Back to Question Center
0

مخلوط کردن: 75 ایده محتوا برای نگه داشتن بازدید کنندگان Semalt

1 answers:
Mix It Up: 75 Content Ideas To Keep Visitors Semalt

صرف نظر از این که شما با احساسات موافق هستید، محتوای غافلگیرانه بخش مهمی از کمپین بازاریابی جامع وب است. شما نمی توانید در بازاریابی آنلاین بدون محتوای موفق شوید. دوره زمانی.

اما هنگامی که ما "محتوا" را می شنویم، بیشتر ما از متن (به عنوان مثال، یک پست وبلاگ) فکر می کنیم. محتوا فقط متن فقط عالی است، اما همیشه برای محتوای جذاب (یا به اشتراک گذاشته شده) ایجاد نمی شود - confiance business solutions inc. Semalt بسیاری از انواع مختلفی از محتوا است که شما می توانید در هر دو قالب متن و غیر متن (یا ترکیبی از آنها) تولید کنید که به شما کمک می کند تا خوانندگان و مشارکت خود را افزایش دهید.

این پست 6

فرم های محتوا اساسی و 75 ایده محتوا که یکی یا بیشتر از آن فرمت ها را متناسب خواهد ساخت. هر یک از ایده های محتوایی که در زیر ارائه شده است از یک کد استفاده می کند که مربوط به فرمت های محتوایی است. این، همراه با برنامهنویسی Mix It Up Content و Infographic زیر، به شما کمک می کند انواع مختلفی از مطالب را به طرق مختلف ایجاد کنید.

یک یادداشت نهایی قبل از اینکه ما به آن دسترسی داشته باشیم: شما می توانید همان محتوا را در چند فرمت برای پخش از طریق کانال های مختلف پخش کنید. به عنوان مثال، این پست حاوی متن، تصاویر و ابزار (صفحه گسترده) است. هر دو ابزار و چکیده ای گرافیکی در انتها می توانند به صورت جداگانه از این پست از طریق جریان های دیگر محتوا منتشر شوند، و این محتوا را برای افزایش هزینه و افزایش فرصت برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر، افزایش می دهد.

پنج قالب محتوا

Semalt پنج قالب اصلی است که می توانید برای ایجاد و / یا ارائه محتوا خود استفاده کنید.

 1. نوشته شده (w): هر محتوای کتبی، مانند یک پست وبلاگ، صدای جیر جیر، کتاب، کتاب یا محتوای صفحه وب. این معمولا ساده ترین نوع محتوا برای تولید است، همانطور که همه چیز طول می کشد یک صفحه کلید، برخی از مهارت های تایپ کردن و قدرت مغز برای انتقال دانش خود به صفحه است. "
 2. ویدئو

  : مسلما سخت ترین نوع محتوا برای تولید (یا حداقل برای تولید با هر نوع کیفیت). با این حال، با احیای ویدیوی آماتور با کیفیتی که در وب جذاب است، نوار ویدیویی نسبتا کم است.

 3. صوتی
 4. تصویر (i): با کمی مهارت فتوشاپ، می توانید به راحتی تصاویر دلخواه برای به اشتراک گذاری ایجاد کنید. هک، شما حتی فتوشاپ را نیاز ندارید. تصاویر عالی را می توان با پاورپوینت یا ابزارهای رایگان اینترنتی مانند PicMonkey یا Canva ایجاد کرد. با این حال، هنگامی که شما به چیزهای پیچیده مانند infographics و دیگر اشکال بصری توضیح می رسند، ایجاد تصویر به طور فزاینده ای دشوار و یا وقت گیر است. اما مردم کاملا عاشق انفورماتیک هستند.
 5. ابزار (t): این نوع محتوا به طور کلی مستلزم مهارت خاص برنامه نویسی است، بسته به نوع ابزار مورد نیاز شما. اما خبر خوب این است که شما معمولا می توانید برنامه نویسان ارزان قیمت آنلاین را پیدا کنید تا فقط در مورد هر چیزی کار کنند.

75 ایده های محتوا برای پیوستن به کمپین بازاریابی وب سایت شما

 1. آنالوگ ها - w، a - یافتن راهی برای توضیح چیزی که مردم در درک آن مشکل دارند، قرار دادن آن در زمینه های مرتبط تر.
 2. GIF های متحرک - من - حتی ساده ترین انیمیشن می تواند سهم سرگرم کننده باشد. چیزی را ایجاد کنید که باعث ایجاد یک نقطه می شود یا فقط باعث می شود مردم لبخند بزنند.
 3. پاسخ سوالات - w، v، a، i - پاسخ دادن به سوالات یک راه مطمئن برای ایجاد محتوا است که خوانندگان شما علاقه مند هستند. آنها نمی خواهند که آیا آنها اهمیتی نمی دهند. این که آیا شما در حال نوشتن تیم BIOS یا BIOS از افراد مهم در صنعت خود هستید، این یک راه عالی برای ارتباط با علاقه خواننده است.
 4. بررسی کتاب - w، v، a - شما می توانید یک قوی بسیار قوی انجام دهید انجام چیزی جز نوشتن بررسی کتاب. این راهی است که خودتان را با دیگر مقامات خود متصل کنید، در حالیکه یکی از آنها در حق شماست.
 5. کارتون - من - شما لزوما نیاز به یک هنرمند استاد برای ایجاد کمیک - فقط یک ایده خوب با punchline بزرگ است. (و حداقل کمی کمی مهارت نقاشی.)
 6. مطالعات موردی - w - مطالعات موردی یک راه عالی برای نشان دادن اثبات یک مفهوم یا ایده است. به طور کلی، این ها نوشته شده اند اما دارای دوز سالم تصاویر، معمولا به صورت نمودار و نمودار هستند، اما قطعا به آن محدود نمی شود.
 7. چک لیست ها - w، i - چه کسی چک لیست را دوست ندارد؟ اینها عالی هستند برای قدم زدن کسی از طریق فرآیند گام به گام، به طوری که آنها دقیقا می دانند که چه باید بکنید.
 8. اخبار شرکت - w، v، a - اخبار محتوا هیجان انگیز نیست، اما می تواند ارزشمند باشد، به ویژه برای کسانی که در مخاطبان خود هستند که می خواهند به روز باقی بمانند تاریخ با شرکت شما.
 9. مسابقه - w، v، a، i، t - چه کسی یک مسابقه خوب را دوست ندارد؟ در حالی که دستورالعمل ها برای مسابقات معمولا در فرمت کتبی هستند، مسابقه خود می تواند محتوا را در هر فرمت (مانند مسابقه برای بهترین ابزار، بهترین ویدیو) تولید کند.
 10. Contrarian - w، v، a - آیا سایر نقاط جهان با یک دیدگاه خاص قفل می شوند؟ شاید شما نیاز دارید که از طرف مقابل کنار بیایید.
 11. ارزش های اصلی - w، v، a، i - ارزش های اصلی شما برای شرکت شما اهمیت دارد؟ احتمالا آنها برای بازدید کنندگان به دنبال دلایل برای اعتماد به شما مهم هستند.
 12. استفاده از محصولات خلاق - w، v، a، i، t - نوشتن و یا داشتن مسابقه برای راه های خلاقانه برای استفاده از محصولات شما (یا هر کس) می تواند بسیار سرگرم کننده و برخی از مطالب و ایده های واقعا عالی را تولید می کنند.
 13. Curation - w، v، a، i، t - محتوای Curating از منابع دیگر، راه عالی برای انتشار محتوای عالی با حداقل تلاش است. فقط چیزی را که شخص دیگری تولید می کند، مورد توجه قرار می دهد. در حالی که اکثر مدیران به محتوای نوشته شده بستگی دارند، می توانید محتوای را در تمام فرمت های مختلف جستجو کنید.
 14. Ebook - w - تخصص خود را به یک کتاب کوتاه تبدیل کنید. مجموعه ای از پست های وبلاگ و یا عمیق چگونه به اغلب نامزد اصلی برای محتوای در این فرمت است.
 15. آموزشی - w، v، a، i - محتوا می تواند اهداف مختلفی داشته باشد، اما محتوای آموزشی به طور کلی پایدارترین ارزش را ارائه می دهد.
 16. توییت های جاسازی شده - w، i - گاهی اوقات یک رشته از تویت های تعبیه شده می تواند یک داستان را بیان کند یا ارزش آموزشی عالی ارائه دهد. شما فقط باید موضوع را پیدا کنید و توییت ها را برای جاسازی پیدا کنید و یا آن را جستجو کنید.
 17. اطلاعات مربوط به رویداد - w، v، a، i - خوانندگان اغلب در حوادث مربوط به منطقه مورد علاقه خود علاقه مند هستند. شما مجبور نیستید این رویداد را میزبانی کنید، اما می توانید مطالب مربوط به آن را تولید کنید.
 18. تصاویر توضیحی - i - با infographics (در زیر) اشتباه گرفته نمی شود، این تصاویری هستند که به طور خاص برای توضیح چیزی طراحی شده اند. آنها معمولا به شکل تصاویر کاریکاتور هستند و توضیحی بصری از یک مفهوم پیچیده ارائه می دهند.
 19. فیلم های توضیحی - v - دقیقا مانند تصاویر توضیح، فقط با اجزای متحرک.
 20. سوالات متداول - w، v، i - سؤالات متداول، چه از یک قطعه یا چند قطعه پاسخ داده می شود، پاسخ های سوالاتی را که مخاطبان شما معمولا می پرسند پاسخ می دهند.
 21. گرافیک - i - گرافیک هر نوع افزودنی فوق العاده بصری. این که آیا این یک تصویر، یک تصویر با مقدار کمی از متن و یا یک تصویر گرافیکی است، همه آنها می توانند برای بازدیدکنندگان طلا باشند.
 22. پست های مهمان - w، i - در حالی که همیشه برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود، همیشه خوشحال کردن از شخص دیگری است. اجازه دهید آنها کار کثیف را برای تغییر انجام دهند.
 23. راهنماها - w، v، i - خوانندگان یک راهنمای خوب را دوست دارند که توضیح می دهد که چه چیزی باید بدانند. این می تواند در مورد هر قالب (کتاب، پست، تصویر، و غیره) باشد. فقط مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی قوی برای ارزش است.
 24. رویدادهای میزبانی شده - w، v، a، i - میزبانی یک رویداد می تواند انواع محتوای عالی ایجاد کند. شما نه تنها ارزش ارتقاء رویداد را دریافت می کنید، بلکه می توانید اطمینان حاصل کنید که محتوا در مورد رویداد را به عنوان آن باز کند یا بعد از آن.
 25. How-Tos - w، v، a، i، t - هر زمانی که می توانید مردم را توضیح دهید یا نشان دهید که چطور درست انجام دهید یا ابزار را برای این منظور ارائه دهید، رفتن به یک پیروزی بزرگ در دستان شما.
 26. داستان های مربوط به منافع انسانی - w، v، a، i - داستان های منافع انسانی را می توان به روش های مختلفی ارائه کرد. کلیه فیلم ها و ویدئو ها بیشترین تأثیر را دارند، اما از کارهای متن و صوتی فقط خوب است.
 27. Hypotheticals - w، v، a، i - موقعیت های فرض شده و توضیح دهید که چگونه آنها را اداره می کنید، یک روش باور نکردنی برای کمک به افراد یاد می گیرند که چگونه برای انطباق و پیدا کردن راه حل های تعدادی از مشکلات پیش بینی نشده
 28. ایده ها - w، a، i - ایده ای برای یک ابزار، راه حل یا فرآیند دارید؟ به جهان بگویید و آنچه را که فکر می کنید ببینید. چه کسی می داند، شما ممکن است متوجه شوید که آن را در حال حاضر وجود دارد و یا بازخورد ارزشمند در مورد چگونگی تبدیل ایده به واقعیت را دریافت کنید.
 29. Infographics - i - این یک راه عالی برای قرار دادن یک نمایش بصری از داده است. Infographics را می توان به یک پست وبلاگ ارسال و / یا به طور جداگانه برای قرار گرفتن مخاطبان مختلف به اشتراک گذاشته شده است.
 30. دستورالعمل - w، v، a، i - دستورالعمل ها از چک لیست متفاوت است. جایی که چک لیست ها معمولا به شما می گویند چه انجام دهید، دستورالعمل به شما خواهد گفت چگونه آن را انجام دهید. دستورالعمل های خوب اجرایی پیچیده را آسان می کند.
 31. مصاحبه ها - w، v، a - مردم دوست داشتن مصاحبه. شما فقط باید آن را تنظیم کنید، سوالات را بنویسید و نتایج را منتشر کنید. نه تنها محتوا خوب است، بلکه مصاحبه شونده اغلب مایل به کمک به تبلیغ آن است.
 32. Kudos - w، v، a، i - هر کس دوست دارد که برای کار سخت خود ستایش کند. به دنبال فرصت هایی برای رها کردن برخی از نور در مورد ارزش هایی که شخص دیگری تولید کرده است، و شما می توانید محتوای بزرگ و قابل اشتراک گذاری داشته باشید.
 33. لیست ها - w، i - با چک لیست ها اشتباه نگیرید، نوشتن یک لیست خوب (مانند این پست) ثروت محتوا و ایده های با ارزش برای خوانندگان شما را ایجاد می کند.
 34. تویت های زنده - w، i - هر رویدادی که شما در آن شرکت می کنید می تواند به صورت زنده در توییتر ایجاد شود و مواظب اضافه شدن رویداد و ارزش خوانندگان خود باشد.
 35. جریان زنده - v، a - شبیه به tweeting، شما همچنین می توانید یک رویداد را با ویدیو یا صوتی زنده پخش کنید. یا به سادگی زنده یک مجموعه ای از دستورالعمل ها و یا شما اجرای چک لیست برای ارزش یک نوع متفاوت است.
 36. Maps - i، t - نقشه ها محتوای (یا یک ابزار) ارائه می دهند که بیننده ها را نمایه ای بصری جالب می کند که نشان می دهد چگونه می توانید هر چیزی را که می خواهید جستجو کنید. نقشه های یک منبع کسب و کار، نوع رویدادها یا یک گنج، منابع عالی هستند.
 37. Meme - w، i - یادآوری ها معمولا در قالب متن یا تصویر انجام می شود و یک راه خوب برای داشتن کمی سرگرم کننده در ارائه چیزی ارزش. ایا صبر کنید، آیا همه الگوهای رفتاری سیب نیستند؟
 38. فیلم های موسیقی - v - فیلم ها کار بسیار کمی را انجام می دهند، اما می توانند راهی برای انجام یک کار سرگرم کننده و قابل توجه در یک زمان باشند. با این حال، اگر بخواهید یک کار را انجام دهید، سعی کنید چیزی با کیفیت تولید کنید. در غیر این صورت، به جای تولید ارزش، شما خنده ناخواسته تولید می کنید.
 39. اخبار / مطبوعات - w - در حالی که این چیزهای هیجان انگیز ترین برای تولید نیست، آنها جای خود و ارزش خود را دارند. به ویژه اگر از آنها برای برجسته کردن دستاورد یا محصول مهم استفاده کنید. هیچ خبر اخبار بد نیست بد اخبار.
 40. Newsjacking - w، v، a، i - آیا چیز زیادی به شبکه های خبری ضربه زده است؟ به دنبال یک راه برای اتصال آن به محصول یا خدمات خود و بر روی آن سرمایه گذاری در حالی که داغ است. فقط مراقب باشید که در مورد بلایای سرمایه گذاری نکنید. #notcool
 41. خبرنامه - w - خبرنامه حتی نباید محتوای اصلی باشد. آنها فقط می توانند مشترکان خود را به محتویاتی که قبلا ساخته شده اند متمرکز کنند که ممکن است از دست رفته باشند. این فقط راه دیگری برای رسیدن به مخاطبین خود از طریق کانال های مختلف است.
 42. نظرها پست - w، v، a - نظر در مورد چیزی؟ چه کسی نیست؟ اما این دلیلی نیست که شما هم بفهمید. افکار خود را در آنجا قرار دهید تا دنیا بتواند آن را جذب کند تا آنها بتوانند خودشان را بیان کنند.
 43. Original Research - w، v، a، i، t - هر زمان که تحقیق خود را انجام داده اید، راه های زیادی برای انتشار یافته های خود برای اطلاع رسانی به جهان از آنچه وجود دارد تو پیدا کردی یکی یا همه آنها را انتخاب کنید و پیام خود را دریافت کنید.
 44. گالری عکس - i - هر رویداد را می توان در عکس ثبت کرد، و این عکس ها یک گالری قابل اشتراک گذاری عالی می باشد. همه ی شما یک دوربین هست
 45. عکس - i - شما یک گالری کامل برای به اشتراک گذاشتن یک عکس عالی نیاز ندارید. حتی فقط یک عکس از یک اقدام یا رویداد می تواند محتوای باور نکردنی برای یک مخاطب مورد علاقه باشد.
 46. Plugins - w، v، a، i، t - راه های زیادی برای استفاده از افزونه ها برای محتوا وجود دارد. نوشتن، بررسی یا نشان دادن استفاده از پلاگین شخص دیگری، و یا حتی بهتر، خودتان را ایجاد کنید و آن را با استفاده از جهان به اشتراک بگذارید.
 47. Podcast - a - پادکست یک راه عالی برای انتشار ایده ها و اطلاعات است و اجرای آن بسیار ساده است. پادکست ها مناسب کسانی هستند که دوست دارند هنگام رانندگی یاد بگیرند یا در غیر اینصورت قادر به ایستادن در مقابل کامپیوتر نیستند.
 48. نظرسنجی - t - هر کس دوست دارد به اشتراک گذاشتن نظر خود و دیدن اینکه آیا دیگران موافق است. نظرسنجی می تواند یک راه آسان برای دیدن آنچه که مردم در مورد چیزی فکر می کنند. و هر کسی که آرا علاقه مند است نتایج را در پایان ببیند.
 49. پیش بینی ها - w، v، a، i - کمبود پیش بینی ها در ابتدای هر سال جدید وجود ندارد، اما نیازی به انتظار برای پیش بینی های شما نیست خودت هر خبر جدید به شما فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما فکر می کنید به عنوان یک نتیجه تبدیل خواهد شد.
 50. بررسی محصولات - w، v، a، i - هر تجربهیی که با یک محصول خاص داشته باشید ارزش نوشتن مطالب در مورد آن است. خریداران اغلب از بررسی به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری خرید استفاده می کنند.
 51. امتحانات - w، t - مانند نظرسنجی ها، آزمونها می توانند یک ابزار تعاملی خوب باشند که سرگرم کننده و ارزشمندی برای مخاطبان شما می باشد. همه چیز شما یک موضوع است. بعضی از سوالات و پاسخ های خود را ارائه دهید و خوانندگان خود را بکشند تا ببینند که چگونه نمره می گیرند.
 52. نقل قول - w، i - ساده ترین نقل قول از یک شخص ثالث می تواند تاثیر بزرگی داشته باشد. از نقل قولهایی استفاده کنید که به آنچه که شما انجام میدهید، به منظور ایجاد محتوای کوتاهی که خوانندگان شما با آنها ارزشمند هستند، انجام دهید. اما دفعه بعد اطراف، ببینید آیا می توانید آن را از همان شیوه ای که قبلا انجام دادید متفاوت بدانید. محتوای بزرگ در یک فرمت می تواند حتی در یک مطلب بهتر باشد. اجازه ندهید محتوای خوب فقط با استفاده از آن یک بار به هدر رفتن برسد.
 53. محتوای ضبط شده - a - آیا یک پست وبلاگ بزرگ نوشتید؟ چرا آن را به یک فایل صوتی تبدیل نکنید که بتوان به جای آن خواند؟
 54. نظرات - w، v، a - نظرات فقط برای محصولات نیست. شما می توانید یک سرویس، یک رویداد یا حتی یک فرد دیگر را بررسی کنید و مطالب جدیدی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید.
 55. Screencasts - v - چیزی وجود دارد که بهتر نشان داده شده است از توضیح داده شده است؟ ضبط یک نمایش از آنچه شما می خواهید برای نشان دادن، بنابراین مخاطبان خود را می توانید آن را در شکل واقعی را ببینید، به جای آن را به آن در ذهن خود را تصور کنید.
 56. سری - w، v، a، i - به دنبال فرصت هایی برای ایجاد مجموعه ای از پست ها، فیلم ها، پادکست ها و یا تصاویر. این یک راه ساده برای نگه داشتن مخاطبان شما برای نسخه های آینده است.
 57. Slide Deck - w، v، a، i - ارائه ها می توانند برای محتوای بصری باور نکردنی یا یک طرح کلی برای محتوای با ارزش دیگر ایجاد کنند. این که آیا شما خودتان را به اشتراک می گذارید یا آن را به یک مجموعه ای از پست های کوتاه و یا تصاویر گرافیکی تقسیم می کنید، شما یک منبع عالی برای تولید محتوای بسیار جذاب دارید.
 58. Spreadsheet Share - w، i، t - به اشتراک گذاری صفحات گسترده، مخاطبان شما را قادر به بازی با داده ها، ایجاد نمودار و نمودار خود، و در نهایت، برای نتیجه گیری خود را.
 59. داستان - w، v، a، i - هر کس یک داستان برای به اشتراک گذاشتن، که آیا خودشان و یا آنها شنیده می شود. مردم دوست دارند داستان هایی را بخوانند که به آنها در ارتباط با موضوع خاصی کمک می کند.
 60. نظرسنجی ها - w - در حالی که نظرسنجی ها بیشتر در مورد نظرات، بررسی ها بیشتر در مورد یادگیری از تجربیات شخصی دیگران است. این می تواند مقدار کمی از محتوای تولید شده توسط کاربر تولید کند.
 61. نتایج تست - w، i - هر آزمون واقعی در دنیای مجازی برای محتوای هیجان انگیز بازدیدکنندگان شما را دوست خواهد داشت. این که آیا شما یک ابزار جدید یا اجرای یک اقدام خاص را آزمایش می کنید، این نتایج می تواند بینش ارزشمند ارائه دهد.
 62. مشتریان - w، v - مشتریان از مشتریان راضی یا مشتریان محتوای مناسب برای انواع کانال های آنلاین را ارائه می دهند. در حالی که توصیفات کتبی ساده ترین روش است، توصیفات ویدیویی اغلب بهترین ها را انجام می دهند.
 63. نظریه ها - w، v، a - در حالی که پیش بینی ها به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد، نظریه ها اغلب ایده هایی هستند که می توانند مورد آزمایش قرار گیرند تا ببینند آیا در واقع، درست هستند . تئوری های خود را منتشر کنید و ببینید آیا کسی به آن خرید یا نظریه رقابتی برای به اشتراک گذاشتن دارد.
 64. Timelines - w، v، i - هر آنچه که شما انجام می دهید در طول یک جدول زمانی مشخص اجرا می شود به عنوان یک راه برای آموزش خوانندگان منتشر شده است. این به آنها کمک می کند تا انتظاراتشان را با واقعیت حفظ کنند.
 65. بررسی ابزار - w، v، a - من اشاره به بررسی فوق و ابزارهای گنجانده شده است، اما این مستحق آن است که یک ایده به تنهایی باشد. مردم اغلب از تلاش ابزارهای جدید مراقبت می کنند و هر بررسی که شما می توانید انجام دهید، به آنها کمک می کند تا تعیین کنند که آیا ابزار مناسب مناسب نیازهای آنها خواهد بود.
 66. ابزار - t - یک ایده برای ابزار خود دارید؟ چرا خودتان آن را ایجاد نکنید؟
 67. پست های برتر - w - همانند محتوای محرمانه که در بالا ذکر شده است، انتشار یک لیست از پست های برتر، یک فرم curation است، اما با تعیین خاص تر. شما می توانید پست های بالا خود را، پست های صنعت بالا و یا حتی چیزی کمی بیشتر موضعی منتشر کنید. رونوشت ها برای کسانی که مایلند اسکیم را دوست داشته باشند و زمان تماشای آن را نداشته باشند مناسب است.
 68. محتوای تولید شده توسط کاربر - w، v، a، i، t - محتوای تولید شده توسط کاربر از طیف تمام انواع محتوا عبور می کند و اغلب ساده ترین محتوا برای ایجاد است. شما فقط باید بدانید چگونه مخاطبان خود را برای تولید آن برای شما آماده می کنند.
 69. Webinars - v - وبینارها یک راه عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبین خود در یک قالب کلاس درس بدون نیاز به سازماندهی فضا هستند. به علاوه، هر کس می تواند بدون توجه به مکان فیزیکی خود بخشی باشد.
 70. آنچه انجام نمی دهید - w، v، a، i - همانطور که نشان می دهد مردم چه کاری انجام می دهند، اغلب نشان می دهد که چه کاری انجام نمی دهند. این می تواند به آنها کمک کند تا از بلایای جاده جلوگیری کنند.
 71. مقاله - w - روزنامه ها منابع باور نکردنی برای مخاطبان فنی بیشتری هستند. در حالی که مخاطب برای آنها محدود است، ارزش آنها بسیار ارزشمند است.

هرچه متنوع تر باشد، شما در ایجاد مطالب خود هستید، بیشتر درگیر و علاقه مند به خوانندگان خود خواهید بود. Semalt آنها را با پست متن پس از ارسال متن پس از ارسال متن متصل می کند. راه دیگری برای انتقال اطلاعات مشابه پیدا کنید. نه تنها این را به شما چالش می کند، بلکه ممکن است به شما کمک کند محتوای بسیار بهتر از چیزی که در غیر این صورت ایجاد کرده اید را تولید کنید.

نگه داشتن محتوای شما متنوع است آسان نیست. اما اگر شما نشست، محتوا را برنامه ریزی کنید و سازماندهی کنید، بنابراین شما (یا تیم خود) می توانید با یک برنامه مشخص کار کنید، می بینید که نه تنها شما قادر خواهید بود محتوای بهتر را تولید کنید، شما قادر خواهید بود برای تولید محتوای بهتر قابل اعتماد تر .

Mix It Up: 75 Content Ideas To Keep Visitors Semalt

نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است.


March 1, 2018