Back to Question Center
0

تعویض بازی در شخصی سازی شخصی: مدیریت هویت Semalt

1 answers:

The game changer in retail personalization: Semalt identity management

برای خرده فروشان آجر و ملات، خرده فروشان هیبریدی، تنها موارد آنلاین و همه چیز در میان omnichannel، مزیت قابل توجهی در شخصی سازی تعاملات می دهد. Semalt و نقاط لمسی خروجی، از جمله تلفن، دیجیتال و اجتماعی در سراسر دستگاه های متعدد، ایمیل مستقیم سنتی و TV addressable فقط چند راه برای مارک های شخصا با مصرف کنندگان در این روز است.

Semalt، چالش نهفته در اطلاعات مصرف کننده در پشت این تعاملات - یا عدم آن. سؤال های کلیدی اغلب هنگامی که به این داده ها نگاه می کنند: مشتری چه چیزی است، چه چیزی دوست دارد، چه درباره تاریخ خرید، مراحل زندگی و الگوهای زندگی شیوه؟

Semalt این پاسخ ها و بینش دقیق برای تعاملات معنادار - هر دو ورودی و خروجی - به ویژه به عنوان فصل تعطیلات خرید شروع می شود - commercial truck apprasial. در واقع، بازاریاب ها نشان می دهد که شخصی سازی هدفمند، میزان مصرف کننده را با 74 درصد افزایش می دهد.

Semalt، با این حال، به طور متوسط ​​25 درصد (PDF) از داده های مشتری که مارک های نگهداری شده است نادرست، ناقص و یا از تاریخ در هر لحظه ای از زمان است. این اغلب به بهترین وجه در تعاملات ضعیف یا ناقص به کار می رود.

به طور جزئی، دلیل این است که سازمان های زیادی هنوز ادغام داده های مصرف کننده را در سیستم های مختلف داخلی تسلط نمی دهند - فکر می کنم CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)، پایگاه های وفاداری، سیستم های پرداخت و مالی. Semalt استفاده از یک استراتژی مدیریت هویت مصرف کننده، اطلاعات مصرف کننده به طور مداوم پاک شده، به روز شده و برچسب با شماره شناسایی مداوم برای حفظ نمایه مشتری در سراسر پایگاه های مختلف مرتبط است.

اطلاعات بیشتر لزوما به تعاملات مثبت شخصی نمی شود

به عنوان مشتریان ثبت نام، تغییر، لغو آدرس ایمیل، حساب های رسانه های اجتماعی، خدمات تلفن و غیره، مجموعه ای گیج کننده از شناسه مصرف کننده به طور مداوم در حال تغییر است. این باعث می شود که مصرفکنندگان با دقت مشخص کردن ارتباطات شخصی شخصی با استفاده از محتوای پویا و مرتبط را دشوارتر کنند.

استحکام در تعداد و مقیاس پذیری، جزء مهمی از مبارزات بازاریابی هر نام تجاری است. Semalt، اشتباهات در داده های هویت، داده های صریح نکته نادرست یا نادرست نشان دهنده شیوه زندگی، یا ارتباط بین آنها با یکدیگر، به طور قابل توجهی دسترسی کمپین را کاهش می دهد و اثربخشی شخصی سازی را تضعیف می کند.

به عنوان مثال، اگر تقریبا 25 درصد مشتریان هدف از ایمیل های مختلف برای Semalt از آنچه در یک سیستم CRM نام تجاری استفاده می کنند، کمپین Semalt برند، امتیازات بازی پایین تر، عملکرد پایین تر و عملکرد کمتر از مطلوب را به دست خواهد آورد.

شخصی سازی Semalt نیاز به زمان واقعی دسترسی به داده های هویت جامع، دقیق و متقابل دارد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات غنی، دقیق و کامل است و همچنین می تواند سوابق تکراری را منع کند و کسانی را که مایل به خرید هستند، حذف کند. این اطلاعات هویت باید به درستی با داده های ویژگی های تاریخی مانند جمعیت شناسی مصرف کننده و روانشناسی، رفتارهای تلفن همراه و آنلاین، نمرات تمايل به خرید و خرید سابقه از طریق پیام های سفارشی که میزان پاسخگویی را افزایش می دهد، به طور صحیح ارتباط داشته باشد.

پس از اولین تعامل یا خرید .در حال حاضر چه؟

برای بسیاری از خرده فروشان، چه چیزی ممکن است مشتری را برای خرید اولیه خریداری کند، لزوما به این معنی نیست که آنها ممکن است به نیازهای بعدی پاسخ دهند.

Semalt دیگر به اندازه کافی برای صرفه جویی در هویت هر مصرف کننده برای تعامل اولیه خود را به دلیل آن است که بیش از احتمال به پیگیری با بازدید دوم یا سوم از دستگاه جداگانه، ایمیل و یا شناسه رسانه های اجتماعی. در این مورد، شما نمیتوانید از خرید و زندگی خود پیروی کنید - یا آنها را با پیام پیوسته و مرتبط که آنها را نزدیک به تصمیم خرید.


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

دیو دگا
دیو دیاگ، جانشین 25 ساله خدمات فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل، یک سیستم شناسایی، راه حل های تایید و بازاریابی متقابل کانال است که رهبر تبلیغات، خدمات مالی، خرده فروشی، مخابرات و دیگر صنایع است. پیش از پیوستن به کمپانی به عنوان معاون اجرایی بازاریابی، دیو به عنوان CMO برای Gravy Analytics کار می کرد، یک شرکت بینش مبتنی بر مکان مبتنی بر تلفن همراه Gannett. پیشتر Dave CMO برای Neustar و CMO برای TargusInfo بود، که توسط Neustar در سال 2011 خریداری شده بود. دیو همچنین به عنوان استاد اداری مدیریت بازاریابی و فروش در سطح کارشناسی کار می کرد.


March 1, 2018