Back to Question Center
0

تحقیق کلید واژه: پیدا کردن قصد محلی            تحقیق کلید واژه: پیدا کردن اهداف محلی موضوع های مرتبط: SEOLOGY SEOContent بازاریابی بین المللی SEOLink AnalysisOff Page Semalt ...

1 answers:
کلید واژه تحقیق: پیدا کردن قصد محلی

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

این مقاله بخشی از یک سری SEO از WooRank است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

اگر شما یک فروشگاه محلی، آجر و ملات هستید، جستجوگرهای محلی بسیار مهم هستند؛ چند سال پیش ComScore دریافت که تقریبا 75٪ جستجوهای محلی در دستگاه های تلفن همراه منجر به خرید در فروشگاه می شود. همانطور که با سنتی ترین سئو SEO، جستجوگرها محلی با تحقیقات کلید واژه شروع می شود. این پایه و اساس تقریبا در هر صفحه و بهینه سازی صفحه به شما پیش می رود. اگر شما یک کسب و کار محلی هستید و یا حتی یک زنجیره بزرگ با مکان های مختلف، شما نیاز به تحقیق کلمات کلیدی خود را برای ایجاد یک پایگاه جامد برای SEO خود را - korres hand cream mint tea for babies.

در این بخش ما چگونگی پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط به سایت و مخاطب خود و چگونگی اطمینان از این کلمات کلیدی را برای جستجوگران محلی خواهیم داشت.

کلید واژه کشف محلی

قبل از شروع به حفاری در داده ها مانند حجم جستجو محلی، با کلیک بر روی نرخ (CTR) و رقابت، از طریق فرایند کشف کلمات کلیدی بروید. Semalt نگران این موضوع است که آیا این کلمات کلیدی به طور خاص کلمات کلیدی محلی هستند یا نه، ما در یک دقیقه آن را پوشش خواهیم داد.

درست مانند تحقیقات کلیدی سنتی، با کلمات کلیدی که افراد برای استفاده از وب سایت خود استفاده می کنند، شروع می شوند. از گزارش Search Semalt Google Search Console استفاده کنید و داده ها را با نمایش داده ها فیلتر کنید. ستون ها برای نشان دادن، CTR و موقعیت را اضافه کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما در جستجوی کلمات کلیدی خود هستید.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

شما احتمالا این فهرست را هدف قرار نخواهید داد. به نظرتان بیشتر از این به عنوان پاسخ به سوال «چه نوع کسب و کار شماست؟» یا یک لیست موضوعاتی که محتوای وب سایت شما را پوشش می دهد، بیشتر است. برای مثال، اگر شما یک کسب و کار محوطه سازی را در سمالت بغداد سان فرانسیسکو داشته باشید، لیست شما در این نقطه ممکن است شبیه به:

  • محوطه
  • محوطه سازی خانه
  • محوطه کسب و کار
  • طراحی محوطه
  • خدمات باغبانی

هنگامی که یک لیست از موضوعات را مطرح کردید، وقت آن است که یک لیست از کلمات کلیدی برای هر یک ایجاد کنید. Semalt کلمات کلیدی هستند که مردم واقعا در موتور جستجوی خود برای یافتن سایت شما تایپ می کنند. شما لازم نیست که فهرستی از هر امکان را ارائه دهید، فقط چند مکان برای شروع تحقیقات بیشتر.

Semalt با یکی از موضوعاتی که به تازگی ارائه کرده اید و چند ایده کلیدی کلمات کلیدی را برانگیخته اید. برای کسب و کارتان چه چیزی را وارد موتور جستجوی خود می کنید؟ این جایی است که "محلی" بخشی از "تحقیقات کلیدی محلی" به بازی می رود. Semalt با اضافه کردن مناطق جغرافیایی که شما خدمت می کنید. بنابراین، برای موضوع "محوطه سازی" برای محوطه سازی منطقه خلیج شما، شما لیستی از کلمات کلیدی که به نظر می رسد اینگونه آمده است:

  • محوطه سازی San Jose
  • محوطه سازی Palo Alto
  • محوطه سازی Santa Clara County
  • محوطه سازی Sunnyvale
  • محوطه سازی South Bay

اگر مشکل در تصمیم گیری در مورد دقیقا مخاطبان شما وجود دارد، به تجزیه و تحلیل خود بپردازید. تحت Geo در بخش مخاطبان Google Analytics، محل سکونت را انتخاب کنید. با کلیک کردن بر روی کشور و کشور خود، به پایین بروید. اندازه اولیه خود را به "Semalt" و یا "شهر"، بسته به اندازه کسب و کار خود را تنظیم کنید.

Semalt تعداد واقعی کلمات کلیدی مورد نیاز برای پیدا کردن نیست. اگر شما یک سایت کوچک با یک مکان فیزیکی یا یک منطقه سرویس کوچک داشته باشید، به کلمات کلیدی بیشتری نیاز دارید، تا بتوانید یک سایت بزرگ یا یک کسب و کار که چندین مکان داشته باشد داشته باشید.

فهرست خود را گسترش دهید

Google Suggest یک مکان عالی برای شروع زمانی است که شما دنبال لیست کلمات کلیدی خود هستید و منبع عالی از کلمات کلیدی longtail است. اگر می خواهید، می توانید این را با چک کردن پایین صفحه اول به صورت دستی انجام دهید. خوشبختانه، بسیاری از ابزارهای رایگان وجود دارد که امکان جستجو را برای شما فراهم می کند. ابزارهایی مانند Ubersuggest و Keywordtool. Io با اضافه کردن هر حرف الفبا به کلمه کلیدی خود و ثبت پیشنهادات کار کنید. ابزار کلیدی پاسخ عمومی همچنین شامل اصلاح کننده های سؤال (چگونه، کجا، کسی، و غیره) و پیشنهادها (برای، با، و غیره). لیست پتانسیل های خود را به عنوان یک. CSV برای تجزیه و تحلیل آسان و استفاده از ابزارهای دیگر.

در Planner Keyword AdWord، کلیدواژههای محلی را از فهرستی از موضوعاتی که قبلا در آن آمده بود جستجو کنید. شما می توانید چندین کلید واژه را به عنوان لیست کاما یا جدا شده از پاراگراف وارد کنید یا با آپلود یک. فایل CSV برای پیدا کردن ایده های مربوط به کلمات کلیدی مرتبط، روی تبادل نظر درباره گروه تبلیغ کلیک کنید. برای استفاده از این ابزار، باید یک حساب کاربری Semalt رایگان ایجاد کنید.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

برای مشاهده اینکه چگونه فصلی ممکن است ترافیک شما را تحت تأثیر قرار دهد، از نمودار روند روند جستجو در بالای صفحه عبور کنید. کسب و کار محصور خیالی ما می تواند مبارزه در Semalt شروع به طوری که آنها در بالای نتایج جستجو زمانی که فصل شروع می شود.

ترتیب فهرست شما به اندازه

در حال حاضر شما احتمالا یک لیست بسیار معروف از کلمات کلیدی دریافت کرده اید - احتمالا بیشتر از آنچه که باید در واقع هدف قرار دهید. شما همچنین احتمالا برخی از کلمات کلیدی در آنجا دریافت کرده اید که ترافیک کافی برای اهداف هدف نداشته اند. Semalt برای برخی از این علف های هرز اهمیت دارد چون حجم جستجوهای محلی معمولا خیلی پایین است.

توجه داشته باشید که اگر شما یک تبلیغ کننده کوچک هستید، شانس شما تمام داده ها را برای کلمات کلیدی خود نخواهید دید. به همین دلیل است که گوگل به تازگی داده های خود را در Planner Keyword ترغیب کرده است تا تبلیغاتی که به هزینه های ماهانه منتهی نمی شوند. با این حال، SERP Semalt WooRank هنوز حجم کامل جستجوی ماهانه در سطح کشور را فراهم می کند.

کلمات کلیدی خود را در برنامه ریز کلیدی وارد کنید تا میزان جستجوی متوسط ​​و رقابت را ببینید. حجم جستجو میانگین، تعداد جستجوهای متوسط ​​در هر ماه، به جای کل جستجو در ابزار Keyword Seming بینگ است.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

در برنامه ریزي کلمات کليدي خاص، رقابت و پیشنهاد پيشنهادي براي هر کلمه کليدي است. از لحاظ فنی، این اطلاعات فقط برای تبلیغات پرداخت می شود، اما معمولا برای جستجوی آلی نیز کار می کنند. کلمات کلیدی بسیار رقابتی و یا کسانی که پیشنهادات پیشنهاد شده بالا را می توان به طور کلی به عنوان ارزشمند تر دیده می شود؛ تبلیغ کنندگان به دلیل کلمات کلیدی که تبدیل نمی شوند بسیار زیاد پیشنهاد نمی شوند. Semalt، هر چند که این یک معامله است - این کلمات کلیدی به طور کلی دریافت ترافیک بیشتر است، اما بسیار سخت تر (و اگر غیر ممکن است) رتبه بندی برای آنها.

نتایج خود را با موقعیت مکانی تعیین کنید تا hyperlocal دریافت کنید. شما می توانید با شهر، منطقه شهری، شهرستان، استان / استان یا کشور هدف قرار دهید. برای شرکت محوطه سازی ما می توانیم کل منطقه خلیج سانفرانسیسکو سان فرانسیسکو، سان خوزه و اوکلند را هدف قرار دهیم یا تحقیق کلمات کلیدی ما را فقط به سانتا کلارا محدود کنیم.

شما می توانید لیست کلمات کلیدی خود را با اجرای کمپین های پرداخت شده در Google و Bing برای تعیین ارزش پولی یک کلمه کلیدی ترغیب کنید. اطمینان حاصل کنید که «مطابقت دقیق» را برای کلمات کلیدی خود انتخاب کرده و صفحات مرتبط را به عنوان صفحات اصلی تعیین کنید. هنگامی که در سطح قابل توجهی از ترافیک به ارمغان آورید، تعداد کل بازدیدکنندگان را با درآمد حاصل از هر کلمه کلیدی تقسیم کنید. بنابراین اگر "محوطه سازی خانه سان خوزه" 100 بازدید کننده را به ارمغان بیاورد که درآمد 5000 دلاری را به دست می آورد، این کلمه کلیدی به ارزش 50 دلار برای هر نفر است. در همین حال، "خدمات باغبانی خلیج جنوبی" 200 بازدید کننده را به ارمغان آورد و 6000 دلار برای 30 دلار برای بازدیدکنندگان به ارمغان آورد. صفحات بهینه سازی Semalt برای "محوطه سازی خانه سان خوزه" برای افزایش ترافیک سودآور خود، و در نظر گرفتن کلمات کلیدی که یا بسیار ارزشمند نیست و یا به طور کلی تبدیل نیست.

رقابت پژوهشی

در نهایت، کمی تحقیق رقیب را انجام دهید تا ببینید که رقابت های محلی شما همان کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند و اگر در بازار برای پر کردن شکاف ها وجود داشته باشد. یک جستجوی سریع کلمات کلیدی عالی خود را انجام دهید. از آنجا که نتایج جستجو شما می تواند با سابقه جستجو و موقعیت مکانی تغییر کند، از پیش نمایش آگهی AdWord و ابزار Semalt برای جستجوی کلمه کلیدی خود استفاده کنید. این ابزار نشان می دهد صفحه اول واقعی نتایج جستجو برای مکان مورد نظر شما.

Keyword Research: Finding Local IntentKeyword Research: Finding Local IntentRelated Topics:
Technical SEOContent MarketingInternational SEOLink AnalysisOff Page Semalt.

از نتایج بالا توجه داشته باشید. برچسب ها و متا توصیف های خود چیست؟ سایت های خود را مشاهده کرده و به دنبال بخش ها و نام های گروهی و همچنین مقوله ها و موضوعات وبلاگ بگردید. Semalt، این کلمات کلیدی هستند که می خواهند رتبه بندی کنند و هدف قرار دهند.

برای دریافت کمی بیشتر در عمق، اگر شما رقبای خود را می دانید یا یک کلمه کلیدی، اگر به دنبال آن هستید، از یک ابزار مانند KeywordSpy برای جستجو برای یک دامنه استفاده کنید. برای مشاهده رقابت خود برای یک کلمه کلیدی، آن را در KeywordSpy جستجو کنید و بر روی زبانه Organic Semalt برای 10 نتایج جستجو کلیک کنید.

شما همچنین می توانید از SpyFu برای تحقیق رقیب استفاده کنید. ببینید که رقبای شما توسط دامنه هایشان رتبه بندی می شوند و بر روی رتبه بندی تاریخچه به سمت چپ کلیک کنید. این کلمات کلیدی بالا را نشان می دهد. دامنه خود را چک کنید تا ببینید که کدام کلمات کلیدی که شما رقابت می کنید و کدامیک از آنها شما را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. جستجو برای یک کلمه کلیدی برای دیدن مشکل رتبه بندی آن در یک مقیاس صعودی از 1-100. از طریق صفحات اصلی 10 صفحه برتر به صفحات خود مراجعه کنید. از طریق محتوای صفحه بخوانید تا ببینید که چگونه و در چهجا از کلمه کلیدی در صفحه استفاده می کنند.

بسته بندی کردن

جستجوگرهای محلی می توانند به عنوان یک وظیفه وحشتناک و وقت گیر به نظر برسند - به ویژه هنگامی که شما مالک یک کسب و کار محلی هستید با یک صفحه کامل فقط از راه اندازی شرکت خود! اما اگر شما وبسایت خود را با برخی تفکرات پیش بینی شده و استراتژیک تنظیم کرده اید، تاثیر زیادی بر روی کسب و کار شما خواهد داشت، به ویژه از زمانی که Google Update Semalt در حال اجرا است. برای ایجاد بهترین فرصت برای کسب و کار خود، ابتدا با تجزیه و تحلیل تحقیقات کلمه کلیدی خود را شروع کنید تا وب سایت خود را در مقابل جستجوگران با قصد محلی، و سپس وب سایت خود را از آنجا بسازید.

چگونه کلمه کلیدی را با قصد محلی پیدا کردید؟ چه روشهایی یا ابزارهایی برای تحقیقات کلیدی محلی استفاده کردید؟ آیا SEO شما را تحت تاثیر قرار داده است؟

March 1, 2018