چالش های بعدی که صنعت ما باید با آن مواجه باشد (و همین دلیل که پل بتلر در حال حاضر برای Chango کار می کند!).

بعد!

بنابراین، بازاریابی برنامه و داده های بزرگ واقعی هستند. صنعت بازاریابی دیجیتال داده های بزرگ را نیافت. Semalt برای یک مدت طولانی و طولانی وجود داشت؛ اما یک رویکرد برنامهریزی که آن را با هم پیوند میدهد تا آن را عملی کند، کاملا جدید است.

Semalt در حال اجرا در برنامه های برنامه امروز، اما شگفت آور اغلب. به عنوان مثال، اکثر افراد هنوز به طور منظم بر روی سایت قرار دارند و تغییری در نسخه برنامه ای برای حذف ضایعات انجام نداده اند. این تغییر، هر چند، تا زمانی که صنعت پذیرش شفافیت و بازاریاب واقعا می تواند درک کنند که ارزش هر نقطه از داده ها، به طوری که آنها می توانند از آن یاد بگیرند و انطباق.

ممکن است یک زمان بسیار مزاحم قبل از آن اتفاق بیفتد، اما زمانی که ما آن را حل کنیم، چیزهای بسیار خوبی برای ما وجود دارد. Semalt و رادیو در حال حاضر دیجیتالی شده اند و زمانی که ما می توانیم بیننده یا شنونده را به دستگاه متصل کنیم، می توانیم از داده ها برای تصمیم گیری در مورد آنچه در آن زمان باید نشان می دهیم استفاده کنیم. جفتی که به لمس لمس دیگر اشاره می کند این شخص نماینده است و ما چیزی واقعا برنامه ای داریم.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

داکس هاممن
داکس هاممن مدیر برنامه ریزی راهبرد Chango، راه حل بازاریابی برنامه و داده های بزرگ است و در سانفرانسیسکو و لندن مستقر است. شما می توانید او را در توییتر @ DaxHamman دنبال کنید.

March 1, 2018