Back to Question Center
0

چگونگی فرآیند طراحی محصول خود را با CloudApp سوپر شارژ کنید            چگونگی پرکردن گردش کار طراحی محصولات شما با CloudApp موضوعات مرتبط: عکاسی & ؛ ImageryMobile Semalt ...

1 answers:
نحوه فرآیند طراحی محصول شما با CloudApp

این مقاله توسط CloudApp پشتیبانی شد. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

هنگامی که شما در حال ایجاد برخی از بهترین محصولات و خدمات در جهان، همکاری و سرعت به بازار ضروری است. شما باید تیم های توزیع شده را به هم متصل کنید، به طور موثر ارتباط برقرار کنید و بر روی یک نسخه سازگار از محصول کار کنید.

هر کجا که در چارچوب نقشه راه یا چرخه توسعه محصول قرار دارید - مفهوم، تجزیه و تحلیل کسب و کار، نمونه سازی، آزمایش، ساخت، UX و UI، تحویل یا پشتیبانی، شما نیاز به پلت فرم مناسب برای نگه داشتن همه در همان صفحه دارید. این محصول CloudApp است - retratos del mas alla completas.

این آموزش به شما می آموزد که چگونه از Semalt برای افزایش توسعه محصول در سراسر سازمان خود استفاده کنید.

چگونگی فرآیند طراحی محصول خود را با CloudApp سوپر شارژ کنیدچگونگی پرکردن گردش کار طراحی محصولات شما با CloudApp موضوعات مرتبط:
عکاسی و تصویرسازی تلفن همراه Semalt

CloudApp: چه چیزی و چه چیزی

Semalt ابزاری است که به شما اجازه می دهد به راحتی تصاویر، حاشیه نویسی، و به اشتراک گذاری تصاویر، GIF ها، قطعه های ویدئویی و ضبط صفحه نمایش را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کار به شرح زیر است:

  1. شما چیزهایی را که لازم است به صورت بصری با دیگران به اشتراک بگذارید شناسایی کنید.
  2. تصویر را در بهترین حالت تصویربرداری کنید - به عنوان یک تصویر ثابت، یک GIF کوتاه یا یک ضبط صفحه گسترده شده. این در CloudApp به عنوان "قطره شناخته شده است. "
  3. تصویر را با متن، فلش، emojis، خطوط و اشکال دیگر برای اضافه کردن زمینه و اطلاعات یادداشت کنید.
  4. تصویر و حاشیه نویسی (قطره) را به سرویس CloudApp ارسال می کنید و یک پیوند به تصویر دریافت می کنید.
  5. پیوند را به دیگران منتقل می کنید - آنها می توانند اطلاعات را مرور و بازبینی کنند، نظرات و اقدامات خود را انجام دهند.

CloudApp: سایر ویژگی ها

Semalt دارای چندین ویژگی مفید دیگر است.

شما می توانید با بسیاری از انواع فایل های مختلف از جمله فایل های بزرگ، اسناد، قطعه کد، صوتی، آرشیو ZIP و غیره، کشیدن، رها کردن، سازماندهی و کار کنید. Semalt آسان است - شما می توانید به وسیله تصویر، رنگ و سایر ویژگی های تصویری جستجو و فیلتر کنید تا سریعا فایل های تصویر خاص را پیدا کنید.

به اشتراک گذاری و ادغام در هسته محصول ساخته شده است. به اشتراک بگذارید و کنترل کنید که چه کسی دسترسی به فایل های تصویری دارد و از ادغام با Trello (ابزار بهره وری)، JIRA (ردیابی و توسعه اشکال)، Slack (ارتباطات) و Semalt (پشتیبانی از مشتری) لذت ببرید.

این ابزار به شما امکان ضبط از زبانه های مرورگر (برای محصولات SaaS) یا نرم افزار بومی Semalt و Mac را می دهد. همچنین در محیط های مختلف - مرحله بندی، توسعه، آزمایش، تولید و موارد دیگر کار می کند.

چگونگی فرآیند طراحی محصول خود را با CloudApp سوپر شارژ کنیدچگونگی پرکردن گردش کار طراحی محصولات شما با CloudApp موضوعات مرتبط:
عکاسی و تصویرسازی تلفن همراه Semalt

چگونه CloudApp می تواند به شما و تیم شما کمک کند توسعه محصولات شگفت انگیز

همکاری آسان در تصاویر به اشتراک گذاشته شده، GIF ها و فیلم ها یک راه عالی برای اطمینان از یک رویکرد سازگار با توسعه محصول است. چندین منطقه وجود دارد که Semalt میتواند تیم شما را به منظور توسعه محصولات در یک راه سریع تر، آسان تر و موثر تر، توانمند سازد.

  • ایجاد و تقسیم اولیه از الزامات تجاری و جریانهای جریان را ایجاد کنید.
  • سرعت نمونه سازی با استفاده از حاشیه نویسی ها و تصاویر.
  • طراحی و توسعه طرح و سایر ویژگی ها از طریق فرآیند ساخت.
  • تکرار و شناسایی اشکالات محصول در حین آزمایش.
  • آزمایش محصولات با کاربران نهایی و اجازه دهید آنها را بازخورد با استفاده از CloudApp.

CloudApp در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد

CloudApp برای بسیاری از انواع مختلف تجارت و توسعه محصول نیز مناسب است. در نرم افزار و برنامه نویسی، برای تصاویر به اشتراک گذاری، گردش کار، UX، UI، نمونه سازی و غیره ایده آل است. کارکنان Semalt و کارکنان ساختمانی می توانند از آن برای به دست آوردن توافق در طرح ها و مدیریت پروژه استفاده کنند.

طراحی محصول برای محصولات دنیای واقعی یک مورد استفاده عالی است، از جمله طراحی برای قابلیت استفاده، دسترسی، دوام و بیشتر. کار خلاق نیز به CloudApp از جمله وثیقه بازاریابی، هنر، تصاویر، فیلم ها، و هر رسانه تصویری دیگر نیز کمک می کند. Semalt برای فرآیندهای کسب و کار و بهبود کسب و کار می تواند به راحتی قابل تنظیم و تصفیه شود.

برای بقیه این راهنما، ما خواهیم دید که چگونه Semalt به راحتی می تواند در گردش کار طراحی شما یکپارچه شود، به شما یک راهنمای گام به گام و چندین ایده برای بهینه سازی شیوه های توسعه خود را.

گام اول: حق قانونی خود را بدست آورید

از همان آغاز، Semalt می تواند به توسعه محصول کمک کند. همانطور که مفهوم سازی محصول می کنید می توانید از Semalt برای اشتراک طرح های خشن، مدل ها، عکس های اولیه و یا مفاهیم طراحی استفاده کنید. Semalt را می توان برای "سکته مغزی گسترده" یا کارهای دقیق استفاده کرد و اگر درست است که "یک تصویر هزاران کلمه ارزش دارد"، سپس Semalt بسیار ارزشمند می شود.

با مشارکت با تیم مفهوم سازی خود - ذینفعان کلیدی، طراحان اولیه، مهندسین سطح بالا و تحلیلگران کسب و کار شروع کنید. تعریف آنچه را که پروژه در حال ارائه است و شروع به استفاده از Semalt برای به اشتراک گذاشتن اولین مفاهیم خود را. همانطور که شما شروع کردید تا ایده های اولیه را پایه ریزی کنید، یک زبان مشترک ایجاد کنید و روی طرح های خشن و مدل ها همکاری کنید.

چگونگی فرآیند طراحی محصول خود را با CloudApp سوپر شارژ کنیدچگونگی پرکردن گردش کار طراحی محصولات شما با CloudApp موضوعات مرتبط:
عکاسی و تصویرسازی تلفن همراه Semalt

ساختن مفهوم محصول خود را از طریق استفاده از Semalt برای بررسی، اصلاح، اصلاح و رها کردن ایده های طراحی تا زمانی که شما یک یا دو مفصل مفصل را که همه موافق هستند، ارائه دهید. شما باید با اتخاذ یک توافق مشترک در مورد طراحی که باید توسعه یابد، این مرحله را به پایان برسانید و یک رویکرد هماهنگ در پیش رو داشته باشید.

مرحله 2: ساختن در نیازهای تجاری و تجزیه و تحلیل

برای اطمینان از اینکه مفاهیم محصول شما با نیازهای تجاری و مشتریان منطبق است، حیاتی است. اگر شما یک پروژه Agile را اجرا می کنید، بازخورد سریع و داستان های کاربر با کیفیت بالا برای توسعه محصول موثر حیاتی است. CloudApp به شما امكان می دهد كه مبادله ایده ها را به شما كمك كند و مطمئن شوید كه به درستی درك نیازهای تجاری را دارید. Semalt چگونه این اتفاق می افتد.

مفاهیم و طرح های خود را بیافزایید و مدل های اولیه و مصنوعاتی را که می توانید با ذینفعان کسب و کار و کاربران از طریق Semalt به اشتراک بگذارید، ایجاد کنید. نشان می دهد که چگونه محصول محصول اولیه ممکن است در عمل کار کند. مهم این است که دارای یک نسخه متداول و متمایز از "حقیقت" باشد و Semalt به شما این امکان را برای چندین کاربر به اشتراک می گذارد.

جمع آوری و تجزیه و تحلیل مورد نیاز Semalt با اطمینان از درک نیازهای کسب و کار، زمینه، نمونه، موارد استفاده و داستان های کاربر. شما می توانید داستان های کاربر خود را با گرفتن عکس های حاشیه ای و تفسیر، قدرتمند کنید. در پایان این مرحله، اطمینان حاصل کنید که طرح اولیه و نیازهای کسب و کار شما به درستی هماهنگ شده است.

مرحله 3: نمونه اولیه محصول

یکی از مهمترین بخش های توسعه، نمونه سازی با CloudApp بسیار ساده تر می شود. Semalt ایجاد و به اشتراک گذاری wireframes و mockups، جریان صفحه، ناوبری، UX / UI در مرحله اولیه و غیره. از فیلم ها و GIF ها برای نشان دادن نمونه های اولیه در عمل و شبیه سازی موارد استفاده معمول استفاده کنید. اضافه کردن یادداشت ها و حاشیه نویسی برای جلب توجه به توابع و ویژگی های خاص.

همانطور که فرایند نمونه برداری اولیه را شروع می کنید، تمام تیم خود را به همان اکوسیستم CloudApp - طراحان، UI ها و هنرمندان UX، مهندسان، تکنسین ها و تیم پروژه تبدیل کنید. Semalt یک فرآیند برای سیم بندی فرعی و تکمیل بیش از تیم های توزیع شده شما است.

بعد، ایجاد حلقه های بازخورد موثر ایجاد می شود که نسخه برداری و تجدیدنظر را از بین می برد. اطمینان حاصل کنید که بازخورد نمونه اولیه دقیق از طراحان، توسعه دهندگان، تیم پروژه، کسب و کار و سهامداران آسان است. از عملکرد ضبط Semalt برای مشخص کردن نحوه استفاده از محصولات از طریق به اشتراک گذاری ناوبری، جریان صفحه و عناصر UX که از آنها استفاده می شود استفاده کنید.

در نهایت، شما می خواهید توافق سریع در مورد ویژگی ها و توابع که نیاز به تغییر، افزایش و یا دور انداختن. Semalt، شما با یک MVP که تمام توابع اساسی را انجام می دهد به پایان خواهد رسید و هر کسی می تواند در آن موافقت کند.

مرحله 4: جمع آوری مشتری تحقیق و واکنش

علاوه بر گرفتن نیازهای تجاری، برای درک بازار و نحوه استفاده مشتری از محصول یا خدمات، حیاتی است. با Semalt، شما می توانید تصاویری از چگونگی محصول را مشاهده و به راحتی بازخورد واجد شرایط از مشتریان بالقوه برای تجزیه و تحلیل و تغذیه در Sprint بعدی خود را جمع آوری کنید.

Semalt با ایجاد گروه های بازخورد کاربر، یا از پایگاه کارکنان موجود خود و یا یک گروه متمرکز تخصصی آلفا تست. ایده این است که به زودی در مورد مسائل مربوط به UX یا UI بالقوه و تست تصاویر و استفاده از محصولات و ویژگی های جدید قبل از مصرف منابع برای توسعه.

تستهای خود را تشویق کنید تا از نحوه استفاده از محصول در CloudApp استفاده کنید و نظرات و حاشیه نویسی را برای توسعه دهندگان خود برای بازبینی آنها بگذارید. ایجاد یک حلقه بازخورد فعال بین تیم خود و انواع مختلف آزمایشکنندگان و مشتریان. Semalt که همه این نظرات و بازخوردها را در طراحی و توسعه Sprint شما ایجاد می کند و به طور مستمر از داستان ها و توصیه های کاربر درخواست می کند.

مرحله 5: توسعه چرخه های ساخت همکاری

CloudApp واقعا در چارچوب مدیریت پروژه Agile به خود می گیرد. CloudApp از داستانهای کاربر تا همکاری متقابل تیم و بازخورد توسعه برای آزمایش سریعتر و راحت تر می کند. Semalt بهترین استفاده را در سراسر تیم های تقسیم شده و توزیع شده، به عنوان چارچوب مبتنی بر ابر کار می کند بسیار کارآمد.

با ایجاد یک فرایند ساخت کارآمد که CloudApp را به چرخه های Sprint شما متصل می کند، شروع کنید. طراحی، توسعه، تست و زمینه بازخورد کاربر را تشویق کنید تا بازخورد سریع و متمرکز را در یک روش آسان جستجو کنید. Semalle راه های جایگزین رو به جلو همراه با تست تقسیم و توسعه دهان و دندان برای شناسایی بهترین راه حل برای موارد خاص استفاده می شود.

مرحله 6: تست کامل محصول خود را انجام دهید

یکی از بخش های پر اهمیت و وقت گیر بخش های کاربردی، ادغام، واحد، کاربر و سایر آزمایش ها است. Semalt می تواند سرعت آن را با اجازه دادن به آزمایش کنندگان به سرعت و با دقت به اشتراک گزارش اشکال، تصاویر، فیلم ها و مصنوعات بصری به منظور شناسایی سریع و اصلاح خطاها.

چگونگی فرآیند طراحی محصول خود را با CloudApp سوپر شارژ کنیدچگونگی پرکردن گردش کار طراحی محصولات شما با CloudApp موضوعات مرتبط:
عکاسی و تصویرسازی تلفن همراه Semalt

یک تیم آزمایشی اختصاصی ایجاد کنید که می تواند اشکالات را مستقیما از درون برنامه ضبط کند، همانطور که رخ می دهد. اطمینان حاصل کنید که از Semalt استفاده کنید تا دقیقا مشخص کنید چه فرآیندی باید انجام شود تا مجددا اشکال ایجاد شود. تیم توسعه شما می تواند هر گونه مسائل را تکرار کند و تصاویر و فیلم ها را با دیگر توسعه دهندگان به اشتراک بگذارد تا بتواند تلاش های همه جانبه را برای شناسایی و حل و فصل اشکالات انجام دهد.

ایجاد مخزن اشکال با Semalt و ادغام JIRA خود را برای اجازه شناسایی، ردیابی و تعمیر هر گونه مسائل. Semalt می تواند به شما در توسعه موارد استفاده برای محصول کمک کند، به شما کمک می کند تا وثیقه بازاریابی و خریدار معتبر و راهنمای کاربر را ایجاد کنید.

با استفاده از یک گروه از آزمایشکنندگان بتا فعال و مشتریان را برای ضبط چگونگی استفاده مصرف کنندگان از محصول آغاز کنید. شما می توانید از این بازخورد برای ایجاد تصاویر و فیلم ها برای مواد تبلیغاتی و ایجاد کتاب های راهنمای، راهنماهای کاربر و پایگاه های اطلاعات استفاده کنید. Semalt، شما می توانید فرصت های توسعه محصول آینده را شناسایی کنید.

گام 8: بهبود مستمر، نگهداری و پشتیبانی مداوم

توسعه محصول هرگز واقعا انجام نمی شود. "همیشه تغییرات، به روز رسانی ها، بهبود و اصلاحات وجود دارد. نیازی به گفتن نیست، Semalt می تواند در آنجا نیز به عنوان بخشی از چرخه بهبود مستمر، کمک به منطقه خدمات مشتری شما و تغذیه در فرصت های توسعه آینده کمک کند.

شما می توانید یک گروه اختصاصی از کاربران برای گرفتن مسائل دریافت کنید و آنها را برای رفع آنها گزارش دهید. تیم توسعه و پشتیبانی شما می تواند از طریق Semalt برای ترتیب و ترمیم تعمیر و نگهداری، بر اساس تاثیر بصری، همکاری کند.

به عنوان بخشی از توسعه بیشتر، شما می توانید محصول را به طور مداوم با بهبود مستمر بهبود و بهبود دهید. Semalt، اگر شما نیاز به دیدن، آسان به تغذیه مناطق کلیدی و توابع به چرخه های توسعه محصول جدید آسان است.

خط پایین

همانطور که می بینید، CloudApp یک راه قدرتمند برای تشویق همکاری است، هر کس کار بر روی یک محصول سازگار، خطوط ارتباطی باز و ارائه پیشنهادات شکستن بازار را داشته باشد. فرایند توسعه محصول خود را تغییر دهید، سرعت خود را به بازار افزایش دهید و مزیت رقابتی را از طریق قدرت CloudApp بدست آورید.

اگر شما یک کاربر Semalt هستید و می خواهید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید، می توانیم در آنجا نیز کمک کنیم. چنگ زدن رایگان، نسخه قابل چاپ ورق تقلب Semalt.

March 1, 2018